Scrolltop arrow icon
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
LinkedIn share icon
Zwiedzaj włoską Dolinę Chisone z Elisą, blogerką podróżniczą Novakid
Historie naszych uczniów
Star icon
13.05.2022
Time icon 4 min
Comment icon 0 komentarze

Zwiedzaj włoską Dolinę Chisone z Elisą, blogerką podróżniczą Novakid

Spis treści

Letnie wakacje to najlepszy czas na odkrywanie świata! Szkoła języka angielskiego online Novakid zaprasza Cię do dołączenia do naszych ekscytujących wycieczek do najpiękniejszych zakątków świata. Przygotowali je dla Ciebie nasi żądni wiedzy i niestrudzeni Blogerzy Podróżniczy Novakid. Poczuj ekscytację i zaplanuj swoją kolejną przygodę z Novakid!

Nasz pierwszy przystanek to piękne Włochy, jedna z najbardziej wyszukanych destynacji. Przygotuj się na zwiedzanie Val Chisone, doliny położonej w zachodnim Piemoncie, w północno-zachodnich Włoszech. Twoim przewodnikiem będzie Elisa, zwyciężczyni konkursu Travel Blogger zorganizowanego przez Novakid. Elisa podpowie Ci jak sprawić, aby twoja wędrówka stała się niezapomnianym przeżyciem!

Ruszamy w drogę? Zacznijmy przygodę!

Przygotuj się na zwiedzanie kolejnych niesamowitych miejsc

Co tydzień Novakid będzie zapraszać Cię na nową przygodę z młodymi podróżnikami! Za tydzień zwiedzać będziemy hiszpańską Teneryfę. Zostań z nami!

Sama wizyta w nowym miejscu nie wystarczy, aby je dobrze poznać. Dopiero poznanie miejscowych da nam tę możliwość. Daj swojemu dziecku szansę na poznanie rówieśników z całego świata i zapisz je na próbną lekcję języka angielskiego w Novakid.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prop left
Prop right
Który styl uczenia się jest najlepszy dla Twojego dziecka?
Rozwiąż test i dowiedz się już teraz
Rozpocznij test
Jakim typem rodzica jesteś?
Sprawdź teraz
Rozpocznij test
Wybór redakcji
Łatwa gramatyka
31.05.2022
Time icon 16 min
Czasy w języku angielskim – ile ich jest i jak je rozpoznać?
Słownictwo
14.01.2022
Time icon 8 min
Pomieszczenia w domu po angielsku
Novakid dla rodziców
21.09.2020
Time icon 6 min
Co robić, gdy dziecko ma złe oceny w szkole
Może Ci się spodobać
Nasz bloger podróżniczy Tymoteusz
Historie naszych uczniów
03.06.2022
Time icon 5 min
Wolne od turystów, pełne uroku:   Wąbrzeźno z blogerem Tymoteuszem
Historie naszych uczniów
27.05.2022
Time icon 5 min
Poznaj Teneryfę z blogerką podróżniczą Novakid – Martą
Historie sukcesu Novakid
Historie naszych uczniów
05.08.2022
Time icon 9 min
5 historii sukcesu Novakid: od nauki angielskiego do świata filmu, sportu i biznesu
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.