Materiały do nauki

Time2Talk – tematyczne webinary dla dzieci po angielsku – #4 Clothes

Jeżeli szukasz innowacyjnego i skutecznego sposobu na naukę języka angielskiego dla swojej pociechy, Novakid jest najlepszym wyborem. Szkoła języka angielskiego online Novakid pozwala na szybką i efektywną naukę języka dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia z angielskiego w Novakid prowadzone są w 100% zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu i dojeżdżania do szkoły językowej.

W Novakid lekcje języka angielskiego prowadzone są wyłącznie po angielsku przez doświadczonych lektorów i native speakerów z całego świata. Metody nauki przez zabawę stosowane w Novakid nie stresują dzieci i przyczyniają się do szybszych postępów w nauce angielskiego.

Ostatnio, w Novakid wystartowaliśmy z cyklem interesujących webinarów dla dzieci, podczas których najmłodsi w formie gier i zabaw, śpiewania piosenek i rozwiązywania interesujących quizów chłoną nowe słówka i wyrażenia po angielsku. 

W kolejnym odcinku webinaru Novakid zajęliśmy się tematem Clothes, czyli ubrania. Podczas trwającej niecałe 30 minut lekcji dzieci mogą poznać nazwy poszczególnych części garderoby po angielsku oraz nauczyć się opowiadać co mają dzisiaj na sobie one same oraz bohaterzy lekcji.

W webinarze poruszono następujące tematy: 

  • Przedstawienie się dzieci z prowadzą native speakerką 
  • Wspólne śpiewanie piosenki na powitanie
  • Wspólne powtarzanie nazw ubrań po angielsku
  • Wspólne opisywanie w zdaniach co mają na sobie bohaterzy lekcji 
  • Rozróżnianie i powtarzanie nazw ubrań letnich i zimowych 
  • Wspólne rozwiązywanie quizu z przypisaniem nazw odzieży do pór roku
  • Odpowiadanie na pytania: „What are they wearing”? 
  • Wspólne ćwiczenie konstruowania zdań „I am wearing/ I am not wearing” z podziałem na osoby

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy Novakid będzie odpowiednim wyborem dla twojej pociechy, koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dostępnymi na naszej stronie. Przeczytaj o bezstresowych metodach nauki wykorzystywanych na lekcjach oraz przekonaj się jak skuteczne dla Twojego dziecka mogą być lekcje indywidualne z native speakerem. 

Wcześniej pisaliśmy o webinarach: Activities, Food, Animals.

Leave a Reply

%d bloggers like this: