Edukacja

Świętuj Dzień Ziemi na zajęciach otwartych w Novakid

Nasz świat jest pięknym miejscem i bardzo potrzebuje naszego wsparcia! Novakid, internetowa szkoła języka angielskiego, zaprasza dzieci razem z całymi rodzinami na darmowe otwarte zajęcia angielskiego, na których będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o zrównoważonym stylu życia i środowisku naturalnym. Jesteśmy przekonani, że poznając lepiej naszą planetę, bardziej przygotujemy się do tego, by uczynić ją zdrowszym miejscem do życia!

Darmowe otwarte zajęcia angielskiego „Earth Day” odbędą się 22 kwietnia na kanale Novakid na YouTube. Lekcja online rozpoczyna się o godz.18.00, i poprowadzi ją nasza nauczycielka języka angielskiego Brittani.

Podczas bezpłatnej lekcji otwartej „Earth Day” dzieci dowiedzą się, czym jest środowisko naturalne i dlaczego tak ważne jest podejmowanie działań na rzecz jego ochrony. Będą mogły również posłuchać, czym różnią się zasoby odnawialne od nieodnawialnych oraz poznać kilka ciekawostek na temat wody — jednego z najważniejszych nieodnawialnych zasobów naszej planety. Brittani opowie uczestnikom o „zasadzie 3R” i o tym, jak te trzy proste codzienne czynności pomagają chronić nasz świat. 

Lekcja otwarta odbędzie się po angielsku, dzięki czemu dzieci poznają i przećwiczą nowe słownictwo, dotyczące środowiska i zrównoważonego rozwoju. Rodzice z kolei będą mieli okazję zapoznać się z metodami nauczania Novakid i po prostu spędzić trochę czasu ze swoimi dziećmi! 

Jak zapisać się na zajęcia otwarte z okazji Dnia Ziemi w Novakid

Transmisja lekcji otwartej „Earth Day” jest już dostępna na kanale Novakid na YouTube pod linkiem. Kliknij przypomnienie, żeby nie przegapić początku!

„Earth Day” czyli otwarte zajęcia online z angielskiego dla dzieci, prowadzone przez nauczycielkę Brittani, rozpoczną się 22 kwietnia o godz.18.00!  

Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Udział bezpłatny!

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: