Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero girl Hero girl

Angielski dla dzieci Wrocław

Wybierając naukę online, twoje dziecko może eksplorować różnorodne metody nauczania i kultury, które mogą być trudno dostępne w tradycyjnych szkołach we Wrocławiu. Odkryj internetową szkołę językową Novakid, w której profesjonalni native speakerzy z całego świata uczą angielskiego maluchy i nastolatki w wieku od 4 do 12 lat.

Zobacz, jak angażująca i ciekawa może być nauka języka angielskiego!

Rating

Novakid to:

2000+
zaangażowanych i wykwalifikowanych lektorów
50 000+
dzieci, które pokonały z nami barierę językową
11 200 00+
bezstresowych lekcji za nami!

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego z Novakid?

Indywidualne lekcje 1:1
Program zajęć dostosowujemy do potrzeb Twojego dziecka
Nauczyciele z całego świata
Twoje dziecko nauczy się naturalnego języka od native speakerów
Tile prop
Brak sztywnego harmonogramu
Dopasuj godziny i dni zajęć do swoich potrzeb
Tile prop
Praktyczne zajęcia
Nie uczymy z książek, ale poprzez żywą komunikację
Wirtualna klasa
Pełna gier i zabaw, a dla rodziców wygodna platforma online
25-minutowe lekcje
Angażujące krótkie lekcje w formie zabawy
Tile prop
Brak ocen, brak stresu
Każda poprawna odpowiedź to nowa gwiazdka na koncie!
Nauka gdziekolwiek jesteś
Połącz się w dowolnym miejscu na świecie i ucz się razem z nami
Indywidualne lekcje 1:1
Program zajęć dostosowujemy do potrzeb Twojego dziecka
Nauczyciele z całego świata
Twoje dziecko nauczy się naturalnego języka od native speakerów
Brak sztywnego harmonogramu
Dopasuj godziny i dni zajęć do swoich potrzeb
Praktyczne zajęcia
Nie uczymy z książek, ale poprzez żywą komunikację
Wirtualna klasa
Pełna gier i zabaw, a dla rodziców wygodna platforma online
25-minutowe lekcje
Angażujące krótkie lekcje w formie zabawy
Brak ocen, brak stresu
Każda poprawna odpowiedź to nowa gwiazdka na koncie!
Nauka gdziekolwiek jesteś
Połącz się w dowolnym miejscu na świecie i ucz się razem z nami
Arrow icon
Arrow icon
Video prop

Lekcje angielskiego dla dzieci a korzyści dla rodziców

Lekcje angielskiego online dla dzieci oferują rodzicom wygodę i elastyczność, umożliwiając im dostosowanie harmonogramu nauki do własnych obowiązków bez potrzeby dowożenia dziecka na zajęcia we Wrocławiu. To również okazja, by rodzice mogli monitorować postępy swoich dzieci w nauce angielskiego dzięki nagraniom z zajęć. Ponadto, podczas gdy dziecko uczy się języka angielskiego online pod opieką wykwalifikowanego nauczyciela, w bezpiecznym i bezstresowym środowisku – rodzice mogą skorzystać z dodatkowego czasu tylko dla siebie!

Video CTA

Nauka angielskiego online jest tak samo skuteczna jak offline

Program nauki języka angielskiego online nie różni wiele od tego, który jest realizowany w szkołach stacjonarnych we Wrocławiu. Dzięki nowoczesnym technologiom, w kursie online możemy wykorzystać narzędzia, które sprawiają, że lekcje stają się niezwykle angażujące. Dodatkowo dostęp do certyfikowanych nauczycieli z różnych części świata zapewnia dziecku bezpośredni kontakt z żywym językiem angielskim, co zwiększa jego ekspozycję na język i przyczynia się do szybszego postępu w nauce.

Prop left Prop right
Ucząc się online, dziecko szybciej robi postępy, ponieważ uwaga nauczyciela jest w 100% skupiona na jednym uczniu.
Monitorujemy postępy ucznia i dostosowujemy program nauczania do jego indywidualnych potrzeb i aktualnego poziomu osiągnięć w nauce.
Nasze kursy online oferują naukę języka angielskiego z dowolnego miejsca, z idealnie dopasowanym nauczycielem, co gwarantuje postępy w nauce bez konieczności wychodzenia z domu.
Aby zapewnić efektywność nauki, stosujemy program zgodny z europejską normą CEFR.

Opinie rodziców o Novakid

Arrow icon
Arrow icon
Anna
mama 6-letniej Mai i 9-letniego Wiktora
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości nauczania naszych dzieci w szkole języka angielskiego Novakid. Nauczyciele native speakerzy są bardzo profesjonalni i mają wspaniałe podejście do dzieci.
Dorota
mama 11 letniej Zosi
Uczęszczanie na lekcje online w Novakid jest dla naszej rodziny bardzo wygodne. Córka może uczyć się z dowolnego miejsca na swoim laptopie, co daje nam większą elastyczność w planowaniu naszych codziennych zajęć.
Agnieszka i Marek
rodzice 4-letniej Tosi i 6-letniego Natana
Cieszymy się, że nasze dzieci uczą się angielskiego z nauczycielami z całego świata, ponieważ to daje im możliwość poznania różnych kultur i sposobów myślenia.
Alicja
mama 8-letniego Antosia i 7-letniego Kuby
Nasi synowie w wieku 8 i 7 lat mają lekcje angielskiego z Novakid. Chłopcy uwielbiają swoje zajęcia, a także lektorki, które prowadzą bardzo wesołe i świetnie przygotowane zajęcia. Lekcje z Novakid to nauka przez zabawę. 25 minut w sam raz, żeby utrzymać koncentrację. Dla nas to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie musi nigdzie wozić dzieci. Polecamy!
Tomek
tata 8-letniego Wojtka i 10-letniego Miłosza
Dzięki Novakid moje dzieci szybciej robią postępy w nauce języka angielskiego niż podczas zajęć w tradycyjnej, stacjonarnej szkole językowej. Jest to także spora oszczędność czasu i pieniędzy dla całej naszej rodziny.
Close icon

Poznaj nauczycieli angielskiego w Novakid

W Novakid zatrudniamy wyłącznie certyfikowanych lektorów z doświadczeniem w zawodzie. Dla naszych nauczycieli język angielski to często język ojczysty, lub ich biegłość jest porównywalna z native speakerami. Dzięki temu dziecko rozwija umiejętności mówienia po angielsku oraz uczy się akcentu i wymowy od najlepszych. Zaangażowani w swoją pracę specjaliści pokażą dziecku fascynujący świat języka angielskiego!

Sidney
  • Doświadczenie : 6 lat
Cześć, mam na imię Sidney. Uczę w centrach językowych i szkołach od 2017 roku. Mam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Rozwinąłem pasję do nauczania i czerpię wielką satysfakcję z dzielenia się wiedzą i pomagania uczniom w nabieraniu pewności siebie i biegłości w języku angielskim. Nie mogę się doczekać spotkania z tobą!
Darren
  • Doświadczenie w nauczaniu: 5 lat
Hej! Jestem Darren. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci angielskiego online i osobiście od 2018 roku. Jako nauczyciel nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie, jak moi uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe i osiągają swoje cele. Poza edukacją uwielbiam podróżować, tworzyć sztukę i poznawać nowe kultury. Mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z moich lekcji i życzę wszystkiego najlepszego w podróży tutaj, w Novakid.
Jafnah
  • Doświadczenie : 4 lata
Cześć, jestem nauczycielem Jafnah! Zacząłem pracować jako nauczyciel w 2019 roku i uczyłem uczniów w wieku od 5 do 15 lat. Zawsze pasjonowałem się nauczaniem, a dzięki moim silnym umiejętnościom komunikacyjnym, zwłaszcza z dziećmi, mogę wnieść i wykorzystać tę cechę, aby skutecznie uczyć młodych uczniów. Wierzę, że dzięki moim umiejętnościom uczniowie będą mogli podejść do lekcji w przyjemniejszy sposób, który będzie lepiej wspierał ich naukę. Uwielbiam mieć angażujące zajęcia z uczniami na zajęciach i zawsze jestem pełna pozytywności. Jestem bardzo cierpliwy w stosunku do moich uczniów, ale jednocześnie zawsze zachęcam ich do dawania z siebie wszystkiego. Do zobaczenia w mojej klasie!
Jane
  • Doświadczenie w nauczaniu: 6 lat
Witam! Nazywam sie Jane. Uczę języka angielskiego od 2017 roku. Uwielbiam uczyć, ponieważ dzielenie się swoją wiedzą z innymi daje mi ogromną satysfakcję. Jestem ekscytującym, aktywnym nauczycielem, który bardzo lubi uczyć młodych uczniów. Jako nauczyciel staram się spróbować czegoś nowego, aby nasze lekcje były ciekawsze. Zamieniam lekcję w grę, występ lub muzykę. Na tym etapie mogę pomóc uczniom uczyć się, a nawet promować kreatywność, krytyczne myślenie i umiejętności współpracy, które mogą zastosować poza klasą. Mam nadzieję, że spotkamy się na którejś z moich lekcji!
Arrow icon
Arrow icon
CTA Prop

Zapisz dziecko na lekcje angielskiego inne niż wszystkie!

Sprawdź podczas pierwszych, bezpłatnych zajęć online, jakie ćwiczenia dla początkujących przygotowaliśmy i jak fascynująca może być nauka.

Już po 2 pierwszych miesiącach zobaczysz postępy w języku angielskim Twojego dziecka!

CTA Prop CTA Prop CTA Prop Rocket CTA Prop Toy CTA Girl
Map

Najcześciej zadawane pytania

Jakie są różnice między nauką offline a online? Arrow icon

Novakid to przede wszystkim angażująca platforma edukacyjna, która angażuje ucznia w naukę poprzez gry, quizy, dialogi i interakcje z nauczycielem. Dzieci uczą się poprzez zabawę, co pozytywnie wpływa na ich motywację i zainteresowanie nauką. Dodatkowo każdy uczeń ma indywidualnego nauczyciela, który może dostosować program nauczania do jego potrzeb i poziomu. Dzięki temu uczeń może nauczyć się w swoim własnym tempie i uniknąć frustracji, która często towarzyszy lekcjom grupowym. Lekcje w Novakid to również elastyczność i wygoda. Uczniowie Novakida mogą uczyć się z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, co daje dużą elastyczność i wygodę. Dzieci nie muszą się stresować przed wyjściem z domu, czekać w kolejce na lekcję lub dostosowywać się do kalendarza nauczyciela. Naukę angielskiego online w Novakid jest bardziej skuteczna i przyjemna dla dzieci, co prowadzi do osiągania lepszych wyników.

Czy moje dziecko zrozumie lektora, jeśli będzie mówić tylko po angielsku? Arrow icon

Wirtualna klasa Novakid to nie tylko nauka języka, ale także interesująca gra. Ten format pozwala łatwo zaangażować dzieci. Uczniowie patrzą na slajdy, a nauczyciele próbują wyjaśnić, co się na nich znajduje słowami lub mimiką i gestami. Bez tłumaczenia i dodatkowych wyjaśnień dzieci zaczynają rozumieć materiał. Po kilku zajęciach uczniowie oswajają się z formatem i mogą łatwo zrozumieć instrukcje, powtarzać, wybierać lub odpowiadać nauczycielom.

Czy można przeprowadzić lekcje na telefonie? Arrow icon

W klasie Novakid podczas lekcji dzieci posługują się slajdami, piszą i rysują na wirtualnej tablicy oraz mają możliwość śledzić artykulację i mimikę nauczyciela. W związku z tym do realizacji lekcji bardziej pasują większe ekrany. W Novakid dbamy o proces nauki i polecamy przede wszystkim korzystanie z komputera stacjonarnego lub laptopa. Jeśli jednak wolisz tablet lub smartfon, aby zapewnić płynniejsze przeprowadzenie lekcji, pobierz naszą aplikację mobilną.

Jak kontynuować naukę po lekcji próbnej? Arrow icon

Aby kontynuować naukę, zapłać za pakiet lub subskrypcję na swoim koncie, klikając przycisk „Ceny i sposoby płatności”. Następnie utwórz harmonogram (przycisk „Harmonogram”).

Jak ustalić lekcje? Arrow icon

Możesz wybrać dogodne dni i godziny zajęć, a także nauczycieli na swoim koncie, klikając przycisk „Dodaj lekcję”. Jeśli masz trudności z zaplanowaniem lekcji, skontaktuj się z pomocą techniczną Novakid za pośrednictwem czatu lub telefonicznie.

Czy rodzic musi być obecny podczas lekcji? Arrow icon

Zalecamy, aby rodzic uczestniczył w pierwszej lekcji, natomiast nie jest to wymagane w przyszłości. Jeśli twoje dziecko ma 4-6 lat, szczególnie ważne jest wsparcie podczas lekcji próbnej, aby dziecko nie bało się spotkania z nowym nauczycielem. W przyszłości możesz uczestniczyć w lekcjach z przedszkolakiem, dopóki dziecko nie przyzwyczai się do nauczyciela i nauki online (zwykle 5–10 lekcji).

Czy kilku uczniów może jednocześnie brać udział w lekcji? Arrow icon

Program Novakid jest przeznaczony do zajęć indywidualnych z native speakerami. Nauczyciele śledzą wyniki uczniów i dostosowują kurs w zależności od ich postępów. Chętnie dodamy Twoje drugie dziecko do Twojego konta i zaoferujemy mu bezpłatne zajęcia próbne. Dajemy również specjalny rabat dla rodzin z 3 uczniami!

Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.