Edukacja Rozwój

Aplikacje do nauki języka angielskiego

aplikacje do nauki angielskiego

Nasze dziecko spędza za dużo czasu przed komputerem? Komputer z przyjaciela stał się wrogiem? Mamy tylko jeden laptop na całą rodzinę? Żaden z tych argumentów nie stoi na przeszkodzie, jeśli nasze dziecko rozpoczyna naukę angielskiego online. Z pomocą przychodzą bowiem aplikacje na urządzenia mobilne. Już nie tylko zrobimy dzięki nim zakupy, przelewy, posłuchamy ulubionej muzyki, podcastu, czy obejrzymy serial. Telefony czy tablety u dzieci są powszechne, więc wykorzystajmy je mądrze. Poznając angielski dla dzieci, aplikacja staje się wygodnym sposobem na naukę.

Plusy aplikacji na telefon

Angielski dla dzieci w aplikacji ma tę przewagę nad innymi opcjami, że dosłownie możemy z niej korzystać wszędzie. Prawie każdy z nas ma przy sobie jakieś urządzenie mobilne. Czy to majówka, przymusowa kwarantanna, grill, wakacje. Większe prawdopodobieństwo, że będziemy mieli przy sobie nasz tablet niż laptopa. Zatem dziecko może uczyć się wszędzie i zawsze. Angielski dla dzieci z aplikacją jest dzięki temu bardziej dostępny. Musimy oczywiście pamiętać, że niezależnie czy to język niemiecki, czy angielski dla dzieci, ćwiczenia oraz systematyczna nauka są najważniejsze by osiągnąć sukces, a aplikacja do nauki języka na pewno w tym pomoże.

Co oferują różne aplikacje

Stworzona i nastawiona na angielski dla dzieci aplikacja uczy poprzez zabawę. Znajdziemy tam różne gry, rebusy, filmiki czy zadania do wykonania. Przygotowane na angielski dla dzieci ćwiczenia są zawsze dostosowane do poziomu i możliwości ucznia. Dopasowanie nazwy do obrazka, gry memory, fiszki, kolorowanki i piosenki, to jedne z wielu atrakcji, na które możemy się natknąć po zainstalowaniu aplikacji.

angielski online dla dzieci online

Również NovaKid oferuje wszechstronną i łatwą w obsłudze aplikację. Dzięki niej dziecko może łączyć się z lektorem prowadzącym zajęcia. Uczy się ono i bawi jednocześnie – niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Planując zatem wyjazd, czy dłuższe wakacje, nie musimy już martwić się, że zajęcia przepadają, lub też, że zbyt długa przerwa w nauce spowoduje cofnięcie się w nauce.

Język angielski dla dzieci – aplikacja, a nauka na żywo

Wiele aplikacji na telefon, tablet oraz komputer oferuje naukę angielskiego z lektorem. Jest to dużym plusem dla dzieci, którym nauka idzie najlepiej poprzez kontakt z drugim człowiekiem. Przygotowane na język angielski dla dzieci ćwiczenia, następnie ich sprawdzanie i pomoc nauczyciela, mają bardzo duże znaczenie w nauce małych uczniów. Lektorzy są odpowiednio dobierani – mają wszelkie potrzebne kompetencje i wymaganą wiedzę. Dzięki temu, poziomy trudności zadań, ćwiczenia i gry dobierane są przez nauczyciela do wieku oraz poziomu znajomości języka danego dziecka. Warto tu zaznaczyć, że oprócz sprawdzania i podpowiadania, lektor rozmawia z uczniem po angielsku. W przypadku dzieci, które znają język angielski na poziomie zaawansowanym, całe lekcje odbywają się w tym języku.

Leave a Reply

%d bloggers like this: