Scrolltop arrow icon
Prop 1 Prop 2
Chcesz, aby Twoje dziecko było dwujęzyczne? ✌Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!
Left arrow icon Kategorie
Close icon
Aktualności
Nauka angielskiego
Parenting
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
LinkedIn share icon
Historie sukcesu Novakid
Historie naszych uczniów
Star icon
05.08.2022
Time icon 9 min
Comment icon 6 komentarze

5 historii sukcesu Novakid: od nauki angielskiego do świata filmu, sportu i biznesu

Spis treści

Zebraliśmy opowieści autorstwa dzieci z różnych stron świata, które pokazują, jak ważna jest znajomość angielskiego, jeśli chcemy spełniać nasze marzenia.

Światła, kamera, akcja!

Znajomość angielskiego pomogła tureckiemu uczniowi Kartalowi Bilcanlı porozumieć się z amerykańskim reżyserem. Jest on utalentowanym aktorem, ale samo to nie wystarczyłoby, aby powierzyć mu rolę w nowej produkcji Netflixa. 

Serial kręcono w języku angielskim, w związku z czym ukończenie kursu w Novakid dodało jedenastoletniemu aktorowi pewności siebie podczas kastingu i pomogło zdobyć rolę!

Cel: Hollywood

Nasza kolejna inspirująca historia dzieje się w Hiszpanii! Alvaro uczy się angielskiego w Novakid od osiemnastu miesięcy, osiągając duże sukcesy. Dwunastolatek marzy o karierze w Hollywood i jest bez wątpienia na dobrej drodze. 

Alvaro wziął już udział w 26 różnych produkcjach — od reklam po pełnometrażowe filmy. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jego angielski musi być doskonały, jeśli chce grać w międzynarodowych produkcjach. Miał już okazję zapoznać się ze scenariuszem do filmu Disneya, ale jego angielski nie był w tamtym momencie wystarczająco dobry, aby mógł go zrozumieć. Teraz z każdym dniem jest coraz bliżej spełnienia swoich marzeń!

Zmienić świat na lepsze? Dlaczego nie?!

Ema Hosoi jest bez wątpienia jedną z najmłodszych japońskich przedsiębiorczyń. 11-letnia uczennica z Tokio jest prezeską Moco Earth Co. Ltd., firmy prowadzącej warsztaty edukacyjne na temat ochrony środowiska dla dzieci. 

Przyświeca jej idea dawania nowego życia używanym przedmiotom, prowadząca do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska. Chcąc dotrzeć ze swoim przesłaniem do jak największej liczby osób na całym świecie, musi znać angielski.

W Novakid byliśmy pod wrażeniem jej determinacji. Podarowaliśmy jej więc rok nauki za darmo. Jest teraz bliżej zrealizowania swojego planu naprawy świata przez upcykling.

„Milioner” z wielkimi perspektywami

Thomas Morávek jest międzynarodowym ambasadorem Novakid w Czechach. Chłopiec zachwycił nasze jury nagraniem ze swoją młodszą siostrą Elis.

 Co więcej, rodzeństwo jest bardzo popularną parą blogerów. Ich kanał na YouTube ma ponad 2,5 miliona subskrybentów. Pomimo tak dużej liczby fanów, nie są w ogóle rozpoznawalni poza swoim krajem. Oznacza to, że te utalentowane młode osoby posiadają niesamowity potencjał, by zwiększać liczbę swoich odbiorców.

Tomáš uwielbia podróżować i marzy o tym, by choć raz zobaczyć Zorzę polarną, a także odwiedzić Kanadę i zagrać w hokeja (jest wielkim fanem tego sportu). Jesteśmy pewni, że uda mu się spełnić te marzenia! Tymczasem, jako ambasador naszej marki, tańczy entuzjastycznie do naszego nowego hitu Novakid Banana Fish Pizza!

Ambasador z Rosji

David jest ambasadorem Novakid z Rosji. Mimo że ma dopiero 8 lat, uwielbia rywalizację! I nic w tym dziwnego, skoro zajmuje się kick-boxingiem. Świetnie radzi sobie również z angielskim. 

David lubi ćwiczyć angielski, rozmawiając ze swoimi przyjaciółmi z innych krajów. Marzy o założeniu swojego własnego bloga kulinarnego i nagrywaniu do niego ciekawych filmików po angielsku. Nie mamy wątpliwości, że spełni swoje marzenia!

 

Czekamy z niecierpliwością na Wasze opowieści!

Rate this post
 1. Przemek

  Cześć. Jestem Przemek. Mam 11 lat. Rok temu Mama zapisała mnie na angielski tutaj. Mam fajnego nauczyciela AC. Śmieszny jest. Lubię z nim rozmawiać. Nauczyłem się tu dużo. W klasie jestem najlepszy z angielskiego. Nie boję się mówić i ładnie czytam. Byłem teraz w Tunezji i sam chodziłem i zamawiałem sobie napoje, czekoladę do picia i się nie bałem. Jak czegoś nie wiem to pytam mamę, bo ona zna angielski. Chcę się nauczyć angielskiego bo chce być programista a mama mówi, że bez angielskiego nic nie zaprogramuje. Chcę kiedyś mieszać w innym kraju, może w hiszpani lub w USA. I chce znać cztery języki, ale najpierw angielskiego muszę się nauczyć. Kiedyś będę mówił super po angielsku, bo mi się to podoba i lubię ten język. I jak będę duży to będę z rodzicami jeździł na wycieczki i będę ich tłumaczem. Języki obce są fajne i ja chce się ich uczyć i będę tu się uczył z AC, bo o jest fajny

  • Novakid

   Cześć, Przemku! Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Świetna robota, tak trzymać! Wierzymy, że Twoje marzenie o zostaniu programistą się spełni i trzymamy kciuki 🙂

 2. Tila

  My name is Tila. I have been interested in golf for a year. It is a very interesting sport and requires thinking and concentration. Driving Range trainings allow you to prepare for the game on the real field. I have a dream to play in the fields of Great Britain, the United States and Australia. And, as my mother says, dreams are there to make them come true. Therefore, I am constantly learning and deepening my knowledge of English. I have been associated with the Novakid school for over three years, which I can recommend to every child without hesitation. I am already getting ready to play golf on the fields in the UK, training with English-speaking instructors, learning not only the technique, but also the golf etiquette. Step by step, I’m getting closer to making my dreams come true 😁

  • Novakid

   Cześć, Tila! Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją historią. Twoja historia to wspaniały przykład jak dążyć do wyznaczonego celu krok po kroku. Jesteśmy dumni, że Novakid może być częścią Twojego sukcesu

 3. Nikodem

  Hello!
  Jestem Nikodem , właśnie poszedłem do 3 klasy. Tegoroczne wakacje spędziłem z rodzicami i siostrą nad polskim morzem. Dzięki temu, że uczę się języka angielskiego udało mi się na plaży poznać Patrica , chłopca z innego kraju i z nimi porozmawiać.On nie znał języka polskiego. W pewnym momencie podszedł do mnie i zapytał czy pogram z nim w piłkę plażową. Zgodziłem się używając jego języka.
  To była dla mnie niesamowita przygoda bo pierwszy raz rozmawiałem z osobą,która mówi w innym języku i mało tego , bawiliśmy się razem świetnie . Dzięki temu nabrałem ochoty by uczyć się więcej języka angielskiego i fajnie gdybym to mógł robić w Państwa szkole .
  Pozdrawiam,Nikodem

  • Novakid

   Cześć, Nikodem! Co za wspaniała historia! Czy nadal utrzymujesz kontakt z Patriciem?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji
Gramatyka
31.05.2022
Time icon 16 min
Czasy w języku angielskim – ile ich jest i jak je rozpoznać?
Słownictwo
14.01.2022
Time icon 8 min
Pomieszczenia w domu po angielsku
Edukacja dziecka
21.09.2020
Time icon 6 min
Co robić, gdy dziecko ma złe oceny w szkole
Może Ci się spodobać
Historie naszych uczniów
19.05.2022
Time icon 3 min
Happy Flashmob chóru Novakid połączył 1,5 miliona słuchaczy na całym świecie
Historie naszych uczniów
18.11.2022
Time icon 7 min
Poznaj Aima Hosoi, która mimo młodego wieku otworzyła swój własny biznes! 
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.
Prop Prop Prop Prop
Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać treści od wybitnych ekspertów. Rozwój dziecka, nauka języka angielskiego i nie tylko!

  Imię
  Adres e-mail
  Novakid dziecko
  Prop Prop Prop Prop
  Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać treści od wybitnych ekspertów. Rozwój dziecka, nauka języka angielskiego i nie tylko!

   Imię
   Adres e-mail
   Novakid dziecko
   Prop Prop Prop Prop
   Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać treści od wybitnych ekspertów. Rozwój dziecka, nauka języka angielskiego i nie tylko!

    Imię
    Adres e-mail
    Novakid dziecko