Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero prop Hero girl Hero girl

Angielski dla dzieci Gdańsk

Chcesz zapewnić dziecku interesujące lekcje angielskiego w Gdańsku? Rozważ lepszą alternatywę – zajęcia online, dostępne z każdego miejsca na świecie! Poznaj metodę nauczania w Novakid, gdzie dzieci i nastolatki w wieku 4-12 lat uczą się języka angielskiego poprzez interaktywne i zabawne zajęcia.

Przekonaj się, jak fascynujące mogą być lekcje angielskiego!

Rating

Novakid to:

2000+
native i near-native speakerów doświadczonych w nauce dzieci
50 000+
uczniów, którzy zaczęli mówić po angielsku z Novakid
11 200 00+
lekcji angielskiego, które przeprowadziliśmy na całym świecie

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego z Novakid?

Indywidualne lekcje 1:1
Dzięki prywatnym zajęciom, nauczyciel poświęca podopiecznemu 100% uwagi
Nauczyciele z całego świata
100% z nich to profesjonaliści, dla których nauczanie to pasja
Tile prop
Elastyczny grafik
Porę lekcji możesz dopasować do pozostałych zajęć dziecka
Tile prop
Praktyka to podstawa
Podczas komunikacji na żywo z native speakerem dziecko szybciej się uczy
Nauka poprzez zabawę
Na platformie online znajduje się mnóstwo dodatkowych gier i zabaw językowych
25-minutowe lekcje
Krótkie lekcje pozwalają na maksymalnie efektywną naukę
Tile prop
Dla dzieci w wieku 4-12 lat
Ciekawe zajęcia z angielskiego dopasowane do potrzeb maluchów
Nauka gdziekolwiek jesteś
Lekcje w dowolnym miejscu na świecie? Bez problemu!
Indywidualne lekcje 1:1
Dzięki prywatnym zajęciom, nauczyciel poświęca podopiecznemu 100% uwagi
Nauczyciele z całego świata
100% z nich to profesjonaliści, dla których nauczanie to pasja
Elastyczny grafik
Porę lekcji możesz dopasować do pozostałych zajęć dziecka
Praktyka to podstawa
Podczas komunikacji na żywo z native speakerem dziecko szybciej się uczy
Nauka poprzez zabawę
Na platformie online znajduje się mnóstwo dodatkowych gier i zabaw językowych
25-minutowe lekcje
Krótkie lekcje pozwalają na maksymalnie efektywną naukę
Dla dzieci w wieku 4-12 lat
Ciekawe zajęcia z angielskiego dopasowane do potrzeb maluchów
Nauka gdziekolwiek jesteś
Lekcje w dowolnym miejscu na świecie? Bez problemu!
Arrow icon
Arrow icon
Video prop

Lekcje angielskiego dla dzieci a korzyści dla rodziców

Kursy online z języka angielskiego dla dzieci to wygoda dla całej rodziny! Przede wszystkim, eliminują konieczność dojazdów na zajęcia w Gdańsku, co oszczędza czas i zmniejsza stres związany z logistyką. Rodzice mogą cieszyć się dodatkowymi chwilami dla siebie, wiedząc, że ich dziecko jest w bezpiecznym środowisku, gdzie uczy się i rozwija w gronie rówieśników.

Video CTA

Nauka angielskiego online jest tak samo skuteczna jak offline

Bez obaw! Zajęcia online wcale nie są mniej skutecznie niż lekcje języka angielskiego w stacjonarnej szkole w Trójmieście. Dzięki ogromnej bazie lektorów z całego świata, zajęcia online można łatwiej dopasować do codziennych obowiązków dziecka i rodziców. Zapewniamy udział w rozmowie z native speakerami z całego świata, dzięki czemu dzieci obcują z żywym językiem angielskim, ucząc się naturalnej wymowy. Dodatkowo, możliwość nauki w domu często zwiększa komfort dziecka, co pozytywnie wpływa na jego zaangażowanie i postępy w nauce.

Prop left Prop right
Lekcje 1:1 umożliwiają nauczycielowi poświęcenie całej swojej uwagi Twojemu dziecku, co sprawia, że język angielski w krótkim czasie staje się dla niego błahostką!
Śledzimy postępy ucznia i dostosowujemy program do jego możliwości i bieżących osiągnięć w nauce.
Kursy języka angielskiego online są tak samo efektywne online, jak i offline, ponieważ nasz program oparty jest na europejskiej normie CEFR.
Lekcje angielskiego online są polecane w szczególności rodzicom, którzy chcą zaoczędzić czas na dojazdach do stacjonarnych szkół językowych.

Opinie rodziców o Novakid

Arrow icon
Arrow icon
Anna
mama 6-letniej Mai i 9-letniego Wiktora
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości nauczania naszych dzieci w szkole języka angielskiego Novakid. Nauczyciele native speakerzy są bardzo profesjonalni i mają wspaniałe podejście do dzieci.
Dorota
mama 11 letniej Zosi
Uczęszczanie na lekcje online w Novakid jest dla naszej rodziny bardzo wygodne. Córka może uczyć się z dowolnego miejsca na swoim laptopie, co daje nam większą elastyczność w planowaniu naszych codziennych zajęć.
Agnieszka i Marek
rodzice 4-letniej Tosi i 6-letniego Natana
Cieszymy się, że nasze dzieci uczą się angielskiego z nauczycielami z całego świata, ponieważ to daje im możliwość poznania różnych kultur i sposobów myślenia.
Alicja
mama 8-letniego Antosia i 7-letniego Kuby
Nasi synowie w wieku 8 i 7 lat mają lekcje angielskiego z Novakid. Chłopcy uwielbiają swoje zajęcia, a także lektorki, które prowadzą bardzo wesołe i świetnie przygotowane zajęcia. Lekcje z Novakid to nauka przez zabawę. 25 minut w sam raz, żeby utrzymać koncentrację. Dla nas to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie musi nigdzie wozić dzieci. Polecamy!
Tomek
tata 8-letniego Wojtka i 10-letniego Miłosza
Dzięki Novakid moje dzieci szybciej robią postępy w nauce języka angielskiego niż podczas zajęć w tradycyjnej, stacjonarnej szkole językowej. Jest to także spora oszczędność czasu i pieniędzy dla całej naszej rodziny.
Close icon

Poznaj nauczycieli angielskiego w Novakid

Nauczyciele Novakid to native speakerzy z całego świata, z przynajmniej 2-letnim doświadczeniem w zawodzie. Dzięki komunikacji na żywo native speakerem dziecko rozwija umiejętności mówienia po angielsku oraz uczy się akcentu i wymowy od najlepszych. Wszyscy nauczyciele Novakid posiadają certyfikaty kwalifikacji, a dzięki ich naturalnemu podejściu do dzieci, uczniowie uwielbiają spędzać z nimi czas.

Sidney
  • Doświadczenie w nauczaniu: 6 lat
Cześć, mam na imię Sidney. Uczę w centrach językowych i szkołach od 2017 roku. Mam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Rozwinąłem pasję do nauczania i czerpię wielką satysfakcję z dzielenia się wiedzą i pomagania uczniom w nabieraniu pewności siebie i biegłości w języku angielskim. Nie mogę się doczekać spotkania z tobą!
Darren
  • Doświadczenie w nauczaniu: 5 lat
Hej! Jestem Darren. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci angielskiego online i osobiście od 2018 roku. Jako nauczyciel nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie, jak moi uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe i osiągają swoje cele. Poza edukacją uwielbiam podróżować, tworzyć sztukę i poznawać nowe kultury. Mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z moich lekcji i życzę wszystkiego najlepszego w podróży tutaj, w Novakid.
Jafnah
  • Doświadczenie w nauczaniu: 4 lata
Cześć, jestem nauczycielem Jafnah! Zacząłem pracować jako nauczyciel w 2019 roku i uczyłem uczniów w wieku od 5 do 15 lat. Zawsze pasjonowałem się nauczaniem, a dzięki moim silnym umiejętnościom komunikacyjnym, zwłaszcza z dziećmi, mogę wnieść i wykorzystać tę cechę, aby skutecznie uczyć młodych uczniów. Wierzę, że dzięki moim umiejętnościom uczniowie będą mogli podejść do lekcji w przyjemniejszy sposób, który będzie lepiej wspierał ich naukę. Uwielbiam mieć angażujące zajęcia z uczniami na zajęciach i zawsze jestem pełna pozytywności. Jestem bardzo cierpliwy w stosunku do moich uczniów, ale jednocześnie zawsze zachęcam ich do dawania z siebie wszystkiego. Do zobaczenia w mojej klasie!
Jane
  • Doświadczenie : 6 lat
Witam! Nazywam sie Jane. Uczę języka angielskiego od 2017 roku. Uwielbiam uczyć, ponieważ dzielenie się swoją wiedzą z innymi daje mi ogromną satysfakcję. Jestem ekscytującym, aktywnym nauczycielem, który bardzo lubi uczyć młodych uczniów. Jako nauczyciel staram się spróbować czegoś nowego, aby nasze lekcje były ciekawsze. Zamieniam lekcję w grę, występ lub muzykę. Na tym etapie mogę pomóc uczniom uczyć się, a nawet promować kreatywność, krytyczne myślenie i umiejętności współpracy, które mogą zastosować poza klasą. Mam nadzieję, że spotkamy się na którejś z moich lekcji!
Arrow icon
Arrow icon
CTA Prop

Zapisz dziecko na lekcje angielskiego inne niż wszystkie!

Możesz nam uwierzyć na słowo, że dzieci po prostu kochają lekcje z nami. Ale możesz to też sprawdzić! Wystarczy, że zapiszesz się na bezpłatną lekcję próbną. Wybierz nauczyciela angielskiego spośród ponad 2700 doświadczonych profesjonalistów i przekonaj się, że nauka może być niesamowitą zabawą.

Postaw na angielski z Novakid, czyli zajęcia online, które kochają dzieci na całym świecie!

CTA Prop CTA Prop CTA Prop Rocket CTA Prop Toy CTA Girl
Map

Najcześciej zadawane pytania

Jakie są różnice między nauką offline a online? Arrow icon

Novakid to przede wszystkim angażująca platforma edukacyjna, która angażuje ucznia w naukę poprzez gry, quizy, dialogi i interakcje z nauczycielem. Dzieci uczą się poprzez zabawę, co pozytywnie wpływa na ich motywację i zainteresowanie nauką. Dodatkowo każdy uczeń ma indywidualnego nauczyciela, który może dostosować program nauczania do jego potrzeb i poziomu. Dzięki temu uczeń może nauczyć się w swoim własnym tempie i uniknąć frustracji, która często towarzyszy lekcjom grupowym. Lekcje w Novakid to również elastyczność i wygoda. Uczniowie Novakida mogą uczyć się z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, co daje dużą elastyczność i wygodę. Dzieci nie muszą się stresować przed wyjściem z domu, czekać w kolejce na lekcję lub dostosowywać się do kalendarza nauczyciela. Naukę angielskiego online w Novakid jest bardziej skuteczna i przyjemna dla dzieci, co prowadzi do osiągania lepszych wyników.

Czy moje dziecko zrozumie lektora, jeśli będzie mówić tylko po angielsku? Arrow icon

Wirtualna klasa Novakid to nie tylko nauka języka, ale także interesująca gra. Ten format pozwala łatwo zaangażować dzieci. Uczniowie patrzą na slajdy, a nauczyciele próbują wyjaśnić, co się na nich znajduje słowami lub mimiką i gestami. Bez tłumaczenia i dodatkowych wyjaśnień dzieci zaczynają rozumieć materiał. Po kilku zajęciach uczniowie oswajają się z formatem i mogą łatwo zrozumieć instrukcje, powtarzać, wybierać lub odpowiadać nauczycielom.

Czy można przeprowadzić lekcje na telefonie? Arrow icon

W klasie Novakid podczas lekcji dzieci posługują się slajdami, piszą i rysują na wirtualnej tablicy oraz mają możliwość śledzić artykulację i mimikę nauczyciela. W związku z tym do realizacji lekcji bardziej pasują większe ekrany. W Novakid dbamy o proces nauki i polecamy przede wszystkim korzystanie z komputera stacjonarnego lub laptopa. Jeśli jednak wolisz tablet lub smartfon, aby zapewnić płynniejsze przeprowadzenie lekcji, pobierz naszą aplikację mobilną.

Jak kontynuować naukę po lekcji próbnej? Arrow icon

Aby kontynuować naukę, zapłać za pakiet lub subskrypcję na swoim koncie, klikając przycisk „Ceny i sposoby płatności”. Następnie utwórz harmonogram (przycisk „Harmonogram”).

Jak ustalić lekcje? Arrow icon

Możesz wybrać dogodne dni i godziny zajęć, a także nauczycieli na swoim koncie, klikając przycisk „Dodaj lekcję”. Jeśli masz trudności z zaplanowaniem lekcji, skontaktuj się z pomocą techniczną Novakid za pośrednictwem czatu lub telefonicznie.

Czy rodzic musi być obecny podczas lekcji? Arrow icon

Zalecamy, aby rodzic uczestniczył w pierwszej lekcji, natomiast nie jest to wymagane w przyszłości. Jeśli twoje dziecko ma 4-6 lat, szczególnie ważne jest wsparcie podczas lekcji próbnej, aby dziecko nie bało się spotkania z nowym nauczycielem. W przyszłości możesz uczestniczyć w lekcjach z przedszkolakiem, dopóki dziecko nie przyzwyczai się do nauczyciela i nauki online (zwykle 5–10 lekcji).

Czy kilku uczniów może jednocześnie brać udział w lekcji? Arrow icon

Program Novakid jest przeznaczony do zajęć indywidualnych z native speakerami. Nauczyciele śledzą wyniki uczniów i dostosowują kurs w zależności od ich postępów. Chętnie dodamy Twoje drugie dziecko do Twojego konta i zaoferujemy mu bezpłatne zajęcia próbne. Dajemy również specjalny rabat dla rodzin z 3 uczniami!

Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.