Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero girl Hero girl

Angielski dla dzieci Kraków

Szukasz ciekawych zajęć dla dziecka w Krakowie? A może wybierzesz naukę online? Internetowa szkoła nauki języka angielskiego dla dzieci Novakid oferuje interaktywne i angażujące zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 4-12 lat. Uczymy angielskiego poprzez konwersacje pomiędzy native speakerem a uczniem. Chcesz, żeby Twoje dziecko nie bało się mówić po angielsku? Poznaj nas bliżej!

Z nami Twoje dziecko opanuje język angielski dzięki… zabawie!

Rating

Novakid to:

2000+
zaangażowanych native speakerów, którzy pokażą dziecku fascynujący świat języka angielskiego
50 000+
uczniów, którzy pokochali naukę angielskiego z Novakid
11 200 00+
przeprowadzonych lekcji przez nauczycieli z całego świata!

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego z Novakid?

Indywidualne lekcje 1:1
Nauczyciel dostosuje program do potrzeb i możliwości ucznia
Nauczyciele z całego świata
Nauka z native speakerem to najszybszy sposób nauki angielskiego!
Tile prop
Lekcje bez narzuconego harmonogramu
Wybierz godziny i dni, które odpowiadają Wam najbardziej!
Tile prop
Nastawienie na komunikację
Bez nudnych ćwiczeń, bez gramatyki, bez ocen! Dzięki immersji językowej, mówienie po angielsku przychodzi naturalnie
Wirtualna klasa
Pełna gier i zabaw, a dla rodziców wygodna platforma online
Krótkie lekcje
Zajęcia trwają 25 minut - jest to czas aktywnej nauki i maksymalnego skupienia
Tile prop
Nauka poprzez zabawę
Nie uczymy z książek, a poprzez żywą komunikację w języku angielskim w oparciu o interaktywne materiały
Nauka gdziekolwiek jesteś
Połącz się z dowolnego miejsca na świecie i ucz się razem z nami
Indywidualne lekcje 1:1
Nauczyciel dostosuje program do potrzeb i możliwości ucznia
Nauczyciele z całego świata
Nauka z native speakerem to najszybszy sposób nauki angielskiego!
Lekcje bez narzuconego harmonogramu
Wybierz godziny i dni, które odpowiadają Wam najbardziej!
Nastawienie na komunikację
Bez nudnych ćwiczeń, bez gramatyki, bez ocen! Dzięki immersji językowej, mówienie po angielsku przychodzi naturalnie
Wirtualna klasa
Pełna gier i zabaw, a dla rodziców wygodna platforma online
Krótkie lekcje
Zajęcia trwają 25 minut - jest to czas aktywnej nauki i maksymalnego skupienia
Nauka poprzez zabawę
Nie uczymy z książek, a poprzez żywą komunikację w języku angielskim w oparciu o interaktywne materiały
Nauka gdziekolwiek jesteś
Połącz się z dowolnego miejsca na świecie i ucz się razem z nami
Arrow icon
Arrow icon
Video prop

Lekcje angielskiego dla dzieci a korzyści dla rodziców

Lekcje angielskiego online dla dzieci przynoszą szereg korzyści dla rodziców. Przede wszystkim oferują one znaczną oszczędność czasu, ponieważ eliminują potrzebę dowożenia dzieci na kursy stacjonarne w Krakowie. Dzięki temu rodzice mogą lepiej zarządzać swoim czasem, co jest szczególnie cenne w przypadku napiętych harmonogramów. Dodatkowo, rodzice mają możliwość śledzenia postępów dziecka w nauce poprzez systematyczne raporty i feedback od nauczycieli, co umożliwia im lepsze wsparcie edukacyjne swojego dziecka w domu.

Podczas gdy dziecko uczy się języka angielskiego online pod opieką wykwalifikowanego nauczyciela, w bezpiecznym i bezstresowym środowisku – Ty zrób dla siebie coś miłego!

Video CTA

Nauka angielskiego online jest tak samo skuteczna jak offline

Czas naukę języka angielskiego na miarę XXI wieku! Nie musisz już marnować czasu na korki w Krakowie, a dzięki nowoczesnym technologiom i dostępowi do certyfikowanych nauczycieli z całego świata, kursy online oferują wysokiej jakości edukację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb ucznia. Z interaktywną platformą Novakid, Twoje dziecko uczy się poprzez wykorzystanie różnorodnych multimediów i angażujących zadań bez wychodzenia z domu.

Ponadto, elastyczność w organizacji zajęć umożliwia naukę w dogodnym czasie i miejscu, co jest szczególnie korzystne dla rodziców o zmiennych harmonogramach dnia.

Prop left Prop right
Lekcje odbywają się w komfortowych dla dziecka otoczeniu, dzięki czemu jego nauka jest bardziej efektywna i mniej stresująca.
Indywidualny program nauczania sprawi, że Twoje dziecko będzie posługiwać się językiem angielskim o wiele szybciej.
Jakość nauczania angielskiego w Novakid jest równie wysoka jak w tradycyjnych szkołach językowych dzięki programowi opartemu na europejskiej normie CEFR.
Oszczędzasz czas i pieniądze, bo nie musisz dojeżdzać do korepetytora czy szkoły stacjonarnej.

Opinie rodziców o Novakid

Arrow icon
Arrow icon
Anna
mama 6-letniej Mai i 9-letniego Wiktora
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości nauczania naszych dzieci w szkole języka angielskiego Novakid. Nauczyciele native speakerzy są bardzo profesjonalni i mają wspaniałe podejście do dzieci.
Dorota
mama 11 letniej Zosi
Uczęszczanie na lekcje online w Novakid jest dla naszej rodziny bardzo wygodne. Córka może uczyć się z dowolnego miejsca na swoim laptopie, co daje nam większą elastyczność w planowaniu naszych codziennych zajęć.
Agnieszka i Marek
rodzice 4-letniej Tosi i 6-letniego Natana
Cieszymy się, że nasze dzieci uczą się angielskiego z nauczycielami z całego świata, ponieważ to daje im możliwość poznania różnych kultur i sposobów myślenia.
Alicja
mama 8-letniego Antosia i 7-letniego Kuby
Nasi synowie w wieku 8 i 7 lat mają lekcje angielskiego z Novakid. Chłopcy uwielbiają swoje zajęcia, a także lektorki, które prowadzą bardzo wesołe i świetnie przygotowane zajęcia. Lekcje z Novakid to nauka przez zabawę. 25 minut w sam raz, żeby utrzymać koncentrację. Dla nas to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie musi nigdzie wozić dzieci. Polecamy!
Tomek
tata 8-letniego Wojtka i 10-letniego Miłosza
Dzięki Novakid moje dzieci szybciej robią postępy w nauce języka angielskiego niż podczas zajęć w tradycyjnej, stacjonarnej szkole językowej. Jest to także spora oszczędność czasu i pieniędzy dla całej naszej rodziny.
Close icon

Poznaj nauczycieli angielskiego w Novakid

Nauczyciele w Novakid to native speakerzy z całego świata, którzy posiadają co najmniej dwa lata doświadczenia w nauczaniu. Nauczyciele nie mówią w języku polskim, dzięki czemu dzieci są zanurzone w środowisku językowym i uczą się komunikować tylko w języku angielskim. Pozwala to dzieciom nie tylko rozwijać umiejętności konwersacyjne, ale również doskonalić wymowę i akcent. Wszyscy nauczyciele są wykwalifikowani i posiadają certyfikaty takie jak TEFL, TESOL, TEYL, CELTA, DELTA, TKT, co gwarantuje wysoką jakość kształcenia. Dodatkowo, ich naturalna łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi sprawia, że zajęcia są nie tylko edukacyjne, ale także przyjemne. Ucząc się z native speakerami, uczniowie mają także szansę na poznanie kulturowych niuansów języka, co jest dodatkowym atutem tych zajęć.

Sidney
  • Doświadczenie w nauczaniu: 6 lat
Cześć, mam na imię Sidney. Uczę w centrach językowych i szkołach od 2017 roku. Mam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Rozwinąłem pasję do nauczania i czerpię wielką satysfakcję z dzielenia się wiedzą i pomagania uczniom w nabieraniu pewności siebie i biegłości w języku angielskim. Nie mogę się doczekać spotkania z tobą!
Darren
  • Doświadczenie w nauczaniu: 5 lat
Hej! Jestem Darren. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci angielskiego online i osobiście od 2018 roku. Jako nauczyciel nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie, jak moi uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe i osiągają swoje cele. Poza edukacją uwielbiam podróżować, tworzyć sztukę i poznawać nowe kultury. Mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z moich lekcji i życzę wszystkiego najlepszego w podróży tutaj, w Novakid.
Jafnah
  • Doświadczenie w nauczaniu: 4 lata
Cześć, jestem nauczycielem Jafnah! Zacząłem pracować jako nauczyciel w 2019 roku i uczyłem uczniów w wieku od 5 do 15 lat. Zawsze pasjonowałem się nauczaniem, a dzięki moim silnym umiejętnościom komunikacyjnym, zwłaszcza z dziećmi, mogę wnieść i wykorzystać tę cechę, aby skutecznie uczyć młodych uczniów. Wierzę, że dzięki moim umiejętnościom uczniowie będą mogli podejść do lekcji w przyjemniejszy sposób, który będzie lepiej wspierał ich naukę. Uwielbiam mieć angażujące zajęcia z uczniami na zajęciach i zawsze jestem pełna pozytywności. Jestem bardzo cierpliwy w stosunku do moich uczniów, ale jednocześnie zawsze zachęcam ich do dawania z siebie wszystkiego. Do zobaczenia w mojej klasie!
Jane
  • Doświadczenie w nauczaniu: 6 lat
Witam! Nazywam sie Jane. Uczę języka angielskiego od 2017 roku. Uwielbiam uczyć, ponieważ dzielenie się swoją wiedzą z innymi daje mi ogromną satysfakcję. Jestem ekscytującym, aktywnym nauczycielem, który bardzo lubi uczyć młodych uczniów. Jako nauczyciel staram się spróbować czegoś nowego, aby nasze lekcje były ciekawsze. Zamieniam lekcję w grę, występ lub muzykę. Na tym etapie mogę pomóc uczniom uczyć się, a nawet promować kreatywność, krytyczne myślenie i umiejętności współpracy, które mogą zastosować poza klasą. Mam nadzieję, że spotkamy się na którejś z moich lekcji!
Arrow icon
Arrow icon
CTA Prop

Zapisz dziecko na lekcje angielskiego inne niż wszystkie!

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej, aby sprawdzić, jak wyglądają nasze ekscytujące i bezstresowe lekcje angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Uczymy angielskiego dzieci na całym świecie – dołącz do nas!

CTA Prop CTA Prop CTA Prop Rocket CTA Prop Toy CTA Girl
Map

Najcześciej zadawane pytania

Jakie są różnice między nauką offline a online? Arrow icon

Novakid to przede wszystkim angażująca platforma edukacyjna, która angażuje ucznia w naukę poprzez gry, quizy, dialogi i interakcje z nauczycielem. Dzieci uczą się poprzez zabawę, co pozytywnie wpływa na ich motywację i zainteresowanie nauką. Dodatkowo każdy uczeń ma indywidualnego nauczyciela, który może dostosować program nauczania do jego potrzeb i poziomu. Dzięki temu uczeń może nauczyć się w swoim własnym tempie i uniknąć frustracji, która często towarzyszy lekcjom grupowym. Lekcje w Novakid to również elastyczność i wygoda. Uczniowie Novakida mogą uczyć się z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, co daje dużą elastyczność i wygodę. Dzieci nie muszą się stresować przed wyjściem z domu, czekać w kolejce na lekcję lub dostosowywać się do kalendarza nauczyciela. Naukę angielskiego online w Novakid jest bardziej skuteczna i przyjemna dla dzieci, co prowadzi do osiągania lepszych wyników.

Czy moje dziecko zrozumie lektora, jeśli będzie mówić tylko po angielsku? Arrow icon

Wirtualna klasa Novakid to nie tylko nauka języka, ale także interesująca gra. Ten format pozwala łatwo zaangażować dzieci. Uczniowie patrzą na slajdy, a nauczyciele próbują wyjaśnić, co się na nich znajduje słowami lub mimiką i gestami. Bez tłumaczenia i dodatkowych wyjaśnień dzieci zaczynają rozumieć materiał. Po kilku zajęciach uczniowie oswajają się z formatem i mogą łatwo zrozumieć instrukcje, powtarzać, wybierać lub odpowiadać nauczycielom.

Czy można przeprowadzić lekcje na telefonie? Arrow icon

W klasie Novakid podczas lekcji dzieci posługują się slajdami, piszą i rysują na wirtualnej tablicy oraz mają możliwość śledzić artykulację i mimikę nauczyciela. W związku z tym do realizacji lekcji bardziej pasują większe ekrany. W Novakid dbamy o proces nauki i polecamy przede wszystkim korzystanie z komputera stacjonarnego lub laptopa. Jeśli jednak wolisz tablet lub smartfon, aby zapewnić płynniejsze przeprowadzenie lekcji, pobierz naszą aplikację mobilną.

Jak kontynuować naukę po lekcji próbnej? Arrow icon

Aby kontynuować naukę, zapłać za pakiet lub subskrypcję na swoim koncie, klikając przycisk „Ceny i sposoby płatności”. Następnie utwórz harmonogram (przycisk „Harmonogram”).

Jak ustalić lekcje? Arrow icon

Możesz wybrać dogodne dni i godziny zajęć, a także nauczycieli na swoim koncie, klikając przycisk „Dodaj lekcję”. Jeśli masz trudności z zaplanowaniem lekcji, skontaktuj się z pomocą techniczną Novakid za pośrednictwem czatu lub telefonicznie.

Czy rodzic musi być obecny podczas lekcji? Arrow icon

Zalecamy, aby rodzic uczestniczył w pierwszej lekcji, natomiast nie jest to wymagane w przyszłości. Jeśli twoje dziecko ma 4-6 lat, szczególnie ważne jest wsparcie podczas lekcji próbnej, aby dziecko nie bało się spotkania z nowym nauczycielem. W przyszłości możesz uczestniczyć w lekcjach z przedszkolakiem, dopóki dziecko nie przyzwyczai się do nauczyciela i nauki online (zwykle 5–10 lekcji).

Czy kilku uczniów może jednocześnie brać udział w lekcji? Arrow icon

Program Novakid jest przeznaczony do zajęć indywidualnych z native speakerami. Nauczyciele śledzą wyniki uczniów i dostosowują kurs w zależności od ich postępów. Chętnie dodamy Twoje drugie dziecko do Twojego konta i zaoferujemy mu bezpłatne zajęcia próbne. Dajemy również specjalny rabat dla rodzin z 3 uczniami!

Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.