Skontaktuj się z nami

Angielski online dla małych dzieci w wieku 4-5 lat

Program opracowany przez anglojęzycznych pedagogów Novakid pozwala na rozpoczęcie nauki angielskiego od przedszkola w wieku 4-5 lat.

Jak uczymy najmłodszych w Novakid?

Lekcje języka angielskiego dla maluchów w wieku 4-5 lat w Novakid są prowadzone w specjalnej formie. W tym wieku pierwsza nauka języka sama w sobie nie jest dla dzieci celem.
Maluchów ciężko zachęcić nową wiedzą czy ocenami, tak jak dzieje się to w szkole, czy umiejętnością mówienia bez akcentu. Idealnym rozwiązaniem dla malucha w tym wieku jest nauka poprzez ekscytującą zabawę pod czujnym okiem profesjonalnego anglojęzycznego nauczyciela.

video preview
Video
Zajęcia w Novakid to przede wszystkim naturalne zanurzenie się w języku angielskim pod okiem profesjonalnego anglojęzycznego nauczyciela.

Dlaczego zaczynamy uczyć przedszkolaków w wieku 4-5 lat

    • W tym wieku dzieci z łatwością naśladują zachowania dorosłych, dlatego konwersacyjny sposób nauki z native speakerem staje się od samego początku skutecznym sposobem na przyswojenie poprawnej wymowy, intonacji, artykulacji, mimiki i gestów.
    • Dzieci nie boją się popełniać błędów w mówieniu, dzięki czemu nie mają tak zwanej "bariery językowej".
    • Program koncentruje się nie tylko na nauce języka, ale także na ogólnym rozwoju pamięci, umiejętności myślenia, poznawaniu świata przez pryzmat języka obcego.
    • Dorośli uczniowie mają tendencję do tłumaczenia swoich myśli z języka ojczystego na angielski, podczas gdy dzieci mogą od razu formułować swoje myśli w języku angielskim. Uczą się nowych rzeczy w języku obcym, nie koncentrując się na języku jako takim. Pomaga to zdobyć wiedzę z różnych perspektyw językowych i osiągnąć elastyczność myślenia.

Uczniowie w wieku 4-5 lat mają możliwość wniknięcia w tło kulturowe native speakerów. Nauka dziecięcych wierszyków, piosenek, łamańców językowych i rymowanek pozwala lepiej zrozumieć obcą kulturę i mentalność.

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ PRÓBNĄ

Specjalna forma zajęć

Opracowaliśmy nasz specjalny kurs dla dzieci w wieku 4-5 lat, mając na uwadze wszystkie aspekty psychologiczne i edukacyjne. Na lekcjach przedszkolaki nie uczą się samego języka "na sucho", a zanurzają się w nim - dokładnie tak, jak w swoim ojczystym języku.
Mówienie po angielsku nie jest dla nich celem. Jest ono instrumentem pozwalającym odkrywać otaczający ich świat. Zadania oparte na grach, filmikach, kolorowe slajdy, a także luźna atmosfera zajęć prowadzonych z domu wspomagają proces uczenia się.

Nauka dająca wyniki

Zabawa z dzieckiem na lekcji to jednocześnie ciężka praca dla nauczyciela. Nauczanie przedszkolaków w formie zabaw wymaga dobrego planowania i nakierowania na uzyskanie przez naszych uczniów widocznych rezultatów pod koniec kursu. Program jest oparty na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Przygotowuje dzieci do następnego etapu - nauki czytania i pisania.