Edukacja

Spring is coming! Novakid zaprasza dzieci na otwarte zajęcia języka angielskiego

Novakid online szkoła języka angielskiego zaprasza dzieci w wieku od 4 do 12 lat — z dowolnym poziomem znajomości języka — a także ich rodziców na otwarte zajęcia angielskiego pod hasłem „Spring is coming!”

Otwarte darmowe lekcje języka angielskiego odbędą się 7 kwietnia na kanale Novakid na YouTube. Lekcje zaczynają się o godz. 17.00. Lekcje otwarte poprowadzą nauczyciele angielskiego z Novakid, Joe i Brittani.

Razem z Joe dzieci w wieku od 4 do 7 lat nauczą się mówić o pogodzie w swoich krajach w różnych porach roku, a także poznają nazwy pór roku i miesięcy po angielsku. Nauczycielka Novakid, Brittani, poprowadzi lekcję otwartą dla starszych dzieci, w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci opowiedzą o swoich planach na najbliższe miesiące, poznają nowe „wiosenne” słowa oraz nauczą się stosować zdania warunkowe pierwszego typu. 

Rodzice będą mogli przyjrzeć się metodom nauczania i poznać nauczycieli Novakid!

Jak wziąć udział w otwartych lekcjach języka angielskiego w Novakid

Transmisja lekcji otwartych „Spring is coming” jest już dostępna na kanale Novakid na YouTube pod linkiem. Kliknij przypomnienie, żeby nie przegapić początku!

Lekcja otwarta dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat z nauczycielem Joe rozpocznie się o godz. 17:00. Lekcja dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat z nauczycielką Brittani rozpocznie się o godz. 18.00. 

Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Udział jest bezpłatny!

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: