Kultura

Konkurs holiday, sun & fun!

Twoje dziecko jest kreatywne i ma duszę artysty? Jeśli tak – to mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję na pokazanie światu tego talentu i zgarnięcie super nagród! W Novakid organizujemy konkurs holiday, sun & fun. Czytaj  dalej, a dowiesz się, jaki jest regulamin konkursy oraz co można wygrać! 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Konkurs skierowany jest do dzieci – zadaniem młodych artystów jest przedstawienie w dowolnej formie skojarzeń z hasłem holiday, sun & fun! Co oznacza, że forma jest dowolna? Nie chcemy ograniczać wyobraźni i umiejętności dzieci. Dlatego zostawiamy im pełną dowolność, jak chcą przedstawić swój pomysł. Mogą nagrać film, napisać wiersz, zaśpiewać piosenkę, narysować obrazek, wykonać rzeźbę, ułożyć układ taneczny… Z pewnością możemy liczyć na tyle pomysłów, ile jest artystycznych dusz! 

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Rodzice mogą pomagać, ale pamiętajcie, że satysfakcja dziecka z wygranej będzie podwójna, jeśli samo wykona swoją pracę 🙂 

Aby wziąć udział w konkursie, wyślij nam pracę dziecka (nagranie, dokument tekstowy, zdjęcie, skan) na adres mailowy: bok@novakid.pl. W wiadomości koniecznie zawrzyj poniższą zgodę – bez niej zgłoszenie będzie nieważne: 

“Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuję regulamin konkursu. Zgadzam się na kontakt mailowy i telefoniczny”.

Możesz też dopisać poniższą zgodę, aby otrzymać od nas wiadomości o promocjach, konkursach i nowościach:

“Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach w Novakid, materiałów do nauki angielskiego dla dzieci”.

W jaki sposób wybierzemy zwycięzcę?

Wybierając zwycięzcę, jury Novakid, wybierze prace, które oddają sens hasła konkursowego (holiday, sun & fun) w sposób najbardziej oryginalny i kreatywny. Chcemy nagrodzić młodych artystów, u których widać zarówno umiejętności, jak i artystyczną duszę, pomysłowość i zapał. Nagród jest sporo, więc na wygraną może liczyć sporo dzieci! 

Jakie nagrody przygotowaliśmy? 

Na zwycięzców czekają następujące nagrody: 

  • 3 x pakiet 5 lekcji od Novakid,
  • 3 x gra planszowa Banda Stworów,
  • 3 x gra planszowa Na okrągło,
  • 3 x gra planszowa Kolorowe Buty,
  • 10 x plecak od Kidspace,
  • 5 x zestaw słodyczy Brześć,
  • 10 x zestaw kosmetyków i akcesoriów od Sylveco.

Możesz podać w wiadomości do nas informację o tym, ile lat ma dziecko – jeśli jej/jego praca wygra, dobierzemy nagrodę odpowiednio do wieku. 

Do kiedy trwa konkurs?

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2020 roku.

Zwycięzców wyłonimy do 15 września 2020. 

Regulamin konkursu

Dokładny regulamin konkursu  znajdziesz tutaj: regulamin konkursu holiday, sun & fun. Możesz też sprawdzić oficjalną stronę konkursu holiday, sun & fun.

Patroni medialni i partnerzy

Nasz konkurs powstał dzięki współpracy z:

Dziękujemy wszystkim partnerom za współpracę! A Ciebie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! 

Leave a Reply

%d bloggers like this: