O Novakid

Novakid to szkoła angielskiego dla dzieci w wieku 4 – 12 lat, prowadzona w 100% online. Naszą pasją jest język angielski, a celem edukacja najmłodszych poprzez zabawę. Wiemy, że tradycyjny system kar i nagród nie zawsze spełnia swoje zadanie. Dlatego opracowaliśmy autorską, rewolucyjną metodą nauki języka, która nie stresuje dzieci, jednocześnie zapewniając niesamowite rezultaty! Od jakiegoś czasu prowadzimy Bloga, aby dzielić się z rodzicami i dziećmi naszą wiedzą i pasją.

Nauczyciele w Novakid

Nauczyciele, którzy uczą w Novakid, są wyspecjalizowanymi profesjonalistami, którzy mówią po angielsku na poziomie native’a lub nimi są. Posiadają minimum trzyletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W czasie lekcji wprowadzają różnego rodzaju pomoce naukowe i korzystają z ciekawych sposobów, aby zaktywizować młodych studentów. Dzięki temu nawet te dzieci, które w ogóle nie znają języka, szybko się do niego przyzwyczajają, oswajają, a ostatecznie przełamują barierę językową, zaczynając mówić. Dzięki temu, że nie stosujemy żadnych kar, dzieci nie boją nie popełniać błędów – są one przecież naturalną drogą do sukcesu!

Blog Novakid

Nasz Blog ma stanowić bazę informacyjną i inspiracyjną dla każdej mamy i każdego taty. Rodzice mogą poszukać tu odpowiedzi na dręczące ich pytania. Choć naszą główną pasją jest język angielski i nauczanie go, to jednak piszemy artykuły na różne tematy. W niektórych wpisach na Blogu Novakid podpowiemy Ci, jak spędzić wolny czas z dzieckiem, w innych opowiemy o Tradycjach. W kategoriach Popkultura i Kultura znajdują się artykuły dotyczące tych właśnie dziedzin – listy ciekawych i mądrych filmów, animacji czy gier i zabaw, które możesz poznawać razem z dziećmi. Poza przyjemnymi tematami, staramy się także mierzyć z tymi nieco bardziej poważnymi – takimi jak problemy dzieci w Rozwoju czy kontaktach międzyludzkich. Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko było szczęśliwe i zdrowie – niestety nie zawsze wiemy, co robić, aby ten cel osiągnąć. Blog Novakid postara Ci się pomóc! Pisząc artykuły, zawsze kierujemy się badaniami naukowymi, materiałami z zakresu medycyny czy psychologii. 

Jeśli szukasz sposobów na to, by pomóc swemu dziecku w nauce, utrwaleniu materiału – dobrze trafiłeś! Zajrzyj do Materiałów do Nauki, a znajdziesz tam gotowe pomysły, w tym wierszyki, piosenki,  Gry i Zabawy. W dziale Edukacja zebraliśmy wiedzę dotyczącą metod nauczania i wszystkiego, co z tym związane. W Angielskim Poprzez Zabawę publikujemy treści dotyczące tego, jak można uczyć angielskiego  efektywnie, wykorzystując do tego zabawę. 

Liczymy na to, że znajdziesz na naszym blogu to, czego szukasz. Jako część Novakid Polska, jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do szerzenia edukacji wśród najmłodszych.

%d bloggers like this: