Edukacja

Novakid zaprasza do Międzynarodowego Klubu Aktywnych Rodziców

Novakid zaprasza rodziców, aby dołączyli do globalnej społeczności, która zmienia oblicze edukacji. Platforma Novakid, funkcjonująca w zglobalizowanej społeczności zorientowanej na przyszłość, tak jak rodzice dokłada wszelkich starań, aby dzieci mogły odnieść sukces. Dzięki Novakid już ponad 500 000 dzieci w blisko 50 krajach na świecie zyskało możliwość biegłego opanowania języka angielskiego – niezbędnego środka komunikacji przyszłości. 

Od chwili powstania w 2017 roku szkoła Novakid pracuje nad wysokiej jakości programami nauczania języka angielskiego, które wdrażają doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele, posiłkujący się nowoczesnymi technologiami i wykorzystujący w swojej pracy twarde dane. . 

Zapraszamy Cię do udziału w inicjatywie, która odmieni edukację: wstąp do Klubu Aktywnych Rodziców Novakid!

Jak zostać członkiem Klubu Aktywnych Rodziców

Wystarczy skorzystać z 3-miesięcznej subskrypcji lekcji języka angielskiego w Novakid lub z krótkoterminowej subskrypcji na trzy kolejne miesiące.

W projekcie mogą uczestniczyć wszystkie rodziny, które zapisały się na lekcje angielskiego Novakid na okres co najmniej 3 miesięcy.

Korzyści płynące z członkostwa w Klubie Aktywnych Rodziców

Twoi znajomi i bliscy otrzymają nie tylko atrakcyjne zniżki – Novakid wynagrodzi finansowo wszystkich rodziców, którzy zasilą szeregi Klubu Aktywnych Rodziców. Otrzymasz wynagrodzenie za wysiłki zmierzające do powiększenia społeczności Novakid i promowania wysokich standardów nauczania języka angielskiego. Poniżej przedstawiamy wszystkie oferowane korzyści!

 1. Do 60 zł bonusu dla rodziny i znajomych 

Nasz zespół prześle Ci link polecający, który możesz udostępnić bliskim i znajomym. Novakid zaproponuje im 60 zł bonusu przy pierwszym zakupie.

 1. Wypłaty w prawdziwej gotówce za polecenia w wysokości do 20$

Novakid nagrodzi Cię, gdy zaprosisz znajomych i rodzinę! Możesz zyskać nawet 20$ za każde polecenie, które będzie skutkować zakupem lekcji angielskiego w Novakid. 

 1. Bezpłatny dostęp do wskazówek i szkolenia w zakresie marketingu w mediach społecznościowych

Zespół ds. marketingu Novakid pomoże Ci promować produkty i usługi Novakid, dostarczając wskazówki i zalecenia marketingowe w comiesięcznym biuletynie dla członków Klubu Aktywnych Rodziców. Dowiesz się, jak tworzyć reklamy w mediach społecznościowych, podkreślające korzyści oferowane przez Novakid. Zyskasz w ten sposób możliwość zwiększenia zysków osiąganych dzięki sieci Twoich kontaktów. 

Jakie plany członkowskie oferuje Klub Aktywnych Rodziców?

Plan członkowski Basic

 • Do 5 osób z polecenia, które kupią dowolne subskrypcje lekcji angielskiego w Novakid
 • Link polecający na 60 zł bonusu
 • 10$ za każdą osobę z polecenia, która kupi dowolną subskrypcję Novakid

Plan członkowski Gold 

 • Od 15 do 99 osób z polecenia, które kupią dowolne subskrypcje lekcji angielskiego w Novakid
 • Link polecający na 60 zł bonusu
 • $10 za każdą osobę z polecenia, która wykupi subskrypcję na 3 miesiące oraz 15$ za każdą osobę z polecenia, która wykupi subskrypcję na 6 miesięcy 

Plan członkowski Diamond 

 • Ponad 100 osób z polecenia, które kupią dowolne subskrypcje lekcji angielskiego w Novakid
 • Link polecający na 60 zł bonusu
 • $15 za każdą osobę z polecenia, która wykupi subskrypcję na 3 miesiące oraz 20$ za każdą osobę z polecenia, która wykupi subskrypcję na 6 miesięcy 

Dołącz do Klubu Aktywnych Rodziców i skorzystaj z wyjątkowych możliwości oferowanych rodzicom w Novakid!

Kup 3-miesięczną subskrypcję lekcji angielskiego online w Novakid dla Twojego dziecka i dołącz do naszej globalnej społeczności – Klubu Aktywnych Rodziców Novakid!

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: