Edukacja

Webinar z OdNovą – poznaj sekret skutecznych metod nauki angielskiego

Nauka angielskiego, tak jak każdego innego przedmiotu – może być nauczana dobrze i skutecznie. Jest na to kilka sposobów, są też takie metody, które zupełnie się nie sprawdzają. W Novakid uczymy według najlepszych europejskich standardów, a nasi nauczyciele mają doskonałe podejście do dzieci – w czasie przygotowywanie programów nauczania, opierają się na indywidualnych zdolnościach, umiejętnościach oraz wiedzy ucznia. A także jego charakterze czy zainteresowaniach! 

 

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak uczyć dzieci skutecznie – koniecznie zarejestruj się na nasz webinar!

 

Webinar jest darmowy i odbędzie się już 27 maja 2021 o godzinie 10:30. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie warto zwlekać!

 

Spotkanie poprowadzi OdNova, czyli Karolina Tuchalska-Siermińska. Jest edukatorką, autorką niezwykle poczytnego bloga, ale także psychologiem, certyfikowanym trenerem umiejętności psychospołecznych, specjalistką TSR, Assesorem oraz CEO w firmie doradczej NewKey. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi. 

Czego dowiesz się na webinarze?

 

Na webinarze OdNova przedstawi wiele ciekawych tematów, dotyczących edukacji dzieci. Skupi się jednak na znaczeniu systematyczności oraz regularności w odbywaniu zajęć angielskiego przez dzieci. Czy znasz konsekwencje zaniedbań w tym obszarze? Jeśli nie – dowiesz się tego z naszego webinaru! 

 

W czasie webinaru dowiesz się:

  • Dlaczego stały kontakt z językiem jest wskazany przy nauce angielskiego?
  • Jaki wpływ na dzieci ma stały kontakt z językiem oraz czym grozi jego brak?
  • Czym różnią się swobodne konwersacje z lektorem od obowiązku szkolnego?
  • Jak rozwinęło się nauczanie online i jaka jest skuteczność tej metody?
  • Czy wczesne rozpoczęcie nauki ma pozytywny wpływ na dzieci? Czy zabawa może im w tym pomóc?

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę wydarzenia – https://new.novakid.pl/webinar i zarejestruj się na webinar już dziś! Gwarantujemy – nie będziesz żałować! 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: