Scrolltop arrow icon
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
LinkedIn share icon
Travel bloger Emilian
Historie naszych uczniów
Star icon
15.07.2022
Time icon 4 min
Comment icon 1 komentarze

Muzeum BMW, słodycze i Bayern: po Monachium oprowadzi Was bloger Emilian

Spis treści

To wspaniałe lato co dzień obfituje w ekscytujące odkrycia. Ciekawe co może Cię jeszcze spotkać? To zależy jedynie od Ciebie i Twoich pomysłów. Jeśli potrzebujesz inspiracji, nasi niestrudzeni podróżnicy spieszą z pomocą. 

Szukając pomysłów, weź udział w naszym losowaniu nagród. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Co powiesz na wycieczkę do niemieckiego Monachium, miasta słynącego z legendarnego Oktoberfest? Obejrzyj wciągający filmik siedmioletniego blogera podróżniczego ze szkoły angielskiego online Novakid Emiliana, w którym opowiada on o swoim rodzinnym mieście.

Odwiedziliśmy zatem samo serce Bawarii. Mogliśmy niemal poczuć zapach solonych precli i oczywiście słodyczy, o których z takim entuzjazmem opowiadał Emilian. 

To tutaj czekają na Ciebie jedne z najlepszych parków rozrywki w Europie. W mieście tym zobaczysz także stadion klubu Bayern Monachium oraz legendarne muzeum BMW. To szansa na spełnienie marzeń małych pasjonatów motoryzacji i świetne miejsce na wycieczkę z dziećmi!

Brakuje Ci  pomysłów? Odwiedziliśmy już Val Chisone we Włoszech wraz z Elizą oraz Teneryfę, największą z Wysp Kanaryjskich, z Martą, a także polskie miasteczko Wąbrzeźno z Tymoteuszem. Ile jeszcze pozostało niesamowitych miejsc do odwiedzenia?

Autorzy najlepszych komentarzy mają szansę na nagrody!

Wszyscy dobrze wiemy, że aby marzenie się spełniło, musimy je sobie wyobrazić ze szczegółami. Na dodatkową zachętę dajemy wam szansę na wygranie bonusów Novakid! 

Czekamy więc na wasze komentarze, w których opowiecie nam o podróżach waszych marzeń! Z pewnością nie raz widzieliście te miejsca oczami wyobraźni. Pora zwizualizować swoje pragnienia i ubrać je w słowa. 

Nie ograniczaj się do jednego zdania: im więcej szczegółów podasz, tym więcej osób zainteresujesz swoją opowieścią. Możesz umieścić dowolną liczbę komentarzy (muszą się one jednak składać z co najmniej trzech słów).Łatwo jest więc zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Wybierzemy losowo trzy historie i 25 lipca ogłosimy zwycięzców za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Śledź nas na Instagramie i nie zapomnij polubić naszej strony na Facebooku.

Nie przegap swojej szansy na wygranie bonusu Novakid o wartości 60 zł!  Z niecierpliwością czekamy na Wasze historie w komentarzach!

  1. Dominika

    Moja 6.5.letnia córka Mia uczy się angielskiego z Panią Queena z Novakid ponad pół roku.
    Dzięki tej nauce, Podczas wakacji za granicą, swobodnie zostawała w hotelowym kids klubie, gdzie porozumiewała się dziećmi i panią opiekunką tylko w języku angielskim.

    Rozumiała większość co Pani do niej mówiła, a sama potrafiła bez problemu zakomunikować swoje potrzeby, głód, pragnienie, zabawy, kolorowanki itp

    Jako mama, jestem z niej naprawdę dumna!!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prop left
Prop right
Który styl uczenia się jest najlepszy dla Twojego dziecka?
Rozwiąż test i dowiedz się już teraz
Rozpocznij test
Jakim typem rodzica jesteś?
Sprawdź teraz
Rozpocznij test
Wybór redakcji
Łatwa gramatyka
31.05.2022
Time icon 16 min
Czasy w języku angielskim – ile ich jest i jak je rozpoznać?
Słownictwo
14.01.2022
Time icon 8 min
Pomieszczenia w domu po angielsku
Novakid dla rodziców
21.09.2020
Time icon 6 min
Co robić, gdy dziecko ma złe oceny w szkole
Może Ci się spodobać
Historie naszych uczniów
27.05.2022
Time icon 5 min
Poznaj Teneryfę z blogerką podróżniczą Novakid – Martą
Historie naszych uczniów
13.05.2022
Time icon 4 min
Zwiedzaj włoską Dolinę Chisone z Elisą, blogerką podróżniczą Novakid
Blogerka podróżnicza Greta
Historie naszych uczniów
12.08.2022
Time icon 3 min
Nad brzegiem Dunaju: przewodnik po Węgrzech z blogerką Gretą 
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.