NovakidTV

Novakid TV – wywiady z gwiazdami o języku angielskim

Wywiady z gwiazdami są niezwykle interesujące. Dla samych gwiazd to doskonała okazja, aby pokazać inną twarz niż ta sceniczna. Dla słuchaczy – niepowtarzalna szansa, by poznać swoich ulubieńców jeszcze lepiej, z zupełnie innej strony. Dzięki temu czujemy się, jakbyśmy byli nieco bliżej naszego ulubionego piosenkarza czy aktorki. 

 

Naszą pasją w Novakid jest język angielski oraz nauczanie najmłodszych. Otwieranie ich na język, pomoc w przełamywaniu barier językowych, wspieranie w ich rozwoju oraz obserwowanie postępów – to daje nam największą radość! Wygoda nauki angielskiego online, w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, poprzez gry i zabawy to coś stosunkowo nowego. Choć rodzice z pewnością mają nieco inne wspomnienia z okresu nauki.

 

Podobnie, jak i osoby, z którymi rozmawialiśmy. Ciekawe wywiady z gwiazdami w ramach Novakid TV tworzą swoistą telewizję edukacyjną. Znani i lubiani opowiadają nam o swoich doświadczeniach w nauce języków obcych, dzieląc się czasami zabawnymi, a często także niezwykle szczerymi doświadczeniami. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co mają do powiedzenia? Koniecznie czytaj dalej!

 

Wywiad z Piotrem i Agatą Rubik

 

Kilka lat temu cała Polska zwariowała na punkcie utworu Piotra Rubika. Chyba wszyscy klaskali do rytmu “Niech mówią, że to nie jest miłość”. Od lat Piotr i Agata tworzą zgrane, szczęśliwe i kochające się małżeństwo. Chcą tworzyć jak najlepszą przyszłość dla swoich dzieci, dlatego wiedzą, jak ważna jest nauka angielskiego. W wywiadzie przeprowadzonym przez Mirosławę Trenerowską opowiadają o swoich doświadczeniach z angielskim. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie obejrzyj wywiad! 

 

Wywiad z Magdą Steczkowską

 

Wywiady z gwiazdami, które przeprowadzamy w ramach Novakid TV mają na celu nie tylko przybliżenie Wam fascynujących sylwetek polskich aktorek i aktorów, muzyków, pisarzy, blogerów – to także doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o języku angielskim i o tym, jakie inni rodzice mają do tego podejście. Magda Steczkowska, mimo napiętego grafiku, poświęciła nam trochę swego czasu, aby podzielić się z nami własnymi doświadczeniami. Jak ona wspomina naukę angielskiego? O co dba w przypadku własnych dzieci? Przekonaj się! Zobacz wywiad z Magdą i daj znać, jak Ci się podobało 🙂 

 

Wywiad z Mikołajem Roznerskim

 

Mikołaj Roznerski jest popularnym aktorem – telewizyjnym, teatralnym, znanym także z wielkiego ekranu. Choć zdarza mu się grać prawdziwych twardzieli i lekkoduchów, w rzeczywistości jest niezwykle miłym i sympatycznym tatą! Który dba o swojego synka i jego rozwój najlepiej, jak potrafi. Choć jego grafik jest niezwykle napięty, zawsze znajdzie czas dla swojego dziecka. W wywiadzie opowiada o tym, jak sam uczył się angielskiego, jakie ma z tym okresem związane wspomnienia, co według niego zmieniło się na lepsze, jak sam sobie radzi z angielskim na co dzień. Warto posłuchać i dowiedzieć się więcej! 

 

Wywiad z Joanną Anger 

Joannę Anger zna wielu rodziców. Jej książki i poradniki są niezwykle pomocne i popularne. Jej doświadczenie w pracy z dziećmi jest ogromne! W wywiadzie z Mirosławą Trenerowską opowiada nie tylko o pozytywnych i śmiesznych historiach związanych z nauką angielskiego, ale także tych bardziej stresujących. Ten wywiad to spora dawka wiedzy – polecamy każdemu rodzicowi, aby go zobaczył! 

 

Wywiad z Cezarym Pazurą 

  

Chyba każdy, kto przeprowadza wywiady z polskimi aktorami, marzy o tym, by mieć okazję porozmawiać z Cezarym Pazurą. Ten niezwykle charyzmatyczny aktor kochany jest przez polską publiczność od dekad! Jego kunszt aktorski, humor oraz pozytywne nastawienie do świata sprawiają, że każdy, kto go zobaczy na ekranie – z łatwością się zakocha. Chcesz dowiedzieć się, jak Cezary Pazura wspomina naukę angielskiego? Jak wyglądają jego kontakty z tym językiem obecnie? Co sądzi o kwestii nauki języków? Możesz nam wierzyć – w wywiadzie znajdziesz sporo ciekawych obserwacji. A słuchanie pana Cezarego to przecież czysta przyjemność! 

 

Wywiady z gwiazdami prowadzone w ramach Novakid TV to doskonała okazja dla każdego fana, aby posłuchać, co jego/jej ulubieniec ma do powiedzenia na temat kwestii nauki angielskiego. Obejrzyj wszystkie rozmowy i daj znać w komentarzach, co o nich sądzisz! Kogo jeszcze mamy zaprosić do wywiadów? 

 

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: