Materiały do nauki

Time2Talk – tematyczne webinary dla dzieci po angielsku – #5 Family

Chcesz zagwarantować dziecku najlepszy start w przyszłość i jak najwcześniej rozpocząć naukę języka angielskiego? Wcale nie musisz posyłać malucha na zajęcia angielskiego poza domem, ani martwić się, że kilkulatek zostanie przeciążony wiedzą. Dzięki NovaKId, czyli szkole angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, w której lekcje prowadzone są w 100% zdalnie, możesz mieć pewność, że Twoja pociecha trafi w dobre ręce. 

W NovaKid lekcje prowadzone są całkowicie zdalnie, w lekki i przyjemny dla dzieci sposób, całkowicie bezstresowo. W NovaKid wiedzę przekazują lektorzy i native speakerzy z całego świata z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. Dzięki indywidualnym lekcjom dziecko otrzymuje pełną uwagę prowadzącego i nie nudzi się ani przez chwilę.

W NovaKid prowadzimy też cykl darmowych webinarów dla dzieci uczących się angielskiego. Podczas każdej 30-minutowej lekcji, najmłodsi uczniowie poznają słówka i wyrażenia związane z określonym tematem. Nauka odbywa się w przyjemny sposób, a rodzice zyskują chwilę czasu tylko dla siebie. 

W kolejnym odcinku webinaru, na tapetę wzięliśmy temat Family, czyli rodzina. Podczas zajęć w formie gier i zabaw, quizu i piosenek, dzieci poznały nazwy poszczególnych członków rodziny oraz nauczyły się opowiadać po angielsku o swojej rodzinie.

W webinarze poruszono następujące tematy: 

  • Przywitanie się prowadzącego lekcję z dziećmi
  • Wspólne śpiewanie piosenki na powitanie
  • Rozmowa o emocjach: happy, sad, fine
  • Wspólna nauka nazw członków rodziny po angielsku
  • Wspólne zgadywanie “He or She” 
  • Konstruowanie zdań “He is/ She is”
  • Konstruowanie zdań “Have got/ Haven’t got” z odmianą przez osoby
  • Quiz podsumowujący lekcję
  • Wspólne śpiewanie piosenki za zakończenie

Nauka języka angielskiego z NovaKid to sama przyjemność i ogromna oszczędność czasu. Nie musisz dowozić pociechy na zajęcia z angielskiego do oddalonej od domu szkoły językowej. Do udziału w lekcji online wystarczy tylko komputer z podłączeniem do internetu. Przekonaj się ile Twoje dziecko może zyskać dzięki indywidualnym lekcjom z native speakerami z NovaKid. Dowiedz się więcej zapoznając się z informacjami zamieszczonymi na stronie NovaKid

Poprzednie wpisy: Clothes, Activities, Food, Animals.

Leave a Reply

%d bloggers like this: