Popkultura

Posłuchajcie utworu zwyciężczyni Novakid’s MusicKid

Ten, kto śledzi nasze media społecznościowe, z pewnością wie, że jakiś czas temu zorganizowaliśmy konkurs Novakid’s MusicKid. W głosowaniu brała udział także publiczność. Konkurs miał na celu wyłonić dziecko w wieku od 4 do 12 lat, które zachwyci swoim głosem i zaprezentuje swoje umiejętności wokalne (po angielsku!). Po burzliwych dyskusjach udało się wyłonić zwyciężczynię. Jest nią:

Antonina Kraszewska 

 

Laureatce serdecznie gratulujemy!

W ramach nagrody Antonina miała okazję nagrać utwór w profesjonalnym studio w Warszawie w asyście… Piotra Rubika! Jesteście ciekawi, jak Antosia sobie poradziła? Jeśli tak – koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Naszym zdaniem Antonina jest niesamowicie zdolna! Mamy wrażenie, że czeka ją wielka przyszłość. Zachęcamy, abyście zostawili komentarz pod tym artykułem i pogratulowali dziewczynie niesamowitego talentu!

Natomiast my nie zwalniamy tempa i szykujemy kolejne konkursy. Chcesz być na bieżąco? Koniecznie zaobserwuj nasz profil na Facebooku i Instagramie.

4 comments

  1. Nic więcej nie.mozna powiedzieć po prostu cudownie …bosko….mega głos..mega dar…….taki głos to balsam dla uszu…..👏🎸👌👏👏👏👏

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: