Angielski poprzez zabawę Edukacja Gry i zabawy Rozwój

Spakuj wirtualne walizki i ruszaj do Nowego Jorku, Singapuru, Paryża oraz Dubaju

4 nowe lekcje języka angielskiego czekają na młodych podróżników na kursie Virtual Explorer w Novakid.

Uczniowie będą mieli okazję wybrać się do Central Parku w Nowym Jorku, znanego z licznych hollywoodzkich produkcji i poznać historię najwyższego niegdyś wieżowca w USA – Empire State Building. Z tętniącej życiem metropolii przeniosą się do bajkowych ogrodów Singapuru, a następnie podzielą się wrażeniami z nauczycielem. 

Z Singapuru udadzą się do… Paryża! Po zwiedzeniu Luwru i, rzecz jasna, Wieży Eiffla, odwiedzą klasyczną paryską kawiarnię i spróbują pysznych delikatnych croissantów! Kolejnym przystankiem na mapie wirtualnej wycieczki będzie Dubaj, gdzie uczniowie zobaczą słynny Burdż Chalifa, największy budynek świata. 

Jak przebiegają lekcje w ramach kursu Virtual Explorer?

Jak przebiegają lekcje w ramach kursu Virtual Explorer?

Kurs Virtual Explorer to ponad 80 wypraw 3D do najwspanialszych miejsc naszego globu. Podczas ekscytujących wirtualnych wycieczek dziecko razem z nauczycielem odkrywa i omawia oglądany świat – po angielsku.

Tematyczne wycieczki VR oparte są na treściach edukacyjnych: wszystkie lekcje zawierają słownictwo i zestawy gramatyczne, które dzieci wykorzystują w swoich wypowiedziach.

Zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe (Content and Language Integrated Learning, CLIL) pozwala na wykorzystanie angielskiego jako narzędzia, a także poszerza horyzonty. Więcej o naszym kursie Virtual Explorer przeczytasz na blogu Novakid. 

Dla kogo przeznaczony jest kurs Virtual Explorer?

Nauczyciele i eksperci Novakid polecają Virtual Explorer uczniom w wieku 11-12 lat, posługującym się językiem angielskim na poziomie Intermediate. Metoda CLIL może być stosowana jedynie wtedy, gdy uczeń ma już pewne umiejętności językowe oraz zasób słownictwa. 

W Novakid oferujemy kilka różnych programów, jeśli więc kurs Virtual Explorer wydaje Ci się zbyt trudny dla Twojego dziecka, możesz wybrać inny, równie interesujący, na przykład, Time2Talk albo General English
Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną w Novakid. Nauczyciel i nasz zespół metodyków ocenią poziom znajomości  angielskiego Twojego dziecka i przedstawią zalecenia  dotyczące dalszego nauczania. Może już jutro wybierzesz się wraz z dzieckiem do Dubaju albo Paryża!

Leave a Reply

%d bloggers like this: