Angielski poprzez zabawę

Zwiedzaj włoską Dolinę Chisone z Elisą, blogerką podróżniczą Novakid

Letnie wakacje to najlepszy czas na odkrywanie świata! Szkoła języka angielskiego online Novakid zaprasza Cię do dołączenia do naszych ekscytujących wycieczek do najpiękniejszych zakątków świata. Przygotowali je dla Ciebie nasi żądni wiedzy i niestrudzeni Blogerzy Podróżniczy Novakid. Poczuj ekscytację i zaplanuj swoją kolejną przygodę z Novakid!

Nasz pierwszy przystanek to piękne Włochy, jedna z najbardziej wyszukanych destynacji. Przygotuj się na zwiedzanie Val Chisone, doliny położonej w zachodnim Piemoncie, w północno-zachodnich Włoszech. Twoim przewodnikiem będzie Elisa, zwyciężczyni konkursu Travel Blogger zorganizowanego przez Novakid. Elisa podpowie Ci jak sprawić, aby twoja wędrówka stała się niezapomnianym przeżyciem! 

Ruszamy w drogę? Zacznijmy przygodę!

Przygotuj się na zwiedzanie kolejnych niesamowitych miejsc

Co tydzień Novakid będzie zapraszać Cię na nową przygodę z młodymi podróżnikami! Za tydzień zwiedzać będziemy hiszpańską Teneryfę. Zostań z nami!

Sama wizyta w nowym miejscu nie wystarczy, aby je dobrze poznać. Dopiero poznanie miejscowych da nam tę możliwość. Daj swojemu dziecku szansę na poznanie rówieśników z całego świata i zapisz je na próbną lekcję języka angielskiego w Novakid. 

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: