Świat w jednej klasie

Lekcje angielskiego online dla dzieci 7-12 lat

35
za 45-minutową lekcję
Tablet with video previewBritish flag

Program zajęć grupowych

Co miesiąc odświeżamy nasz dynamiczny i przyjazny program zajęć grupowych. Oto jeden z comiesięcznych programów, dzięki któremu Twojego dziecko będzie lepiej i szybciej uczyć sie angielskiego.

 • Włochy - Mamma mia

  Zaczynamy! Wyruszamy do Włoch i zwiedzamy stolicę! Podczas lekcji obejrzymy niektóre z najbardziej znanych atrakcji tego pięknego kraju. Przećwiczymy używanie języka codziennego w takich sytuacjach jak: przygotownie do podróży, korzystanie z urządzeń i poruszanie się po piętrowym budynku. Dowiesz się, jak opisywać swoje preferencje i wrażenia, współdziałając i rozmawiając z kolegami klasy!

 • Grecja - cuda starożytności

  Czas na zabawę! Potrafisz wskazać flagę kraju, który odwiedzamy? Ile z nich zdołasz zebrać? Jakie zabytki, współczesne i starożytne, ujrzysz po drodze? Dołącz do wesołej podróży przez kraj z fascynującą historią, niesamowitymi miejscami, pięknymi plażami i przepysznym jedzeniem! Nauczysz się wyjaśniać przyczyny działań, używając słowa „because” i przećwiczysz mówienie o tym, ile coś kosztuje. Na co czekasz? Wybierz się z nami na tę wyjątkową wyprawę!

 • Kanada - Klono-mania

  Co jest małe, futrzaste, ma płaski ogon i duże, mocne zęby? Bóbr! Odwiedź kraj, którego bóbr jest symbolem narodowym, poznaj ulubione smakołyki Kanadyjczyków i przygotuj własne, a także dowiedz się czegoś więcej o krajobrazie, językach i niektórych słynnych miejscach Kanady. W czasie podróży przez ten rozległy kraj poćwiczysz mówienie o życzeniach, używając „ I would like...”, "I would love...". Do zobaczenia na szlaku!

 • Gadżety góra!

  Do wszystkich miłośników gadżetów! Kochasz gadżety? Uwielbiasz technologię? Jeśli tak, to ta lekcja jest dla Ciebie! Dowiemy się o gadżetach wszystkiego, nauczymy się nowego słownictwa, zgłębimy gramatykę, poćwiczymy zwroty dotyczące używania konkretnych rzeczy, a nawet wyrażania sprzeciwu i zgody. Porozmawiamy też o hobby i o tym, jak pomocne mogą być gadżety. Na przykład, jakie urządzenia przydają się do słuchania muzyki i jak dzielić się swoją pasją z innymi? Niezależnie od tego, czy jesteś gadżetowym nowicjuszem, czy wytrawnym profesjonalistą, to lekcja właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas już dziś - pomówmy o gadżetach!

 • Sporty wyścigowe

  Gotowi, do biegu... Przygotuj się na wyjątkową lekcję o sportach wyścigowych! Podkręcimy Twoje umiejętności zaczynając od speed-żargonu w Vocabulary Speedway po opanowanie rankingów w Grammar Sprint. Zapnij pasy w Reading Race, zanurzając się w super opowieściach, wypowiadaj się w Speaking Track i przetnij linię mety w Final Lap - oto Twoja chwila, żeby zabłysnąć! Niezależnie od tego, czy jesteś nowy, czy zaprawiony w boju, już dziś dołącz do wyścigu językowego i skoncentruj się na wygranej!

 • Grecja - cuda starożytności

  Czas na zabawę! Potrafisz wskazać flagę kraju, który odwiedzamy? Ile z nich zdołasz zebrać? Jakie zabytki, współczesne i starożytne, ujrzysz po drodze? Dołącz do wesołej podróży przez kraj z fascynującą historią, niesamowitymi miejscami, pięknymi plażami i przepysznym jedzeniem! Nauczysz się wyjaśniać przyczyny działań, używając słowa „because” i przećwiczysz mówienie o tym, ile coś kosztuje. Na co czekasz? Wybierz się z nami na tę wyjątkową wyprawę!

 • Wielka Brytania - Pomóż Milo!

  Ojejku! Znaleźliśmy ślicznego pieska o imieniu Milo, który się zgubił! Pomożemy Milo znaleźć drogę do domu? W trakcie lekcji rozwiążesz serię zadań i dowiesz się, gdzie mieszka nasz piesek – odpowiedź może Cię zaskoczyć! Po drodze nauczysz się opisywać to, co widzisz, używając „There are...” z określeniami ilościowymi. A jeśli razem wykonacie dobrą robotę, na końcu lekcji będzie czekał was smaczny poczęstunek!

 • Technologia kreatywna

  Uwaga, młodzi innowatorzy! Oto wkraczacie do świata cudów techniki w ramach zajęć o kreatywnej technologii i uwolnicie potęgę kreatywnych gadżetów technologicznych: aparatów cyfrowych, drukarek 3D i magicznych długopisów! Dowiecie się, jak wyrażać opinię, używając "like", "love" i "hate" oraz jak dzielić się swoimi pasjami ze światem stosując bezokoliczniki celu, takie jak "want to". Przygotujcie się na rollercoaster tech-emocji i zostańcie mistrzami technologii - cyfrowe królestwo czeka na Wasze genialne pomysły!

 • Tajemnica zaginionej piłki

  Idziemy na boisko? Gry z piłką to wspaniała zabawa, stąd ich popularność od wieków! W tej lekcji dowiesz się czegoś o grach, znanych starożytnym cywilizacjom - czy przypominają te, w które dziś gramy? Czy gra według zasad jest, czy nie jest ważna? Dowiedz się, jak opisać zasady gry za pomocą czasowników modalnych must, mustn't, can i can't. Użyj sprytu, rozwiązując zagadkę zaginionej piłki, a nawet zaprojektuj własną grę! Chodźcie do nas, miłośnicy piłki, bo zaraz gramy!

Zapisz dziecko na nasze wesołe lekcje angielskiego, aby rozwinąć jego umiejętności językowe.

SPRÓBUJ TERAZ ZA DARMO
 • Zbuduj sieć międzynarodowych kontaktów
 • 70 000 uczniów
 • Dzieci z 50 krajów
 • Poznaj różne kultury
 • Grupowe zajęcia języka angielskiego
 • Mów płynnie po angielsku
 • Poznaj różne akcenty
SPRÓBUJ ZA DARMO

Nasze zajęcia grupowe są idealne dla dzieci, które

 • mają 7 lub więcej lat
 • mają podstawową znajomość komunikacyjnego języka angielskiego
 • potrafią czytać proste zdania i wyrażenia
 • lubią rozmawiać i słuchać innych dzieci
 • Dynamika małej grupy

  Nasze lekcje grupowe są przeznaczone dla maksymalnie sześciorga dzieci z różnych krajów. Stwarza to wzbogacające i wspierające środowisko edukacyjne. Twoje dziecko pozna przyjaciół z całego świata, razem z nimi ucząc się angielskiego.

 • Rozwinięte
  umiejętności komunikacyjne

  Posiadanie przyjaciół z różnych środowisk językowych zachęca dziecko do lepszej komunikacji i dostosowania swojego stylu wypowiedzi w taki sposób, by rozumiały je pozostałe dzieci, posługujące się innym językiem czy dialektem.

 • Doświadczeni native speakerzy

  Z dumą możemy powiedzieć, że w Novakid pracują nauczyciele języka angielskiego z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nasi eksperci dokładają wszelkich starań, aby rozwijać umiejętności językowe dzieci poprzez ciekawe i angażujące zajęcia.

 • Dobry stosunek jakości do ceny

  Za jedyne 35 zł za lekcję dziecko otrzymuje możliwość kontaktu z certyfikowanymi nauczycielami angielskiego z Wielkiej Brytanii, USA i Kanady. Dzięki małym grupom każde dziecko traktowane jest indywidualnie, co zapewnia wyjątkową wartość inwestycji.

 • Rozumienie różnych akcentów od najmłodszych lat

  Nauka angielskiego w młodym wieku w międzynarodowym środowisku uczniów z różnych krajów oznacza, że dziecko przyzwyczai się do różnych akcentów.

 • Wygoda na wyciągnięcie ręki:

  Nasze domowe lekcje angielskiego online zapewniają niezrównaną wygodę. Dzięki elastycznemu harmonogramowi i całodobowemu dostępowi do nauczycieli i gier edukacyjnych, możesz płynnie zintegrować naukę języka z codziennym harmonogramem swojego dziecka.

16

Podaruj swojemu dziecku świat nowych możliwości

Lekcje angielskiego Novakid oferują dzieciom globalne możliwości, niezbędne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym świecie. Dzięki znajomości angielskiego Twoje dziecko osiągnie więcej, niż możesz sobie wyobrazić.

 • Komunikacja globalna

  Nauka języka angielskiego pozwoli dziecku porozumiewać się z ludźmi z całego świata.

  Global communication
 • Studiować na najlepszych uniwersytetach na całym świecie

  Angielski jest głównym językiem wykładowym w wielu międzynarodowych szkołach i uniwersytetach, dając uczącym się dostęp do szerokiego spektrum zasobów i edukacyjnych możliwości.

  Studying
 • Podróże do innych krajów i doświadczanie różnych kultur

  Znając angielski, dziecko poradzi sobie w każdej podróży, w dzisiejszym świecie angielski pełni rolę lingua franca — języka uniwersalnego.

  Travelling
 • Lepsze perspektywy pracy

  Zdobycie solidnych umiejętności angielskiej komunikacji skutkować będzie konkurencyjnością na rynku pracy w przyszłości.

  Job prospects
 • Nowe przyjaźnie i kontakty z dziećmi z całego świata

  Budowanie globalnej sieci przyjaciół może zaprocentować za kilka lat. Wczesne przyjaźnie mogą utorować drogę do międzynarodowych kontaktów i możliwości w zakresie edukacji, kariery i rozwoju osobistego.

  Friends
 • Lepsze umiejętności poznawcze

  Nauka i używanie drugiego języka przyspiesza rozwój poznawczy, wzmacnia kreatywność, sprzyja wielozadaniowości i podonosi umiejętności rozwiązywania problemów.

  Cognitive skills
 • Globalne obywatelstwo

  Nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni w młodym wieku może wzmocnić u dzieci poczucie globalnego obywatelstwa, zachęcić do wywierania pozytywnego wpływu na globalną społeczność i dążenia do bardziej połączonego świata.

  Global citizenship
SPRÓBUJ ZA DARMO

Nauka angielskiego w międzynarodowych grupach online to prezent dla dziecka na całe życie. Znajomość tego języka otworzy świat i pomoże spełnić marzenia.

Opinie

Tamara
Tamara
7 lat

Praktyka, praktyka!!! Tylko dzięki niej szybko i skutecznie uczymy się języka obcego ❤️ Najlepiej, kiedy nauczycielem twojego dziecka będzie osobą, która nie zrozumie słowa po polsku 😁. U nas to się sprawdza! Każda minuta lekcji z @novakidpolska wykorzysta jest w 100%! Po ponad 2 miesiącach nauki większość poleceń wykonujemy bez problemu!

Praktyka, praktyka!!! Tylko dzięki niej szybko i skutecznie uczymy się języka obcego ❤️ Najlepiej, kiedy na...

Wiktoria
Wiktoria
7 lat

Nauka języka angielskiego jest dla nas szalenie ważna. Ja sama żałuję, że nigdy nie przyswoiłam go sobie do perfekcji ✅dlatego dbam o to, by dziewczynki nauczyły się angielskiego ✅ skuteczną formą nauki języka jest szkoła online @novakidpolska. Pracują w niej tylko anglojęzyczni nauczyciele, co sprawia że nauka idzie szybciej i sprawniej!

Nauka języka angielskiego jest dla nas szalenie ważna. Ja sama żałuję, że nigdy nie przyswoiłam go sobie do...

Ada
Ada
9 lat

Zajęcia angielskiego Ady i Ary nie były w priorytecie, aż do tego roku. Chciałam zapisać dziewczynki na prywatne lekcje, ale też nie chciałam, aby zabierało to zbyt dużo ich wolnego czasu. Z polecenia koleżanki skorzystaliśmy z lekcji próbnej w @novakidpolska i jestem bardzo zadowolona! Lekcje są indywidualne i odbywają się w formie zabawy.

Zajęcia angielskiego Ady i Ary nie były w priorytecie, aż do tego roku. Chciałam zapisać dziewczynki na pry...

Ayşe
Ayşe
13 lat

Ayşe podróżuje, cieszy się przerwą od szkoły ... ale lekcje angielskiego...nie, nie przestaliśmy z nich korzystać...gdziekolwiek się udajemy @novakidturkie jest zawsze z nami. Każdy wtorek o 18.30 Ayse włącza komputer i czeka, aż nauczycielka Roxanne się z nią połączy! Nie ma pośpiechu w dowożeniu jej na zajęcia, ponieważ lekcje są online!

Ayşe podróżuje, cieszy się przerwą od szkoły ... ale lekcje angielskiego...nie, nie przestaliśmy z nich kor...

Martina
Martina
4 lata

100% nauczycieli to nosiciele języka, którzy mają wyższe wykształcenie i co najważniejsze – mają doświadczenie w pracy z dziećmi
Podczas lekcji mówi się tylko po angielsku, dzięki czemu dziecko szybko zaczyna używać tego języka jak swojego ojczystego
Lekcje polecane są dla dzieci od 4 do 12 r.ż.

100% nauczycieli to nosiciele języka, którzy mają wyższe wykształcenie i co najważniejsze – mają doświadcze...

Ciasteczka pomagają nam ulepszyć Novakid

Są jak wisienka na torcie: sprawiają, że całe doświadczenie jest jeszcze lepsze!

Chcemy, aby Novakid była najlepszą platformą online do nauki języka angielskiego. Dlatego korzystając z naszej strony internetowej, delektuj się wszystkimi ciasteczkami – te wirtualne wcale nie są takie złe! Możesz spersonalizować swój wybór, klikając „Ustawienia ciasteczek”.

Ciasteczka pomagają nam ulepszyć Novakid

Są jak wisienka na torcie: sprawiają, że całe doświadczenie jest jeszcze lepsze! Chcemy, aby Novakid była najlepszą platformą online do nauki języka angielskiego. Dlatego korzystając z naszej strony internetowej, delektuj się wszystkimi ciasteczkami – te wirtualne wcale nie są takie złe!

Oto kilka przykładów plików cookie, których używamy:
 • Reklamowe: Pozwalają wyświetlać odpowiednie reklamy naszych partnerów na podstawie Twojej aktywności na naszej witrynie.
 • Analityczne: Pomagają zrozumieć korzystanie z witryny w celu poprawienia komfortu jej użytkowania.
 • Spersonalizowane: Dostosowują treści i oferty do wcześniejszych działań na naszej stronie.

Możesz spersonalizować swój wybór, klikając „Ustawienia ciasteczek”.

Zarządzaj plikami cookie

Więcej informacji o tym, czym są pliki cookie i jak z nimi pracujemy, znajdziesz w naszych Polityka plików cookie i Polityka prywatności

Absolutnie niezbędne

Zawsze aktywne
Te ciasteczka są niezbędne do prawidłowego działania naszej strony internetowej i nie można ich wyłączyć. Zapewniają bezpieczeństwo witryny i umożliwiają korzystanie ze wszystkich jej funkcji.

Reklamowe

Te ciasteczka pomagają nam wyświetlać dopasowane reklamy naszych zaufanych partnerów na podstawie Twojej wcześniejszej aktywności na naszej stronie internetowej.

Analityczne

Te ciasteczka pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszej witryny. Dzięki tym informacjom nasz zespół będzie w stanie udoskonalić naszą witrynę i uczynić ją bardziej intuicyjną.

Personalizacja

Te ciasteczka pomagają nam wyświetlać treści dostosowane do Twoich potrzeb, w tym oferty specjalne, na podstawie Twoich poprzednich odwiedzin na naszej stronie internetowej.