Scrolltop arrow icon
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
a Historie sukcesu Novakid
Happy Stories
Star icon
05.08.2022
Time icon 9 min
Comment icon 0 komentarze
Heart icon 1 polubień

5 historii sukcesu Novakid: od nauki angielskiego do świata filmu, sportu i biznesu

Spis treści

Zebraliśmy opowieści autorstwa dzieci z różnych stron świata, które pokazują, jak ważna jest znajomość angielskiego, jeśli chcemy spełniać nasze marzenia.Podzielcie się z nami waszymi inspirującymi opowieściami, umieszczając je w komentarzach, a zdobędziecie szansę na wygranie nagrody!

Światła, kamera, akcja!

Znajomość angielskiego pomogła tureckiemu uczniowi Kartalowi Bilcanlı porozumieć się z amerykańskim reżyserem. Jest on utalentowanym aktorem, ale samo to nie wystarczyłoby, aby powierzyć mu rolę w nowej produkcji Netflixa. 

Serial kręcono w języku angielskim, w związku z czym ukończenie kursu w Novakid dodało jedenastoletniemu aktorowi pewności siebie podczas kastingu i pomogło zdobyć rolę!

Cel: Hollywood

Nasza kolejna inspirująca historia dzieje się w Hiszpanii! Alvaro uczy się angielskiego w Novakid od osiemnastu miesięcy, osiągając duże sukcesy. Dwunastolatek marzy o karierze w Hollywood i jest bez wątpienia na dobrej drodze. 

Alvaro wziął już udział w 26 różnych produkcjach — od reklam po pełnometrażowe filmy. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jego angielski musi być doskonały, jeśli chce grać w międzynarodowych produkcjach. Miał już okazję zapoznać się ze scenariuszem do filmu Disneya, ale jego angielski nie był w tamtym momencie wystarczająco dobry, aby mógł go zrozumieć. Teraz z każdym dniem jest coraz bliżej spełnienia swoich marzeń!

Zmienić świat na lepsze? Dlaczego nie?!

Ema Hosoi jest bez wątpienia jedną z najmłodszych japońskich przedsiębiorczyń. 11-letnia uczennica z Tokio jest prezeską Moco Earth Co. Ltd., firmy prowadzącej warsztaty edukacyjne na temat ochrony środowiska dla dzieci. 

Przyświeca jej idea dawania nowego życia używanym przedmiotom, prowadząca do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska. Chcąc dotrzeć ze swoim przesłaniem do jak największej liczby osób na całym świecie, musi znać angielski.

W Novakid byliśmy pod wrażeniem jej determinacji. Podarowaliśmy jej więc rok nauki za darmo. Jest teraz bliżej zrealizowania swojego planu naprawy świata przez upcykling.

„Milioner” z wielkimi perspektywami

Thomas Morávek jest międzynarodowym ambasadorem Novakid w Czechach. Chłopiec zachwycił nasze jury nagraniem ze swoją młodszą siostrą Elis.

 Co więcej, rodzeństwo jest bardzo popularną parą blogerów. Ich kanał na YouTube ma ponad 2,5 miliona subskrybentów. Pomimo tak dużej liczby fanów, nie są w ogóle rozpoznawalni poza swoim krajem. Oznacza to, że te utalentowane młode osoby posiadają niesamowity potencjał, by zwiększać liczbę swoich odbiorców.

Tomáš uwielbia podróżować i marzy o tym, by choć raz zobaczyć Zorzę polarną, a także odwiedzić Kanadę i zagrać w hokeja (jest wielkim fanem tego sportu). Jesteśmy pewni, że uda mu się spełnić te marzenia! Tymczasem, jako ambasador naszej marki, tańczy entuzjastycznie do naszego nowego hitu Novakid Banana Fish Pizza!

Ambasador z Rosji

David jest ambasadorem Novakid z Rosji. Mimo że ma dopiero 8 lat, uwielbia rywalizację! I nic w tym dziwnego, skoro zajmuje się kick-boxingiem. Świetnie radzi sobie również z angielskim. 

David lubi ćwiczyć angielski, rozmawiając ze swoimi przyjaciółmi z innych krajów. Marzy o założeniu swojego własnego bloga kulinarnego i nagrywaniu do niego ciekawych filmików po angielsku. Nie mamy wątpliwości, że spełni swoje marzenia!

Pora na Twoją opowieść

Twoje dziecko z pewnością również ma na swoim koncie małe lub duże sukcesy związane z nauką języka angielskiego. Pora podzielić się nimi z Novakid!

Poproś je, aby napisało o tym, jak znajomość języka angielskiego pomogła mu zawrzeć nową znajomość, zamówić na wakacjach posiłek dla całej swojej rodziny, albo nawet wziąć udział w międzynarodowym projekcie!

Podziel się swoją historią w komentarzach pod postem do 26 sierpnia, a otrzymasz szansę na wygranie rocznego kursu angielskiego w Novakid lub jednej z licznych nagród wartych 60 zł w formie bonusów, które będziesz mógł wymienić na lekcje angielskiego w naszej szkole.

Nasze jury oceni opowiadania pod kątem ich oryginalności, języka i fabuły. Pozwólcie swoim dzieciom napisać swoje historie samodzielnie. 🙂 Zależy nam na tym, aby usłyszeć ich opowieści w ich własnych słowach.

Nie ma limitu słów.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze opowieści!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Arrow icon Poprzedni
Travel bloger Emilian
Happy Stories
05.08.2022
Time icon 4 min
Muzeum BMW, słodycze i Bayern: po Monachium oprowadzi Was bloger Emilian
Następny Arrow icon
Blogerka podróżnicza Greta
Happy Stories
05.08.2022
Time icon 3 min
Nad brzegiem Dunaju: przewodnik po Węgrzech z blogerką Gretą 
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland