Edukacja Materiały do nauki

Sprezentuj dziecku zajęcia w Novakid – z wyjątkowym certyfikatem

Zbliża się okres świąteczny, w czasie którego myślimy o tym, jak i czym obdarować najbliższych. Na ten czas szczególnie czekają najmłodsi. Bardzo często trudno jest nam znaleźć dla nich idealny prezent. Co tu wybrać? Kolejną zabawkę, która po kilku godzinach trafi w kąt? Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu, który nie tylko sprawi dziecku przyjemność, ale także pomoże mu w zdobyciu nowych kompetencji – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 

Certyfikaty od Novakid, które możesz… sprezentować!

W Novakid wierzymy, że nauka angielskiego to nie tylko obowiązek. Znajomość języków obcych pozwala nam lepiej odnaleźć się w świecie – możemy swobodnie kontaktować się z osobami innych narodowości, podróżowanie staje się łatwiejsze. A także – o wiele łatwiej znaleźć dobrą pracę. Obecnie bez znajomości angielskiego może być naprawdę trudno o dobrą posadę. Na szczęście właśnie prezentujemy Wam nową opcję – certyfikaty na naukę w Novakid

Certyfikat działa na zasadzie podobnej do voucherów. Każdy może taki certyfikat kupić i podarować bliskiemu dziecku – bratankowi, siostrzenicy, chrześniakowi, rodzeństwu… 

  • możesz wybrać liczbę lekcji na certyfikacie – od 4 do 10,
  • certyfikat jest ważny 6 miesięcy,
  • aby wykupić certyfikat, należy zgłosić się do naszego biura obsługi klienta – bok@novakid.pl,
  • certyfikat zostanie przesłany drogą elektroniczną,
  • korzystając z certyfikatu możesz wybrać dowolny dzień i godzinę zajęć, a także nauczyciela. 

Dlaczego warto podarować dziecku lekcje języka angielskiego?

Z pewnością zastanawiasz się, czy taki prezent jest aby na pewno udany? Czy w porównaniu z grami, zabawkami, elektroniką zrobi wrażenie? Jesteśmy pewni, że tak! Warto wiedzieć, że w Novakid nie uczymy tak, jak w szkole. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, opracowane przez najlepszych metodyków, z udziałem psychologów dziecięcych. W czasie lekcji dzieci nie odczuwają stresu – wręcz przeciwnie. Nauczyciele to certyfikowani profesjonaliści, z odpowiednim podejściem, którzy zawsze proponują wiele form przeprowadzenia zajęć. Dlatego w Novakid dzieci śpiewają, rysują, rozwiązują zagadki, a także grają w rozwijające gry i korzystają z VR. Tutaj nie ma miejsca na nudę, ani stres! 

Większość dzieci już na pierwszych zajęciach przełamuje swoje opory. Nawet nieśmiałe maluchy dość szybko zaczynają otwarcie rozmawiać z nauczycielami. Ponieważ wykorzystywane techniki nawiązują do naturalnego procesu nauki języka, dzieci nie odczuwają przymusu czy strachu przed porażką. Doskonale wiemy, że błędy są naturalnym elementem procesu nauki. Native speakerzy przygotowują program lekcji indywidualnie, w taki sposób, aby zainteresować ucznia.

Język angielski jest wykorzystywany wszędzie, mówi nim ponad połowa populacji. Jego znajomość znacznie ułatwia poruszanie się we współczesnym świecie. Choć o wiele prościej jest kupić błyszczącą zabawkę, to jednak inwestowanie w edukację dziecka jest bezcenne. Dzięki temu otwieramy przed nim możliwości. Dajemy mu do ręki narzędzie, z pomocą którego jest w stanie zbudować swoją przyszłość w pewniejszy i pełniejszy sposób.

Nauka w Novakid jest nie tylko przyjemna i efektywna, ale także bardzo prosta. Wystarczy komputer lub tablet ze stabilnym połączeniem do Internetu. Nie musisz ściągać żadnych programów. Zapisując się na lekcje do Novakid, otrzymujesz dostęp do naszej platformy, na której znajdziesz wideo z lekcji, materiały do przerobienia w domu i informacje od nauczycieli.

Zainwestuj w przyszłość dziecka – spraw mu prezent, który będzie z nim na lata, a nie jedynie na chwilę.  

Leave a Reply

%d bloggers like this: