Scrolltop arrow icon
Prop 1 Prop 2
Chcesz, aby Twoje dziecko było dwujęzyczne? ✌Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!
Left arrow icon Kategorie
Close icon
Aktualności
Nauka angielskiego
Parenting
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
LinkedIn share icon
Happy Flashmob chóru Novakid połączył 1,5 miliona słuchaczy na całym świecie
Historie naszych uczniów
Star icon
19.05.2022
Time icon 3 min
Comment icon 0 komentarze

Happy Flashmob chóru Novakid połączył 1,5 miliona słuchaczy na całym świecie

Spis treści

Flashmob „Happy”

W lutym 18 utalentowanych uczniów Novakid wykonało cover piosenki Happy Pharrella Williamsa zapraszając wszystkich do przyłączenia się do flashmobu – zaśpiewania piosenki i umieszczenia filmu na portalach społecznościowych z hashtagami #novakid_happy #happy #pharrellwilliams.

Jedną z solistek coveru była Antonina Kraszewska, 11-letnia gwiazda pierwszego etapu polskiego projektu The Voice Kids. W ubiegłym roku, w ramach nagrody głównej w konkursie muzycznym Novakid’s MusicKid, nagrała piękną piosenkę Birdy „People Help The People”. Nagranie odbyło się w profesjonalnym studiu z udziałem Piotra Rubika, znanego polskiego kompozytora. 

Happy Choir Flashmob można było wziąć udział do połowy kwietnia, następnie jury wybrało 19 najlepszych filmów — zwycięzcy otrzymają głośniki i profesjonalne słuchawki, żeby muzyka dawała im jeszcze więcej radości!

Setki uczestników flashmobu zamieściło swoje filmy na portalach społecznościowych. Wśród zwycięzców znalazł się Emir z Rosji, który wymyślił własną technikę tańca do utworu Happy, podobnie jak Sophie z Hiszpanii. Yasmine z Włoch przemieniła się w księżniczkę Disneya, zaś Salma i Sila z Jordanii postanowiły włączyć do flashmobu swoje sympatyczne zwierzaki!

Pełną listę zwycięzców opublikowaliśmy już na naszych mediach społecznościowych!

„Muzyka, podobnie jak nauka języków obcych, nie zna granic. Flashmob po raz kolejny dowiódł, że nasza platforma to najlepsze miejsce, by zrobić pierwszy krok w kierunku zwycięstwa we wszystkim”, mówi Amy Krolevetskaya, dyrektor ds. metodyki w Novakid. „Śpiewanie piosenek po angielsku pomaga uwolnić się od zakłopotania i strachu przed akcentem czy niewłaściwą wymową. Muzyka pomaga wyczuć język i poprawić umiejętności, czego właśnie dowiedli nasi uczniowie”.

Wszyscy laureaci wzięli udział w kolejnym nagraniu Happy chóru Novakid, które ukazało się już na naszym kanale na YouTube.

Klaszczcie razem z uczniami Novakid z całego świata!

Rate this post

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji
Gramatyka
31.05.2022
Time icon 16 min
Czasy w języku angielskim – ile ich jest i jak je rozpoznać?
Słownictwo
14.01.2022
Time icon 8 min
Pomieszczenia w domu po angielsku
Edukacja dziecka
21.09.2020
Time icon 6 min
Co robić, gdy dziecko ma złe oceny w szkole
Może Ci się spodobać
Historie naszych uczniów
18.11.2022
Time icon 7 min
Poznaj Aima Hosoi, która mimo młodego wieku otworzyła swój własny biznes! 
Historie sukcesu Novakid
Historie naszych uczniów
05.08.2022
Time icon 9 min
5 historii sukcesu Novakid: od nauki angielskiego do świata filmu, sportu i biznesu
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.
Prop Prop Prop Prop
Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać treści od wybitnych ekspertów. Rozwój dziecka, nauka języka angielskiego i nie tylko!

  Imię
  Adres e-mail
  Novakid dziecko
  Prop Prop Prop Prop
  Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać treści od wybitnych ekspertów. Rozwój dziecka, nauka języka angielskiego i nie tylko!

   Imię
   Adres e-mail
   Novakid dziecko
   Prop Prop Prop Prop
   Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać treści od wybitnych ekspertów. Rozwój dziecka, nauka języka angielskiego i nie tylko!

    Imię
    Adres e-mail
    Novakid dziecko