Skontaktuj się z nami

Nauka angielskiego z Novakid

Internetowa szkoła nauki języka angielskiego dla dzieci Novakid oferuje lekcje wideo przeznaczone do nauczania dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Szkoła jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ uczy angielskiego poprzez konwersacje pomiędzy native speakerem a uczniem.
Children

Dlaczego Novakid?

Nasze 25-minutowe lekcje obejmują wyłącznie komunikację na żywo. Takie podejście zanurza dzieci w środowisku językowym, aby pomóc im nauczyć się angielskiego poprzez emocje, mimikę, gesty i mowę ciała!

  • Bez nudnych ćwiczeń
  • Bez gramatyki
  • Bez ocen

Poziomy nauczania

Angielski od podstaw: Kiedy zacząć?

Wszyscy współcześni rodzice rozumieją potrzebę nauki języka obcego i najczęściej wybierają...

Czytaj dalej

Język angielski dla dzieci w wieku szkolnym

Nauka języka angielskiego różni się od nauki innych przedmiotów szkolnych. Celem nie jest zdobycie nowej wiedzy, ale...

Czytaj dalej

Angielski dla początkujących

Spraw, aby Twoje dziecko zakochało się w języku angielskim już od pierwszej lekcji! Ucząc się języka ojczystego, najpierw słuchamy i zaczynamy mówić, a następnie...

Czytaj dalej

Język angielski dla przedszkolaków i dzieci

Rodzice wybierają język angielski dla dzieci głównie jako zajęcia rozwijające pamięć, uwagę i wyobraźnię.

Czytaj dalej

Co składa się na proces nauczania?

Program podzielony został na różne poziomy zaawansowania w zależności od wieku i poziomu znajomości języka angielskiego. Każdy poziom obejmuje oddzielne tematy leksykalne, gramatyczne i konwersacyjne, skoncentrowane na specyficznych dla danego wieku potrzebach uczniów.

Nasza metodologia nauczania oparta jest na wiedzy o psychologicznych cechach każdej grupy wiekowej

Na bezpłatnej lekcji próbnej nauczyciel ocenia poziom zaawansowania, aby jeszcze lepiej dostosować kurs języka angielskiego do możliwości dziecka.

Po każdej lekcji rodzice otrzymują raport z opisem lekcji, postępami dziecka, zadaniami domowymi i zaleceniami do nauki.

Banner

Kogo uczymy?

Novakid to szkoła dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat - przedszkolaków i uczniów. Naukę można rozpocząć w każdym wieku i z dowolną znajomością języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są indywidualnie, dlatego każdy uczeń realizuje swój własny program nauczania.

Celem nauczania języka angielskiego przedszkolaków jest zapoznanie ich z językiem, wzbudzenie zainteresowania i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w nauce angielskiego. Ponadto lekcje te przyczyniają się do ogólnego rozwoju dzieci poprzez zabawę oraz rozwijają umiejętności fonetyczne dzięki piosenkom w języku angielskim.

Podczas nauczania angielskiego dzieci w wieku szkolnym, pokazujemy, że język angielski może być zabawny i fascynujący. Pomagamy im pokochać ten język i zachęcamy do jego nauki. Uczniowie szkół podstawowych uczą się języka poprzez zabawę, a Novakid pomaga piątoklasistom i szóstoklasistom pogłębiać wiedzę z innych przedmiotów szkolnych w języku angielskim.

    Co obejmują zajęcia?

  • Każda lekcja trwa 25 minut. Jest to czas odpowiedni, aby dziecko nie było zmęczone, a jednocześnie mogło przyswoić i utrwalić nową wiedzę.
  • W Novakid nie korzystamy z podręczników ani zeszytów. Naszymi materiałami dydaktycznymi są interaktywne prezentacje.
  • Nie stawiamy ocen. Nauczyciele stosują natomiast elementy gry - poprawne odpowiedzi zapisywane są na osobistym koncie jako nagrody w postaci gwiazdek, co motywuje uczniów do nauki znacznie lepiej niż oceny.

Jakie są zalety nauki angielskiego w Novakid?

Nauczyciele w szkole nie posługują się językiem ojczystym ucznia, dzięki czemu dzieci są zanurzone w środowisku językowym i uczą się komunikować tylko w języku angielskim, co pomaga im zrozumieć osoby obcojęzyczne.

Lekcje odbywają się indywidualnie. Nauczyciel może więc dostosować program do konkretnego ucznia, a rodzice mogą wybrać dogodny dla siebie plan zajęć.

Program ma różne poziomy zaawansowania, z których każdy uwzględnia zarówno wiek, jak i cechy psychologiczne dzieci.

Zajęcia trwają 25 minut - jest to czas aktywnej nauki.

Nauka języka odbywa się nie z podręczników, ale poprzez żywą komunikację w języku angielskim w oparciu o interaktywną prezentację.

Na każdej lekcji uczniowie mogą zobaczyć swoje osiągnięcia na tablicy, a rodzice otrzymują szczegółowy raport po zajęciach.

Bezpłatna lekcja próbna!

Już teraz możesz wypróbować nasze zajęcia - skorzystaj z darmowej lekcji próbnej! Spodoba Ci się, a na postępy dziecka nie trzeba będzie długo czekać.

Zapisz się na lekcję próbnąBanner