Grupowe lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat

Doskonal konwersacyjny angielski swojego dziecka pod okiem native speakerów

iconGrupy do 6 dzieci z różnych krajów
iconZajęcia grupowe online już od 35 zł
iconNauczyciele native speakerzy z certyfikatem TESOL
icon🌟45 minut konwersacji
hero main image
35za 45-minutową lekcję
SPRÓBUJ ZA DARMO

Koszt zajęć grupowych premium

Lekcje z certyfikowanymi native speakerami języka angielskiego

Nauka odbywa się w małych grupach międzynarodowych, dzięki czemu uczniowie mają możliwość poznania różnych angielskich akcentów. Zajęcia grupowe na żywo wykorzystują wciągający format grywalizacji i zabawy, zaś interakcja online pozwala ćwiczyć umiejętności językowe z dziećmi z całego świata. Całkowite zanurzenie w języku i wielokulturowe środowisko edukacyjne sprawia, że dziecko zacznie mówić po angielsku pewniej i śmielej.

Koszt miesięczny

‎35 zł
za lekcję
‎280 zł
miesięcznie
  • 2 lekcje w tygodniu
  • Płatność miesięczna
SPRÓBUJ ZA DARMO

Co obejmują zajęcia grupowe?

Zajęcia grupowe angielskiego online

Zajęcia grupowe online łączą dzieci w inkluzywnej społeczności globalnej. Uczniowie spotykają się w małych grupach i ćwiczą angielski poprzez pełne zanurzenie językowe w bezpiecznej przestrzeni online.

kid image

Twoje dziecko pokocha angielski!

Globalna społeczność

Konwersacje po angielsku w małych grupach dzieci w wieku 7-12 lat z całego świata i poznawanie różnych angielskich akcentów od wczesnego dzieciństwa.

Pełne zanurzenie w języku

Lekcje grupowe online oparte na grywalizacji ułatwiają interakcję na żywo i sprzyjają nauce w pełnym językowym zanurzeniu.

Rozwój kompetencji miękkich

Zajęcia grupowe pomagają rozwijać kompetencje miękkie, takie jak praca zespołowa, krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów, przygotowując dziecko do wyzwań w przyszłości.

Praktyka konwersacji

Komunikowanie się z dziećmi z różnych krajów zwiększa pewność siebie w podejmowaniu rozmów z obcokrajowcami.

14

Wypróbuj zajęcia grupowe ZA DARMO

Już dziś zapisz dziecko na bezpłatną próbną lekcję grupową! Jeśli zapiszesz dziecko na kurs, jego pierwsze zajęcia będą za darmo. Jeżeli Twoje dziecko nie będzie zadowolone z formatu zajęć lub uzna je za zbyt trudne, zwrócimy Ci pełną kwotę.

100%
GWARANCJA zwrotu

Program zajęć grupowych

Już teraz rozpocznij interaktywną podróż językową, w której Twoje dziecko rozwinie umiejętności językowe i pozna nowych przyjaciół, jednocześnie zgłębiając tak fascynujące tematy jak podróże, technologia, sport i wiele innych. Tematy zajęć grupowych języka angielskiego obejmują:

Poziom 2
2 razy w tygodniu
1 miesiąc
1 rozdział
8 lekcji
7-12 lat

Lekcja próbna — Jedziemy do Włoch

Włochy - Mamma mia
Zaczynamy! Wyruszamy do Włoch, gdzie będziemy zwiedzać ich stolicę! W czasie tej lekcji zobaczymy kilka najbardziej znanych atrakcji tego kraju, przy okazji używając zwrotów związanych z szykowaniem się do podróży, korzystaniem z urządzeń i poruszaniem się po dwupiętrowym budynku. Dziecko będzie kreatywnie współdziałać z kolegami i koleżankami z klasy i dowie się, jak mówić o swoich preferencjach oraz wrażeniach!

Lekcja 1 - Oto Grecja

Grecja – Cuda starożytności
Czas na zabawę z flagami! Czy naszym uczniom uda się rozpoznać flagę kraju, który odwiedzamy? Ile z nich uda im się zebrać? Jakie ciekawe miejsca – współczesne i starożytne – zobaczą po drodze? Dołączcie do nas w niezapomnianej wyprawie po kraju z fascynującą historią, wspaniałymi miejscami, pięknymi plażami oraz pysznym jedzeniem. Nauczymy się uzasadniać przyczyny swoich działań, używając „because” i potrenujemy mówienie o tym, co ile kosztuje. Nie ma na co czekać! Czas wyruszyć z nami w tę podróż marzeń!

Lekcja 2 - W Hiszpanii

Hiszpania – Fiesta i sjesta
W czasie tej lekcji cała wasza grupa wybierze się do dwóch znanych miast, odkrywając ich zabytki, atrakcje kulturalne i dowiadując się, jak można spędzić w nich czas. W czasie podróży nauczymy się zgłaszać propozycje i poruszać po mieście, a także poznamy kolokacje, użyteczne w rozmowie o transporcie. Razem z kolegami z klasy będziecie podejmować wesołe wyzwania i zdobywać nagrody, stając się ekspertami od fiesty i sjesty.

Lekcja 3 – Wielka Brytania

Wielka Brytania – Pomóż Milo!
Ojej! Znaleźliśmy ślicznego pieska: ma na imię Milo i wygląda na to, że się zgubił! Spróbujemy mu pomóc wrócić do domu? Na tej lekcji rozwiążemy serię zadań i dowiemy się, gdzie mieszka Milo – odpowiedź będzie zaskakująca! Jednocześnie nauczymy się opisywać to, co widzimy, używając „There are...” z zaimkami ilościowymi. Do dzieła, pod koniec zajęć czeka nas pyszny poczęstunek!

Lekcja 4 – Przemierzamy Kanadę

Kanada – Klonomania
Co jest małe, futrzaste, ma płaski ogon i duże, mocne zęby? Oczywiście: to bóbr! Odwiedzimy kraj, którego bóbr jest zwierzęciem narodowym, poznamy kanadyjskie smakołyki, a nawet przygotujemy własne! W czasie zajęć poznamy bliżej krajobraz tego państwa, jego języki i niektóre kultowe budowle. Przemierzając rozległe przestrzenie potrenujemy wyrażanie życzeń, używając „I would like...” i „I would love...". Czekają nas niezapomniane wrażenia!

Lekcja 5 – Technologia

Technologia – Gigglebytes
Niech żyje Yan, nasz robot-nauczyciel! Na tej lekcji wyruszymy w podróż po wirtualnym świecie gier online, śmiesznych filmów, memów i nie tylko! Nauczymy się zgłaszać swoje sugestie i bezpiecznie korzystać z Internetu. Będziemy się świetnie bawić, rozmawiając o tym, co można robić online: grać w gry, udostępniać zdjęcia, uczyć się i oglądać filmy! Rozwiążemy kilka zagadek, za które będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody... Brzmi ciekawie? Yan, najfajniejszy nauczyciel-robot w świecie wirtualnym, chętnie pomoże odkryć możliwości Internetu!

Lekcja 6 – Gry VR

Parada gadżetów
Ta lekcja została przygotowana z myślą o wszystkich małych miłośnikach wszelkich urządzeń, którzy kochają gadżety i uwielbiają nowe technologie! Dowiemy się wszystkiego o gadżetach i o tym, do czego służą, nauczymy się nowego słownictwa, powtórzymy zwroty, dotyczące używania konkretnych rzeczy, potrenujemy wyrażanie zgody. Porozmawiamy także o hobby i o tym, jak mogą nam się przydać gadżety, na przykład, na czym można słuchać muzyki i jak dzielić się nią z przyjaciółmi. Zapraszamy zarówno gadżetowych maniaków, jak i nowicjuszy! Porozmawiajmy razem o naszej pasji!

Lekcja 7 – Sport: Piłka nożna

Tajemnica zaginionej piłki
Idziemy na boisko? Gra w piłkę to wspaniała zabawa, dlatego od wieków nie przestaje być popularna! Na tej lekcji dowiemy się więcej o tym, jak grały w piłkę starożytne cywilizacje i zobaczymy, czy pradawne gry przypominają te, znane nam dzisiaj. Czy to ważne, żeby w grze przestrzegać zasad? Nauczymy się mówić o regułach, używając czasowników modalnych must, mustn't, can i can't. Dzięki sprytowi i kreatywności i rozwiążemy zagadkę zaginionej piłki, a nawet zaprojektujemy swoją własną grę! No to jak, gramy?

Lekcja 8 – Sport: Wyścigi

Gotowi, do biegu...
Czekają nas super zajęcia o sportach wyścigowych! Podkręcimy umiejętności na Torze Słownikowym i w Sprincie Gramatycznym, poznamy szybkie słówka i opanujemy rankingi. Czas zapiąć pasy przed Wyścigiem Czytania, gdzie pasjonujące historie wcisną nas w fotel! Będziemy żywo dyskotować na Torze Konwersacji i zdobędziemy Ostatnie Okrążenie! Nieważne czy ścigacie się po raz pierwszy, czy macie już za sobą karierę. Rozpocznijmy wyścig językowy po sukces!

Harmonogram zajęć grupowych

Zarezerwuj zajęcia grupowe

Wybierz dogodną datę i godzinę i zarezerwuj lekcję. Przypominamy, że wszystkie zajęcia grupowe odbywają się w strefie czasowej CEST.

Poniedziałek

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Czwartek

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Wtorek

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Piątek

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Środa

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Sobota

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00
schedule bg image

Nauczyciele Novakid

Josse
Josse Wielka Brytania

Doświadczenie: 15 lat

Roxanne
Roxanne RPA

Doświadczenie: 10 lat

Brittani
Brittani USA

Doświadczenie: 10 lat

Dayna
Dayna RPA

Doświadczenie: 3 lata

JP
JP RPA

Doświadczenie: 3 lata

Cassie
Cassie Filipiny

Doświadczenie: 10 lat

Nauczyciele Novakid

2000
nauczycieli
  • star imageNative i near-native speakerzy doświadczeni w nauce dzieci
  • rocket imageUczestnicy comiesięcznych programów szkoleniowych
  • folder imageWszyscy nauczyciele Novakid to posiadacze międzynarodowych dyplomów i certyfikatów nauczycielskich TEFL, TESOL, TEYL, CELTA, DELTA, TKT
  • spyglass imageZaangażowani w swoją pracę specjaliści, którzy pokażą dziecku fascynujący świat języka angielskiego
Zobacz wszystkich nauczycieli

Opinie

Tamara
Tamara
7 lat

Praktyka, praktyka!!! Tylko dzięki niej szybko i skutecznie uczymy się języka obcego ❤️ Najlepiej, kiedy nauczycielem twojego dziecka będzie osobą, która nie zrozumie słowa po polsku 😁. U nas to się sprawdza! Każda minuta lekcji z @novakidpolska wykorzysta jest w 100%! Po ponad 2 miesiącach nauki większość poleceń wykonujemy bez problemu!

Praktyka, praktyka!!! Tylko dzięki niej szybko i skutecznie uczymy się języka obcego ❤️ Najlepiej, kiedy na...

Wiktoria
Wiktoria
7 lat

Nauka języka angielskiego jest dla nas szalenie ważna. Ja sama żałuję, że nigdy nie przyswoiłam go sobie do perfekcji ✅dlatego dbam o to, by dziewczynki nauczyły się angielskiego ✅ skuteczną formą nauki języka jest szkoła online @novakidpolska. Pracują w niej tylko anglojęzyczni nauczyciele, co sprawia że nauka idzie szybciej i sprawniej!

Nauka języka angielskiego jest dla nas szalenie ważna. Ja sama żałuję, że nigdy nie przyswoiłam go sobie do...

Ada
Ada
9 lat

Zajęcia angielskiego Ady i Ary nie były w priorytecie, aż do tego roku. Chciałam zapisać dziewczynki na prywatne lekcje, ale też nie chciałam, aby zabierało to zbyt dużo ich wolnego czasu. Z polecenia koleżanki skorzystaliśmy z lekcji próbnej w @novakidpolska i jestem bardzo zadowolona! Lekcje są indywidualne i odbywają się w formie zabawy.

Zajęcia angielskiego Ady i Ary nie były w priorytecie, aż do tego roku. Chciałam zapisać dziewczynki na pry...

Ayşe
Ayşe
13 lat

Ayşe podróżuje, cieszy się przerwą od szkoły ... ale lekcje angielskiego...nie, nie przestaliśmy z nich korzystać...gdziekolwiek się udajemy @novakidturkie jest zawsze z nami. Każdy wtorek o 18.30 Ayse włącza komputer i czeka, aż nauczycielka Roxanne się z nią połączy! Nie ma pośpiechu w dowożeniu jej na zajęcia, ponieważ lekcje są online!

Ayşe podróżuje, cieszy się przerwą od szkoły ... ale lekcje angielskiego...nie, nie przestaliśmy z nich kor...

Martina
Martina
4 lata

100% nauczycieli to nosiciele języka, którzy mają wyższe wykształcenie i co najważniejsze – mają doświadczenie w pracy z dziećmi
Podczas lekcji mówi się tylko po angielsku, dzięki czemu dziecko szybko zaczyna używać tego języka jak swojego ojczystego
Lekcje polecane są dla dzieci od 4 do 12 r.ż.

100% nauczycieli to nosiciele języka, którzy mają wyższe wykształcenie i co najważniejsze – mają doświadcze...

Ciasteczka pomagają nam ulepszyć Novakid

Są jak wisienka na torcie: sprawiają, że całe doświadczenie jest jeszcze lepsze!

Chcemy, aby Novakid była najlepszą platformą online do nauki języka angielskiego. Dlatego korzystając z naszej strony internetowej, delektuj się wszystkimi ciasteczkami – te wirtualne wcale nie są takie złe! Możesz spersonalizować swój wybór, klikając „Ustawienia ciasteczek”.

Ciasteczka pomagają nam ulepszyć Novakid

Są jak wisienka na torcie: sprawiają, że całe doświadczenie jest jeszcze lepsze! Chcemy, aby Novakid była najlepszą platformą online do nauki języka angielskiego. Dlatego korzystając z naszej strony internetowej, delektuj się wszystkimi ciasteczkami – te wirtualne wcale nie są takie złe!

Oto kilka przykładów plików cookie, których używamy:
  • Reklamowe: Pozwalają wyświetlać odpowiednie reklamy naszych partnerów na podstawie Twojej aktywności na naszej witrynie.
  • Analityczne: Pomagają zrozumieć korzystanie z witryny w celu poprawienia komfortu jej użytkowania.
  • Spersonalizowane: Dostosowują treści i oferty do wcześniejszych działań na naszej stronie.

Możesz spersonalizować swój wybór, klikając „Ustawienia ciasteczek”.

Zarządzaj plikami cookie

Więcej informacji o tym, czym są pliki cookie i jak z nimi pracujemy, znajdziesz w naszych Polityka plików cookie i Polityka prywatności

Absolutnie niezbędne

Zawsze aktywne
Te ciasteczka są niezbędne do prawidłowego działania naszej strony internetowej i nie można ich wyłączyć. Zapewniają bezpieczeństwo witryny i umożliwiają korzystanie ze wszystkich jej funkcji.

Reklamowe

Te ciasteczka pomagają nam wyświetlać dopasowane reklamy naszych zaufanych partnerów na podstawie Twojej wcześniejszej aktywności na naszej stronie internetowej.

Analityczne

Te ciasteczka pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszej witryny. Dzięki tym informacjom nasz zespół będzie w stanie udoskonalić naszą witrynę i uczynić ją bardziej intuicyjną.

Personalizacja

Te ciasteczka pomagają nam wyświetlać treści dostosowane do Twoich potrzeb, w tym oferty specjalne, na podstawie Twoich poprzednich odwiedzin na naszej stronie internetowej.