Koszt edukacji

Zajęcia z nauczycielami, którzy biegle posługują się językiem angielskim.

Subskrypcja

4 lekcje przez 4 tygodnie

44 zł
za lekcję
176 zł
całkowity koszt
  • 1 lekcja w tygodniu
  • Automatyczne przedłużenie
  • 50% wartości niewykorzystanych zajęć wraca na bilans bonusowy
  • kup bon podarunkowy
Popularny

Subskrypcja

8 lekcji przez 4 tygodnie

35 zł
za lekcję
280 zł
całkowity koszt
  • 2 lekcje w tygodniu
  • Automatyczne przedłużenie
  • 50% wartości niewykorzystanych zajęć wraca na bilans bonusowy
  • kup bon podarunkowy
Skuteczny

Subskrypcja

12 lekcji przez 4 tygodnie

33 zł
za lekcję
396 zł
całkowity koszt
  • 3 lekcje w tygodniu
  • Automatyczne przedłużenie
  • 50% wartości niewykorzystanych zajęć wraca na bilans bonusowy
  • kup bon podarunkowy

Subskrypcja

24 lekcje przez 12 tygodnie

29 zł
za lekcję
696 zł
całkowity koszt
  • 2 lekcje w tygodniu
  • 8 lekcji co 4 tygodnie
  • jednorazowa opłata bez automatycznego przedłużenia
  • kup bon podarunkowy

Subskrypcja

48 lekcji przez 24 tygodnie

28 zł
za lekcję
1 344 zł
całkowity koszt
  • 2 lekcje w tygodniu
  • 8 lekcji co 4 tygodnie
  • jednorazowa opłata bez automatycznego przedłużenia
  • kup bon podarunkowy

Lekcje z certyfikowanymi nauczycielami native speakerami języka angielskiego.

Subskrypcja

4 lekcje przez 4 tygodnie

83 zł
za lekcję
332 zł
całkowity koszt
  • 1 lekcja w tygodniu
  • Automatyczne przedłużenie
  • 50% wartości niewykorzystanych zajęć wraca na bilans bonusowy
  • kup bon podarunkowy
Popularny

Subskrypcja

8 lekcji przez 4 tygodnie

67 zł
za lekcję
536 zł
całkowity koszt
  • 2 lekcje w tygodniu
  • Automatyczne przedłużenie
  • 50% wartości niewykorzystanych zajęć wraca na bilans bonusowy
  • kup bon podarunkowy
Skuteczny

Subskrypcja

12 lekcji przez 4 tygodnie

62 zł
za lekcję
744 zł
całkowity koszt
  • 3 lekcje w tygodniu
  • Automatyczne przedłużenie
  • 50% wartości niewykorzystanych zajęć wraca na bilans bonusowy
  • kup bon podarunkowy

Subskrypcja

24 lekcje przez 12 tygodnie

62 zł
za lekcję
1 488 zł
całkowity koszt
  • 2 lekcje w tygodniu
  • 8 lekcji co 4 tygodnie
  • jednorazowa opłata bez automatycznego przedłużenia
  • kup bon podarunkowy

Subskrypcja

48 lekcji przez 24 tygodnie

59 zł
za lekcję
2 832 zł
całkowity koszt
  • 2 lekcje w tygodniu
  • 8 lekcji co 4 tygodnie
  • jednorazowa opłata bez automatycznego przedłużenia
  • kup bon podarunkowy

Oferujemy dodatkową zniżkę do -25%, jeśli 3 dzieci uczy się z nami!

Zalecamy naukę 3 razy w tygodniu. Daje lepsze efekty bez przeciążania dzieci i dużych przerw między zajęciami.