Materiały do nauki

Time2Talk – tematyczne webinary dla dzieci po angielsku – #3 Activities

NovaKid to innowacyjny sposób na naukę angielskiego dla najmłodszych uczniów w wieku od 4 do 12 lat. W NovaKid zajęcia z angielskiego prowadzone są w 100% zdalnie, dzięki czemu dziecko bez wychodzenia z domu może poznawać nowe słówka i wyrażenia z angielskiego, w przyjemny i angażujący sposób. 

W NovakId lekcje prowadzone są wyłącznie przez lektorów i native speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu najmłodszych. Podczas każdej lekcji maluch dostaje 100% uwagę swojego nauczyciela, a dzięki nauce przez zabawę podczas lekcji pociecha nie będzie nudzić się ani przez chwilę.

Ostatnio dużą popularnością cieszą się webinary, dlatego w NovaKid postanowiliśmy prowadzić lekcje online dla najmłodszych „Time2Talk”, podczas których bez wychodzenia z domu dzieci mogą poszerzyć zasób swojej wiedzy z angielskiego w konkretnym temacie.  

W kolejnym już, 30-minutowym odcinku webinaru „Time2Talk” zajęliśmy się tematem Activities, czyli różnymi aktywnościami, które mogą być wykonywane przez dzieci i dorosłych po angielsku. Podczas interesujących zajęć online dzieci wraz z prowadzącym native speakerem śpiewały piosenki, uczyły się nowych słówek i ćwiczyły poprawną konstrukcję prostych zdań.

W tym odcinku webinaru „Time2Talk” była mowa o: 

  • Przywitanie się prowadzącego z dziećmi
  • Wspólne śpiewanie piosenki „Hello, Hello” 
  • Wspólne powtarzanie nazw popularnych czynności po angielsku
  • Quiz „What is he/ she doing” 
  • Wspólne konstruowanie zdań „I am eating” z odmianą przez osoby
  • Wspólne powtarzanie zdań dotyczących wykonywania czynności przez różne osoby
  • Quiz podsumowujący nazwy osób po angielsku
  • Konstruowanie zdań „I like/ I don’t like + nazwa czynności po angielsku”
  • Rymowanka na zakończenie lekcji

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy Novakid to odpowiedni wybór dla Twojego dziecka, koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dostępnymi na naszej stronie. Przekonaj się, że indywidualne lekcje języka angielskiego online pozwolą Twojemu dziecku osiągnąć szybkie i widoczne efekty. Przekonaj się, jak podczas każdej lekcji w Novakid pociecha może świetnie się bawić, a przy okazji bezstresowo chłonąć całą masę wiedzy z języka angielskiego. Zapisz swoje dziecko na lekcje próbną w Novakid już dzisiaj!

Pisaliśmy też o: clothes, food, animals.

Leave a Reply

%d bloggers like this: