Image

Angielski online z native speakerem dla dzieci w wieku przedszkolnym

 • Nauka w formie zabawy
 • Lekcje z native speakerami
 • Ciekawy program dla dzieci
 • Lekcje indywidualne trwające 25 minut
SPRÓBUJ ZA DARMO

Jak uczymy dzieci

Zanurzamy w środowisko językowe

Dzieci w wieku 4-6 lat szybko przyswajają informacje. Najważniejsze jest, aby stworzyć warunki i dać dobry przykład. Jest to możliwe tylko podczas zajęć z native speakerem. Od samego początku dzieci są całkowicie zanurzone w języku angielskim, a proces uczenia się staje się naturalny i ekscytujący.

Gramy

Gra i nowe doświadczenia - to może zainteresować dziecko w młodym wieku. Międzynarodowy zespół profesjonalistów opracował dynamiczny interaktywny program wykorzystujący techniki gier specjalnie dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Fascynujemy

Dzieci uwielbiają żywe zdjęcia, gry i piosenki. Tworząc program, wzięliśmy pod uwagę te cechy psychiki dzieci. Na lekcji aktywnie wykorzystuje się mimikę twarzy, gesty, zadania interaktywne, co pomaga nawiązać kontakt z nauczycielem i pokazać pierwsze sukcesy.

Uczymy

W zrozumiałym formacie, stopniowo, będą przekazywane dzieciom rzeczy proste, a później bardziej złożone . Pod koniec kursu dziecko będzie mogło nazwać otaczające go przedmioty i zjawiska, opisać je, będzie znało alfabet i będzie umiało odpowiedzieć na podstawowe pytania na swój temat.
Video

Obejrzyj wideo o Novakid!

Czas trwania 2 minuty

Nauczyciele Novakid

Możesz zaplanować lekcje z jednym lub kilkoma nauczycielami, wybrać nauczyciea zastępczego

Kristen

RPA
Doświadczenie zawodowe: 4 lat

Brittani

USA
Doświadczenie zawodowe: 10 lat

Garret

RPA
Doświadczenie zawodowe: 3 lat

Ashleigh B

Wielka Brytania
Doświadczenie zawodowe: 6 lat

Ryza

Filipiny
Doświadczenie zawodowe: 5 lat

Veronica

Filipiny
Doświadczenie zawodowe: 4 lat

Edgar

Ireland
Doświadczenie zawodowe: 4 lat

Dani

RPA
Doświadczenie zawodowe: 3 lat

Meagan

RPA
Doświadczenie zawodowe: 7 lat

Walter

Kanada
Doświadczenie zawodowe: 6 lat

Jeth

Filipiny
Doświadczenie zawodowe: 5 lat

Justine

RPA
Doświadczenie zawodowe: 8 lat

Jamie

USA
Doświadczenie zawodowe: 4 lat

Owen

RPA
Doświadczenie zawodowe: 25 lat

Khadine

Filipiny
Doświadczenie zawodowe: 4 lat
+ jeszcze 1000 nauczycieli!
 • Native speakerzy z ponad 2-letnim doświadczeniem w nauczaniu
 • Uczestnicy comiesięcznych programów szkoleniowych
 • Wszyscy nauczyciele Novakid to posiadacze międzynarodowych dyplomów i certyfikatów nauczycielskich CELTA, TEFL, TESOL, TKT
 • Zaangażowani w swoją pracę specjaliści, którzy pokażą dziecku fascynujący świat języka angielskiego

Porady nauczycieli

Amy Elizabeth

Autor programu NovaKid

Bądź blisko, jeśli dziecko jest zdezorientowane lub potrzebuje pomocy przy komputerze. Nie martw się i nie spiesz się z podpowiedzią, jeśli nie odpowie po raz pierwszy, zaufaj nauczycielowi i metodologii — pomoże to nauczycielowi szybko nawiązać kontakt z uczniem. Nie skupiaj się na błędach. Po kilku lekcjach dziecko przyzwyczai się do nauczyciela i lekcji i stanie się bardziej niezależne.

Monique Darquea

Główny metodyk NovaKid

W opanowaniu języka (zarówno ojczystego jak i obcego) jest okres "ciszy", kiedy dziecko po prostu słucha i rozumie. Potrzeba trochę czasu, zanim dziecko będzie mogło odtworzyć nowe słowa. Każde dziecko jest wyjątkowe, więc może to zająć różną ilość czasu. Nauczając dziecko języka obcego, nie przestawaj, nawet jeśli uważasz, że Twoje dziecko nic nie rozumie. Słowa i zwroty, wyuczone w tym okresie, pozostaną z nim na całe życie!

Clinton Williams

Nauczyciel NovaKid

Po każdej lekcji nauczyciel pozostawia komentarz do lekcji. Dostępne jest również wideo. Pomiędzy lekcjami możesz oglądać slajdy z dzieckiem lub wideo. 10 minut przed lekcją możesz trenować słowa w ekscytującej grze. Podczas chodzenia lub wykonywania codziennych czynności powtarzaj słowa, pytaj, co to jest lub kto to jest. Pozwól dziecku codziennie używać nowego słownictwa w znanej mu atmosferze - zobaczysz, jak to pomoże w nauce i jak szybko osiągniesz wyniki!

Opinie

Olga

Olga

Alejandra 5 yoLevel 0, 1 class
image preview

wszyscy rodzice chcieliby, aby ich dzieci uczyły się angielskiego, ale też nie chcieliby ich przeciążać nauką.Na lekcjach w szkole bardzo mało czasu udziela się na prakrykę angielskiego z native speakerem. Tutaj, nauczyciel jest bardzo aktywny i sprawia, że moja córka śmieje się w głos (dosłownie), ale jednocześnie jest też skupiona na tym, co się dzieje na lekcji. Próbowałam już wielu szkół, ale @novakidespana jest najlepsza, ponieważ mają inny sposób nauczania – dzieci uczą się poprzez zabawę, a my już widzimy pierwsze efekty!

Magda

Magda

Tamara 7 yoLevel 1, 10 classes
image preview

Praktyka, praktyka!!! Tylko dzięki niej szybko i skutecznie uczymy się języka obcego ❤️ Najlepiej, kiedy nauczycielem twojego dziecka będzie osoba, która nie zrozumie słowa po polsku 😁. U nas to się sprawdza! Każda minuta lekcji z @novakidpolska jest wykorzystana, nawet kiedy Tami czegoś nie zrozumie... dostaje wytłumaczenie w języku angielskim... Po ponad 2 miesiącach nauki większość poleceń wykonuje bez problemu 🙉😁 Lekcje są obrazowe i sprawiają Tami wielką przyjemność, z której nie musimy rezygnować z powodu braku czasu czy wyjazdu. Gdziekolwiek jesteśmy i mamy dostęp do internetu 😁 możemy się uczyć.•

Żaneta

Żaneta

Wiktoria 7 yoLevel 1, 2 classes
image preview

Nauka języka angielskiego jest dla nas szalenie ważna. Ja sama żałuję, że nigdy nie przyswoiłam go sobie do perfekcji. W liceum trafiłam do klasy z rozszerzonym językiem niemieckiej i tak zostało. W teraz niemiecki mnie nie interesuje, a za znajomość angielskiego do perfekcji dałabym wszystko. ✅ dlatego dbam o to, by dziewczynki nauczyły się angielskiego ✅ skuteczną formą nauki języka jest szkoła online @novakidpolska. Pracują w niej tylko anglojęzyczni nauczyciele, co sprawia że nauka idzie szybciej i sprawniej! ✅ Lekcje można dobrać indywidualnie pod kątem swojego grafiku. Trwają 25 minut. Pół godziny przed rozpoczęciem dostajesz powiadomienie SMS, że za 30 minut odbędzie się lekcja. Ufff. Koniec z zapomnieniem o zajęciach!

Saadet

Saadet

Ada 9 yoLevel 3, 17 classes
image preview

Zajęcia angielskiego Ady i Ary nie były w priorytecie, aż do tego roku. Chciałam zapisać dziewczynki na prywatne lekcje, ale też nie chciałam, aby zabierało to zbyt dużo ich wolnego czasu. Z polecenia koleżanki skorzystaliśmy z lekcji próbnej w @novakidpolska i jestem bardzo zadowolona! Lekcje są indywidualne i odbywają się w formie zabawy. Każda lekcja trwa 25 min i możemy ustalać grafk według naszej dyspozycyjności. Ada uczy się na swoim tablecie, lekcje bardzo jej się podobają i już widać efekty!

Esra

Esra

Ayşe 13 yoLevel 5, 14 classes
image preview

Ayşe bawi się, podróżuje, odpoczywa podczas przerwy w szkole... ale lekcje angielskiego...nie, nie przestaliśmy z nich korzystać...gdziekolwiek się udajemy @novakidturkie jest zawsze z nami. Każdy wtorek o 18.30 Ayse włącza komputer i czeka, aż nauczycielka Roxanne się z nią połączy. Cichutko podsłuchuję z drugiego pokoju i słyszę, że moja córka zrobiła znaczne postępy. Ayse uwielbia Roxanne... Do tego, nie musimy stać w korkach, nie ma pośpiechu w dowożeniu jej na zajęcia, ponieważ lekcje są online! Pod koniec lekcji dostaje się opinię nauczyciela na temat postępów ucznia, co jest dodatkowym plusem.

Nuria

Nuria

Martina 4yoLevel 0, 4 classes
image preview

✔️lekcje są przystosowane do nauczania dzieci online-podczas lekcji stosowane są gry i zabawy, co sprawia, że nauka jest przyjemniejsza i ciekawsza
✔️100% nauczycieli to nosiciele języka, którzy mają wyższe wykształcenie i co najważniejsze – mają doświadczenie w pracy z dziećmi
✔️ podczas lekcji mówi się tylko po angielsku, dzięki czemu dziecko szybko zaczyna używać tego języka jak swojego ojczystego
✔️ polecane dla dzieci od 4 do 12 r.ż.
✔️Novakid korzysta z CEFR (Common European Framework of Reference for Languages)
✔️ indywidulane lekcje z dzieckiem online umożliwiają nauczycielowi korzystanie z wysokiej jakości materiałów edukacyjnych

Pytania rodziców

Moje dziecko nigdy nie uczyło się angielskiego!
Forma zajęć oraz specjalna technika pozwalają na naukę języka angielskiego od podstaw, nawet u naszych najmłodszych uczniów. Pomaga w tym wirtualna klasa Novakid z interaktywnymi zadaniami i żywymi obrazami, a także wsparcie rodziców.
Zamknij
Czy jest za wcześnie, aby uczyć się języka w wieku przedszkolnym?
Wiek 6 lat jest najkorzystniejszy do opanowania języków. W tym czasie dziecko może uczyć się 2 i 3 języków jednocześnie, głównym warunkiem jest maksymalne zanurzenie w środowisku językowym. Pomoże to zapewnić program dla przedszkolaków w Novakid, gdzie uczy się od native speakerów. W zabawny i przyjemny sposób Twoje dziecko nauczy się liter, słów i prostych zwrotów konwersacyjnych, powtarzając je po nauczycielu.
Zamknij
Moje dziecko nie umie czytać i pisać nawet po polsku! Czy program jest dla nas odpowiedni?
Tak. Na tym etapie programu przygotowujemy uczniów do czytania i pisania w języku angielskim. W tym wieku dzieci są bardzo podatne na języki. Budujemy ten proces w taki sposób, aby nauka odbywała się w sposób naturalny, tak jak kiedyś dziecko nauczyło się mówić po polsku.
Zamknij
Jakiej metody używacie?
Dzieci w wieku 4-6 lat aktywnie poznają świat poprzez zabawę. Wzięliśmy to pod uwagę w naszym programie, dlatego używamy formatu zabawy podczas lekcji, a nie wkuwania zasad. Metodycy Novakid opracowali interaktywny program oparty na komunikatywnym podejściu, wykorzystujący żywe i chwytliwe zdjęcia, gry i piosenki. Nosiciel języka - native speake indywidualnie przepracowuje materiał, aktywnie stosuje się gestykulację i mimikę twarzy, stosuje się metodę pełnej reakcji fizycznej (TPR).
Zamknij
Co to jest metoda TPR?
Takie podejście do metod nauczania jest szczególnie często stosowane w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Nowe słowa, frazy i konstrukcje są zapamiętywane za pomocą gestów, wykonywania poleceń, pantomimy i gier. Dzięki temu można nauczyć się ogromnej liczby słów, zapamiętując je asocjacyjnie.

U dzieci w wieku przedszkolnym dominuje myślenie plastyczno-graficzne, trudno jest im porównać podobieństwa między polskim a angielskim, zwłaszcza w tłumaczeniu. Aby zapamiętać nowe słowo, dziecko musi skorelować to słowo ze swoim wizerunkiem - przedmiotem, obrazem lub gestem, w którym pomaga nam TPR.

Zamknij
Dlaczego lekcja trwa zaledwie 25 minut?
Jeśli mówimy o ukierunkowanej nauce, to już we wczesnym wieku nawet 15 minut jest już poważną pracą. W przypadku formatu online i pracy jeden na jednego z native speakerem idealnym rozwiązaniem jest 25 minut. To nie przepracowuje ani nie demotywuje dziecka.
Zamknij
Jak długo trwa kurs?
Poziom 0 dla dzieci w wieku przedszkolnym składa się z 63 lekcji (Lets's begin). Przy intensywności zajęć 2-3 razy w tygodniu kurs można ukończyć w sześć miesięcy. Więcej szczegółów
Zamknij
Czego dziecko nauczy się po zakończeniu kursu?
 • Rrozumieć i używać prostych struktur konwersacyjnych;
 • Rozumieć i stosować się do prostych poleceń i instrukcji nauczyciela podczas lekcji;
 • Rozumieć i zbudować proste zdania o otaczających przedmiotach, częściach ciała, ulubionym jedzeniu, zabawkach, rodzinie, wieku, ubraniu;
 • wyróżnić wszystkie litery alfabetu angielskiego (od A do Z).
  Zamknij
  Czy muszę uczestniczyć w lekcji z dzieckiem?
  Bardzo ważne jest, aby wspierać dziecko, zwłaszcza na pierwszej lekcji. Po kilku lekcjach, kiedy przyzwyczai się do formatu zajęć i nauczyciela, dziecko będzie już w stanie poradzić sobie samo.
  Zamknij