Scrolltop arrow icon
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
LinkedIn share icon
Nasz bloger podróżniczy Tymoteusz
Historie naszych uczniów
Star icon
03.06.2022
Time icon 5 min
Comment icon 0 komentarze

Wolne od turystów, pełne uroku:   Wąbrzeźno z blogerem Tymoteuszem

Spis treści

Niezwykłe miejsca czekają, żeby je odkryć! Dołączdo naszych fascynujących wirtualnych podróży, przygotowanych przez blogerów z internetowej szkoły języka angielskiego Novakid i wybierz następny cel podróży!

Byłeś kiedyś na prawdziwej wyprawie samochodem? Nawet jeśli nie, teraz masz okazję wyruszyć w podróż! Zapnij pasy, jedziemy do polskiego miasta Wąbrzeźno. 

Wąbrzeźno jest urocze, prawda? Tymoteusz pokazał nam główną ulicę, autentyczny ratusz z końca XIX wieku, gwarne stare miasto i piękny kościół. Jednym z najciekawszych miejsc jest park nad jeziorem obok Wąbrzeźna! Jest tam piaszczysta plaża, plac zabaw, skatepark, tyrolka i wiele innych atrakcji dla dzieci oraz rodzin! 

Czekasz na kolejne? Co tydzień Novakid zabierze Cię w nową podróż w towarzystwie naszych młodych blogerów podróżniczych. Byliśmy już we Włoszech w dolinie Val Chisone z Elisą i na Teneryfie, hiszpańskiej wyspie, z Martą! Następnym razem odwiedzimy Monachium z Emilianem! Zostań z nami!

Gratulujemy zwycięzcom naszego konkursu na komentarz!

Dwa tygodnie temu prosiliśmy o opowieść o najbardziej niezapomnianych wakacjach. Otrzymaliśmy kilkadziesiąt historii od młodych, zaangażowanych podróżników i ich rodziców z całego świata i wybraliśmy losowo trzy historie!

Zwycięzcy, którzy otrzymali bonusy Novakid:

  1. Ali
  2. Eito
  3. Esra Tokoğlu

Dziękujemy wszystkim za udział oraz fantastyczne historie!  

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prop left
Prop right
Który styl uczenia się jest najlepszy dla Twojego dziecka?
Rozwiąż test i dowiedz się już teraz
Rozpocznij test
Jakim typem rodzica jesteś?
Sprawdź teraz
Rozpocznij test
Wybór redakcji
Łatwa gramatyka
31.05.2022
Time icon 16 min
Czasy w języku angielskim – ile ich jest i jak je rozpoznać?
Słownictwo
14.01.2022
Time icon 8 min
Pomieszczenia w domu po angielsku
Novakid dla rodziców
21.09.2020
Time icon 6 min
Co robić, gdy dziecko ma złe oceny w szkole
Może Ci się spodobać
Historie naszych uczniów
27.05.2022
Time icon 5 min
Poznaj Teneryfę z blogerką podróżniczą Novakid – Martą
Historie naszych uczniów
18.11.2022
Time icon 7 min
Poznaj Aima Hosoi, która mimo młodego wieku otworzyła swój własny biznes! 
Historie sukcesu Novakid
Historie naszych uczniów
05.08.2022
Time icon 9 min
5 historii sukcesu Novakid: od nauki angielskiego do świata filmu, sportu i biznesu
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.