Image of Kid
Udana kariera
Nauczyciele native speakerzy
100% postępy
w angielskim gwarantowane
Lepsze wyniki w szkole

Wzmocnij konwersacyjny angielski swojego dziecka o 100%

SPRÓBUJ ZA DARMO
Image of speaking practice in action

Grupowe lekcje angielskiego

Zapisz swoje dziecko na grupowe lekcje angielskiego online z native speakerem

TeacherZapisz swoje dziecko już teraz
1

Wzmocnij konwersacyjny angielski swojego dziecka o 100%

Icon of slide 1
2

Praktyka wymowy z nauczycielami native speakerami

Icon of slide 2
3

Styczność z różnymi akcentami

Icon of slide 3
4

Wypowiadanie się po angielsku z pewnością siebie

Icon of slide 5
5

Rozszerzone słownictwo

Icon of slide 5
15
Zapisz swoje dziecko już teraz

Nasi nauczyciele native speakerzy pomogą Twojemu dziecku osiągnąć biegłość językową

Lekcje grupowe online z rówieśnikami to klucz do płynnej znajomości angielskiego

Zajęcia grupowe Novakid to wspaniała zabawa i współpraca.

Dzieci mogą we właściwy sposób ćwiczyć wymowę z native speakerem języka angielskiego. Ponieważ w każdej grupie jest tylko 6 dzieci, a każda lekcja trwa 45 minut, każdy uczeń ma szansę wypowiedzieć się i współdziałać z rówieśnikami grając w gry i rozmawiając o swoich zainteresowaniach. Przy okazji dzieci zdobywają przyjaciół z całego świata.

SPRÓBUJ ZA DARMO
 • 6 uczniów z różnych krajów
 • 45 minut konwersacji
 • Tylko 35 zł za lekcję
 • Nauka oparta na grywalizacji
 • Certyfikowani nauczyciele native speakerzy
 • Zabawa i współpraca

Główne punkty programu

Nasz fascynujący program zajęć grupowych jest aktualizowany co miesiąc. Sprawdź przykładowe tematy lekcji. Dołącz do naszych angażujących i wesołych lekcji grupowych już dziś i wzmocnij znajomość angielskiego swojego dziecka. Zajęcia grupowe Novakid są zabawne i oparte na współpracy, pozwalając dzieciom we właściwy sposób ćwiczyć wymowę z native speakerem. Ponieważ w każdej grupie jest tylko 6 dzieci, a każda lekcja trwa 45 minut, każdy ma szansę wypowiedzieć się i współdziałać z rówieśnikami, grając w gry i rozmawiając o swoich zainteresowaniach. Na zajęciach grupowych Novakid dzieci zdobywają przyjaciół z całego świata.

 • Włochy - Mamma mia

  Zaczynamy! Wyruszamy do Włoch i zwiedzamy stolicę! Podczas lekcji obejrzymy niektóre z najbardziej znanych atrakcji tego pięknego kraju. Przećwiczymy używanie języka codziennego w takich sytuacjach jak: przygotownie do podróży, korzystanie z urządzeń i poruszanie się po piętrowym budynku. Dowiesz się, jak opisywać swoje preferencje i wrażenia, współdziałając i rozmawiając z kolegami klasy!

 • Grecja - cuda starożytności

  Czas na zabawę! Potrafisz wskazać flagę kraju, który odwiedzamy? Ile z nich zdołasz zebrać? Jakie zabytki, współczesne i starożytne, ujrzysz po drodze? Dołącz do wesołej podróży przez kraj z fascynującą historią, niesamowitymi miejscami, pięknymi plażami i przepysznym jedzeniem! Nauczysz się wyjaśniać przyczyny działań, używając słowa „because” i przećwiczysz mówienie o tym, ile coś kosztuje. Na co czekasz? Wybierz się z nami na tę wyjątkową wyprawę!

 • Grecja - cuda starożytności

  Czas na zabawę! Potrafisz wskazać flagę kraju, który odwiedzamy? Ile z nich zdołasz zebrać? Jakie zabytki, współczesne i starożytne, ujrzysz po drodze? Dołącz do wesołej podróży przez kraj z fascynującą historią, niesamowitymi miejscami, pięknymi plażami i przepysznym jedzeniem! Nauczysz się wyjaśniać przyczyny działań, używając słowa „because” i przećwiczysz mówienie o tym, ile coś kosztuje. Na co czekasz? Wybierz się z nami na tę wyjątkową wyprawę!

 • Wielka Brytania - Pomóż Milo!

  Ojejku! Znaleźliśmy ślicznego pieska o imieniu Milo, który się zgubił! Pomożemy Milo znaleźć drogę do domu? W trakcie lekcji rozwiążesz serię zadań i dowiesz się, gdzie mieszka nasz piesek – odpowiedź może Cię zaskoczyć! Po drodze nauczysz się opisywać to, co widzisz, używając „There are...” z określeniami ilościowymi. A jeśli razem wykonacie dobrą robotę, na końcu lekcji będzie czekał was smaczny poczęstunek!

 • Kanada - Klono-mania

  Co jest małe, futrzaste, ma płaski ogon i duże, mocne zęby? Bóbr! Odwiedź kraj, którego bóbr jest symbolem narodowym, poznaj ulubione smakołyki Kanadyjczyków i przygotuj własne, a także dowiedz się czegoś więcej o krajobrazie, językach i niektórych słynnych miejscach Kanady. W czasie podróży przez ten rozległy kraj poćwiczysz mówienie o życzeniach, używając „ I would like...”, "I would love...". Do zobaczenia na szlaku!

 • Technologia kreatywna

  Uwaga, młodzi innowatorzy! Oto wkraczacie do świata cudów techniki w ramach zajęć o kreatywnej technologii i uwolnicie potęgę kreatywnych gadżetów technologicznych: aparatów cyfrowych, drukarek 3D i magicznych długopisów! Dowiecie się, jak wyrażać opinię, używając "like", "love" i "hate" oraz jak dzielić się swoimi pasjami ze światem stosując bezokoliczniki celu, takie jak "want to". Przygotujcie się na rollercoaster tech-emocji i zostańcie mistrzami technologii - cyfrowe królestwo czeka na Wasze genialne pomysły!

 • Gadżety góra!

  Do wszystkich miłośników gadżetów! Kochasz gadżety? Uwielbiasz technologię? Jeśli tak, to ta lekcja jest dla Ciebie! Dowiemy się o gadżetach wszystkiego, nauczymy się nowego słownictwa, zgłębimy gramatykę, poćwiczymy zwroty dotyczące używania konkretnych rzeczy, a nawet wyrażania sprzeciwu i zgody. Porozmawiamy też o hobby i o tym, jak pomocne mogą być gadżety. Na przykład, jakie urządzenia przydają się do słuchania muzyki i jak dzielić się swoją pasją z innymi? Niezależnie od tego, czy jesteś gadżetowym nowicjuszem, czy wytrawnym profesjonalistą, to lekcja właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas już dziś - pomówmy o gadżetach!

 • Tajemnica zaginionej piłki

  Idziemy na boisko? Gry z piłką to wspaniała zabawa, stąd ich popularność od wieków! W tej lekcji dowiesz się czegoś o grach, znanych starożytnym cywilizacjom - czy przypominają te, w które dziś gramy? Czy gra według zasad jest, czy nie jest ważna? Dowiedz się, jak opisać zasady gry za pomocą czasowników modalnych must, mustn't, can i can't. Użyj sprytu, rozwiązując zagadkę zaginionej piłki, a nawet zaprojektuj własną grę! Chodźcie do nas, miłośnicy piłki, bo zaraz gramy!

 • Sporty wyścigowe

  Gotowi, do biegu... Przygotuj się na wyjątkową lekcję o sportach wyścigowych! Podkręcimy Twoje umiejętności zaczynając od speed-żargonu w Vocabulary Speedway po opanowanie rankingów w Grammar Sprint. Zapnij pasy w Reading Race, zanurzając się w super opowieściach, wypowiadaj się w Speaking Track i przetnij linię mety w Final Lap - oto Twoja chwila, żeby zabłysnąć! Niezależnie od tego, czy jesteś nowy, czy zaprawiony w boju, już dziś dołącz do wyścigu językowego i skoncentruj się na wygranej!

Korzyści z nauki w grupie

Image of methodology 1

Interakcja z rówieśnikami

Na zajęciach grupowych dzieci mogą wchodzić w interakcje z innymi uczniami, uczącymi się angielskiego. Dzięki temu czują się bardziej komfortowo mówiąc po angielsku, ponieważ mogą komunikować się z kolegami i koleżankami z klasy.

Image of methodology 2

Praktyka

W trakcie lekcji grupowych dzieci mają szansę komunikować się po angielsku w przyjaznych warunkach. Angażują się w rozmowy, biorą udział w zajęciach grupowych i wspólnie pracować nad projektami, które pomagają poprawić umiejętności mówienia.

Image of methodology 3

Komfortowe środowisko edukacyjne

Ucząc się w grupie, dzieci chętniej się wypowiadają i nie boją popełniania błędów — ich koledzy i koleżanki są przecież w identycznej sytuacji. Pozwala się to otworzyć i wypowiadać pewniej, z większą śmiałością.

Image of methodology 4

Wsparcie rówieśników

W grupie dzieci często motywują się i wspierają. Pozytywne reakcje i zachęta ze strony rówieśników mobilizuje do dalszej nauki angielskiego przy znacznie większej pewności siebie.

Image of methodology 5

Różne doświadczenia

W środowisku międzynarodowym dzieci mają styczność z różnymi akcentami. To pomaga dostosować się do różnych kontekstów anglojęzycznych i nabrać pewności siebie w zakresie rozumienia i komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk.

Image of methodology 6

Nauka uporządkowana

Zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z ustalonym programem nauczania zaprojektowanym tak, aby stopniowo budować umiejętności językowe. Takie podejście pomaga osiągnąć solidne podstawy angielskiego, zwiększając pewność siebie w miarę postępów w nauce.

Image of methodology 7

Opinia nauczyciela

Na zajęciach grupowych nauczyciele podsuwają wskazówki, pomagając dzieciom poprawić wymowę, lepiej zrozumieć gramatykę i poszerzyć słownictwo. Konstruktywna informacja zwrotna sprawia, że uczniowie czują się zaopiekowani i posługują językiem z większą pewnością.

Image of methodology 8

Świadomość kulturowa

Międzynarodowe otoczenie często rozwija świadomość i wrażliwość kulturową. W miarę uczenia się o różnych językach i kulturach dzieci stają się bardziej otwarte i pewniejsze swoich umiejętności komunikowania się i nawiązywania kontaktów z ludźmi z różnych środowisk.

Image of methodology 9

Autentyczna komunikacja

Lekcje grupowe często opierają się na scenariuszach komunikacji z prawdziwego życia. Odgrywanie ról i dyskusje pomagają dzieciom zastosować swoje umiejętności językowe w praktyce. Dzięki takim doświadczeniom będą posługiwać się angielskim z dużo większą pewnością siebie.

19

Dlaczego zajęcia grupowe Novakid?

 • Group lessons icon

  Lekcje grupowe pozwalają dzieciom poznać różne akcenty i kultury.

 • Online lessons icon

  Lekcje online są efektywne i oszczędzają czas.

 • Online group lessons icon

  Lekcje grupowe online z rówieśnikami to klucz do płynnej znajomości angielskiego

Już dziś wypróbuj naszą bezpłatną lekcję próbną!

Dlaczego Twoje dziecko potrzebuje praktyki konwersacyjnej?

Ciasteczka pomagają nam ulepszyć Novakid

Są jak wisienka na torcie: sprawiają, że całe doświadczenie jest jeszcze lepsze!

Chcemy, aby Novakid była najlepszą platformą online do nauki języka angielskiego. Dlatego korzystając z naszej strony internetowej, delektuj się wszystkimi ciasteczkami – te wirtualne wcale nie są takie złe! Możesz spersonalizować swój wybór, klikając „Ustawienia ciasteczek”.

Ciasteczka pomagają nam ulepszyć Novakid

Są jak wisienka na torcie: sprawiają, że całe doświadczenie jest jeszcze lepsze! Chcemy, aby Novakid była najlepszą platformą online do nauki języka angielskiego. Dlatego korzystając z naszej strony internetowej, delektuj się wszystkimi ciasteczkami – te wirtualne wcale nie są takie złe!

Oto kilka przykładów plików cookie, których używamy:
 • Reklamowe: Pozwalają wyświetlać odpowiednie reklamy naszych partnerów na podstawie Twojej aktywności na naszej witrynie.
 • Analityczne: Pomagają zrozumieć korzystanie z witryny w celu poprawienia komfortu jej użytkowania.
 • Spersonalizowane: Dostosowują treści i oferty do wcześniejszych działań na naszej stronie.

Możesz spersonalizować swój wybór, klikając „Ustawienia ciasteczek”.

Zarządzaj plikami cookie

Więcej informacji o tym, czym są pliki cookie i jak z nimi pracujemy, znajdziesz w naszych Polityka plików cookie i Polityka prywatności

Absolutnie niezbędne

Zawsze aktywne
Te ciasteczka są niezbędne do prawidłowego działania naszej strony internetowej i nie można ich wyłączyć. Zapewniają bezpieczeństwo witryny i umożliwiają korzystanie ze wszystkich jej funkcji.

Reklamowe

Te ciasteczka pomagają nam wyświetlać dopasowane reklamy naszych zaufanych partnerów na podstawie Twojej wcześniejszej aktywności na naszej stronie internetowej.

Analityczne

Te ciasteczka pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszej witryny. Dzięki tym informacjom nasz zespół będzie w stanie udoskonalić naszą witrynę i uczynić ją bardziej intuicyjną.

Personalizacja

Te ciasteczka pomagają nam wyświetlać treści dostosowane do Twoich potrzeb, w tym oferty specjalne, na podstawie Twoich poprzednich odwiedzin na naszej stronie internetowej.