Angielski poprzez zabawę

Banana, Fish and Pizza: Przygotuj się na nowy „pyszny” przebój od Novakid

Najlepszym sposobem na nauczenie się nowego języka jest nauka przez zabawę. Jest wiele sposobów na to, aby nauka sprawiała radość: gry, zadania, wyzwania, filmy animowane i muzyka! 

Novakid prezentuje nowy przebój Banana, Fish and Pizza stworzony po to, aby dzieci na całym świecie mogły uczyć się angielskiego, śpiewając, tańcząc i po prostu świetnie się bawiąc!

W filmiku występuje jeden z najsympatyczniejszych bohaterów Akademii Magii Novakid, uroczy kot Barsu, który wraz z młodymi uczniami poznawał będzie nowe „smaczne” angielskie słowa.

Piosenka Banana Fish Pizza to gwarancja świetnej zabawy, nie będziecie mogli przestać jej śpiewać!

Zaproś przyjaciół na imprezę w rytmie Banana, Fish and Pizza

Podziel się fantastycznym klimatem piosenki Banana, Fish and Pizza w swoich mediach społecznościowych i otrzymaj od nas bonus!

Udostępnij ten filmik na swoim profilu i otrzymaj bonus o wartości 20 PLN na lekcje angielskiego w Novakid! Jeśli udostępnisz go w swojej relacji, otrzymasz bonus o wartości 12 PLN! Nie zapomnij umieścić w swoim poście nazwy naszego konta @novakidpolska. Upewnij się także, czy Twoje konto jest publiczne, abyśmy mogli zobaczyć treści, którymi się dzielisz.

Aby dowiedzieć się więcej o piosence Banana, Fish and Pizza, wejdź w ten link!

Dołączysz do zabawy? 🙂

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: