Rekrutacja

Czym jest Online Szkoła Języka Angielskiego NovaKid?

NovaKid to szkoła języka angielskiego, która uczy dzieci w wieku od 6 do 12 lat, za pośrednictwem wirtualnej platformy internetowej z native speakerami języka angielskiego.

Jaka jest różnica i / lub korzyść w uczeniu się online?

W tradycyjnej edukacji formalnej dzieci muszą dojeżdżać do szkół językowych, co oznacza ogromną ilość czasu straconego na próżno, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Oprócz tego, twoje dziecko będzie musiało uczyć się co najmniej 2 godziny akademickie, ponieważ w przeciwnym razie nie jest to opłacalne dla formalnych szkół i będzie męczące dla twojego dziecka. W NovaKid 25-cio minutowe lekcje z pewnością nie będą męczące dla Twojego dziecka. Będziesz mieć możliwość wygodnej nauki w domu, o godzinie wyznaczonej przez ciebie. Poza tym nie będziesz musiał przygotowywać się na przybycie nauczyciela. Wreszcie, w NovaKid Twoje dziecko będzie miało szansę uczyć się z native speakerami mówiącymi po angielsku, we własnym tempie, w indywidualnie zaprojektowanych klasach.

Chciałbym zapisać się i rozpocząć lekcje. Co powinienem zrobić?

Możesz zapisać się na bezpłatną lekcję próbną, klikając przycisk 'Lekcja próbna' u góry strony. Wprowadź informacje, o które jesteś proszony- twoje imię, e-mail, numer telefonu. Twoje konto zostanie automatycznie utworzone, dane dostępu do Twojego konta zostaną wysłane na podany adres e-mail. Nasi administratorzy skontaktują się z Tobą w ciągu maksymalnie 24 godzin i zaplanują bezpłatną lekcję próbną.

Czy mogę usunąć lub zmienić zarejestrowane informacje?

Tak. Możesz zmienić lub usunąć informacje podane podczas rejestracji, kontaktując się z osobistym przedstawicielem. Ostrzegamy, że nie możesz zmienić swojego adresu e-mail.

Jestem rodzicem i nie mówię po angielsku. Czy to stanowi problem?

Nie. Będziesz mieć osobistego konsultanta / administratora, który zapewni przepływ informacji między tobą a twoim nauczycielem. Poza tym, jeśli twój nauczyciel napisze jakąś wiadomość podczas lekcji po angielsku, nasza platforma automatycznie przetłumaczy ją na twój język.

Jak mogę się wypisać?

Możesz wypisać się i anulować subskrypcję, wysyłając nam e-mail w dowolnym momencie. Pamiętaj jednak, że musisz wypisać się wcześniej niż 8 godzin przed zaplanowaną lekcją, aby uniknąć płatności za późne anulowanie zajęć. Pamiętaj, że pod uwagę będą brane odwołania zajęć tylko za pośrednictwem przesłanego do nas e-maila.

Lekcje

Jaka jest państwa metodyka nauczania?

Metoda nauczania NovaKid opiera się na skutecznym i sprawdzonym podejściu komunikacyjnym w połączeniu z podejściem Total Physical Response-TPR. Podejście komunikacyjne - podejście, które łączy praktykę komunikacji z nauką gramatyki. Począwszy od pierwszej lekcji twoje dziecko zapoznaje się z językiem angielskim i zaczyna ćwiczyć mówienie. Takie podejście nie pozwala na stworzenie bariery językowej, a jednocześnie znacznie przyspiesza dalszy rozwój języka. TPR - metoda uczenia się od poziomu początkowego z wykorzystaniem mimiki i gestów w celu uzyskania zrozumienia materiału przedłożonego w języku angielskim.

Czy mogę odwołać lekcję?

Tak, możesz odwołać lub zmienić termin zajęć na 8 godzin przed zaplanowaną lekcją.

Jak mogę odłować lub zmienić termin lekcji?

Możesz odwołać lub zmienić termin najbliższej zaplanowanej lekcji przez swoje konto osobiste. Możesz to zrobić maksymalnie 8 godzin przed zaplanowaną lekcją. Jeśli chcesz anulować / przełożyć więcej niż jedną lekcję, skontaktuj się z nami. Informujemy, że każde odwołanie lub opóźnienie o mniej niż 8 godzin przed zaplanowaną lekcją spowoduje odjęcie lekcji z twojego konta.

Czy możemy zawiesić nasz abonament na jakiś czas?

Tak. Możesz zadzwonić lub napisać nas, aby zaplanować swoje wakacje. Możesz zawiesić lekcje, zachowując harmonogram zajęć ze swoim nauczycielem przez maksymalnie 2 tygodnie. W przypadku zawieszeń dłuższych niż 2 tygodnie nie możesz zatrzymać swojego nauczyciela ani harmonogramu. Możesz kontynuować lekcje, gdy tylko wrócisz. Będziesz musiał skontaktować się z nami, aby ponownie zarezerwować lekcje po powrocie. Podczas zawieszenia twoje saldo zostanie zamrożone na twoim koncie.

Czy w tym samym czasie można uczyć się z dwoma różnymi nauczycielami?

Tak, możesz mieć więcej niż jednego nauczyciela w ciągu tygodnia, ale nie dwóch nauczycieli jednocześnie w klasie. Jednak w żadnych okolicznościach nie zalecamy studiowania z więcej niż 2 nauczycielami.

Czy uczą państwo dzieci powyżej 12 lat?

Nasze materiały i metodologia są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Jednak w zależności od miesiąca, w którym urodziło się twoje dziecko, możesz kwalifikować się do nauki w NovaKid.

Czy uczą państwo dzieci w wieku 4-5 lat (poniżej 6 lat)?

Nasze materiały i metodologia są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Jednak w zależności od miesiąca, w którym urodziło się twoje dziecko, możesz kwalifikować się do nauki w NovaKid.

Mam bliźnięta / 2 dzieci z małą luką wieku. Czy mogą mieć wspólną lekcję?

W NovaKid dbamy o nawyki i szybkość naszych uczniów. Dlatego wszystkie lekcje planowane są indywidualnie- jeden na jednego.

Czy państwa program nauczania podąża za szkolnym programem nauczania?

Program nauczania NovaKid jest zbudowany zgodnie z europejskimi standardami CEFR na poziomie A1 i A2, które odpowiadają testom Cambridge English YLE Movers i YLE Flyers, a także ocenom od 2 do 9 programu anglojęzycznego państwa federalnego (GEF).

Moje dziecko w ogóle nie mówi ani nie rozumie języka angielskiego. Czy to będzie problem?

Nie. Nasze podstawowe lekcje dla początkujących są zaprojektowane z myślą o dzieciach, które również zaczynają uczyć się angielskiego. Nasze materiały są bogate w praktyczne użycie języka i przykłady, a nasi nauczyciele są odpowiednio przeszkoleni. Oceniają i decydują, czy dziecko musi przejrzeć temat, zapewniając mu więcej czasu i okazji do ćwiczenia danego materiału.

Na jakich poziomach państwo uczą?

W chwili obecnej mamy 4 poziomy zgodne ze standardami CEFR A1 i A2, które odpowiadają testom Cambridge English YLE Movers i YLE Flyers, a także ocenom od 2 do 9 programu anglojęzycznego państwa federalnego (GEF).

Jak ocenią państwo poziom mojego dziecka?

Poziom każdego dziecka oceniany jest z uwzględnieniem wszystkich jego umiejętności językowych. Nasi nauczyciele są doświadczeni i przeszkoleni w zakresie oceniania poziomu, a poziom twojego dziecka będzie oceniany przez jego / jej nauczyciela podczas pierwszej lekcji.

Jakie materiały lekcyjne muszę mieć przygotowane wcześniej?

W NovaKid nie musisz kupować żadnych dodatkowych materiałów. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały do lekcji na naszej wirtualnej platformie.

Na jakich podręcznikach bazuje państwa program?

Jako NovaKid używamy własnych materiałów przygotowanych i zaprojektowanych przez pedagogów z USA i Wielkiej Brytanii.

Jakie są dni i godziny zajęć?

W NovaKid nie musisz dostosowywać się do harmonogramu. Możesz mieć zajęcia codziennie, w dowolnym czasie od 9:00 do 20:30.

Co się stanie, jeśli spóźnię się na zajęcia?

Jeśli jest to twoja pierwsza (próbna) lekcja, twój nauczyciel będzie czekał 5 minut po zaplanowanym czasie rozpoczęcia. Jeśli uczeń nie pojawi się w ciągu 5 minut, nauczyciel opuści klasę i lekcja zostanie uznana za nieudaną. Jeśli jest to jedna z twoich regularnych lekcji, twój nauczyciel odczeka 15 minut po rozpoczęciu zajęć i oznaczy je jako 'nieudane', jeśli nie pojawisz się w ciągu 15 minut. Jeśli jednak dołączysz do lekcji z opóźnieniem 15 minut, nauczyciel zajmie się lekcją w wyznaczonym czasie. W tej sytuacji informujemy, że twój nauczyciel może ponownie przejrzeć ten sam materiał na następnej lekcji. Nauczyciel pozostawi jego / jej zalecenia w komentarzach (informacji zwrotnej) po lekcji.

Czy mają państwo bezpłatną lekcję próbną?

Tak, twoja pierwsza (próbna) lekcja jest darmowa. Co więcej, możesz otrzymać więcej bezpłatnych lekcji przez polecenie nas. Zobacz szczegóły w kampanii 'Przyprowadź Przyjaciela' poniżej.

Opłata

Czy mają państwo bezpłatną lekcję próbną?

Tak, twoja pierwsza (próbna) lekcja jest darmowa. Co więcej, możesz otrzymać więcej bezpłatnych lekcji przez polecenie nas. Zobacz szczegóły w kampanii 'Przyprowadź Przyjaciela' poniżej.

Jak działa płatność?

Możesz kupić pakiet, który cię interesuje używając konta osobistego, klikając przycisk 'Doładowanie konta'. Po wybraniu pakietu ręcznie wprowadzasz dane swojej karty.

Czy muszę płacić za odwołane lekcje?

Nie będzie kary i nie będziesz musiał płacić za odwołaną lekcję, jeśli odwołasz lekcje w okresie bezpłatnego odwołania (8 godzin przed zaplanowaną lekcją).

Czy można płacić w ratach?

Nie. Wszystkie pakiety są opłacane z góry i nie ma żadnych rat. Twój bank może zapewnić raty po zakupie i możesz porozmawiać o tym z bankiem.

Czy mogę kupić jeden pakiet i podzielić go między dwójkę moich dzieci?

Tak, możesz. Możesz rozpocząć korzystanie z jednego pakietu dla wszystkich swoich dzieci, bez żadnej konkretnej akcji po jego zakupie.

Czy dają państwo jakieś zniżki?

Nasza standardowa cena za lekcję to 50 złotych, a ty otrzymujesz większą zniżkę, gdy kupujesz większy pakiet. Oprócz tego mamy kampanię 'Przyprowadź Przyjaciela', aby uzyskać dodatkowe bezpłatne lekcje.

Czym jest Kampania "Przyprowadź Przyaciela"?

Zaproś przyjaciela, aby był częścią rodziny i studiował w NovaKid! Jeśli twój przyjaciel rozpoczyna naukę w Novakid, kupując pakiet, dostajesz 2, a twój przyjaciel dostaje 1 bezpłatną lekcję. Każdy użytkownik ma unikalny kod promocyjny w NovaKid w swoim profilu. Kiedy znajomy udostępni nam swój kod promocyjny (lub numer telefonu) i kupi pakiet co najmniej 10 lekcji, twoje darmowe lekcje zostaną załadowane na konto przez naszych administratorów. Jeśli nie otrzymasz darmowych lekcji w ciągu 48 godzin od subskrypcji twojego znajomego i udostępnienia kodu promocyjnego, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy po odwołaniu lekcji?

Otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia wniosku o ich zwrot. Zwrot zostanie przesłany na kartę kredytową użytą podczas zakupu. Jeśli zakupiłeś pakiet ze zniżką, NovaKid ma prawo do stosowania cen z cenami bez rabatu za wystudiowane godziny nauki.

Jak mogę zmienić metodę płatności?

Po zakupie pakietu na platformie wprowadzone dane karty zostaną zapisane na koncie w celu przyszłego zakupu. Następnym razem, gdy chcesz dokonać zakupu, nie musisz wpisywać wszystkich szczegółów od samego początku. Co więcej, możesz zamówić automatyczne kupowanie pakietów, gdy saldo twojego konta wynosi zero. Zawsze możesz aktywować / dezaktywować tę funkcję na swoim koncie.

Nauczyciele

Kim są państwa nauczyciele?

Pierwszą zasadą zostania nauczycielem w NovaKid jest bycie native speakerem języka angielskiego. Nasi nauczyciele są obywatelami USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Kanady, Irlandii lub RPA. Po drugie, wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia w nauczaniu.

Czy mają państwo nauczycieli nie native speakerów?

Nie. Zatrudniamy tylko rodzimych nauczycieli mówiących po angielsku z USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Kanady, Irlandii lub Południowej Afryki.

Jakie kwalifikacje mają państwa nauczyciele?

Oprócz bycia native speakerem języka angielskiego, potrzebujemy kwalifikacji związanych z nauczaniem, aby zostać nauczycielem w NovaKid. Nasi nauczyciele mają dyplomy z dziedziny pokrewnej i / lub międzynarodowego języka nauczania dla osób posługujących się językiem obcym, takim jak DELTA, CELTA, TESOL lub TEFL. Certyfikaty te są osiągane po pomyślnym ukończeniu kursu, ale wszystkie odnoszą się do metodologii nauczania dorosłych. Dlatego przed rozpoczęciem nauki w NovaKid wszyscy nauczyciele muszą przejść przez intensywny trening nauczania języka angielskiego dla dzieci i uzyskać międzynarodowy certyfikat nauczania NovaKid.

Jak mogę wybrać nauczyciela na nasze regularne lekcje?

Po wysłaniu prośby o zapis na próbną lekcję nasi administratorzy zaplanują ją zgodnie z twoimi preferencjami, dzwoniąc do ciebie. Twój nauczyciel z lekcji próbnej jest nadal twoim stałym nauczycielem. Jeśli jednak chcesz wypróbować innego nauczyciela lub uczyć się z więcej niż jednym nauczycielem, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Jak mogę komunikować się z naszym regularnym nauczycielem, aby zapytać o postępy mojego dziecka?

Możesz zadać pytanie lub zostawić komentarz związany z postępem twojego dziecka swojemu osobistemu konsultantowi / administratorowi edukacji. Możesz również skontaktować się z nauczycielami na adres support@novakidschool.com

Co się stanie, jeśli moje dziecko nie polubi nauczyciela?

Dbamy o to, aby twoje dziecko uczyło się i ufamy naszym nauczycielom. Wszyscy nasi nauczyciele mają doświadczenie w nauczaniu dzieci, a także w nauczaniu online. Ponadto przechodzą specjalne szkolenie przed podjęciem nowych studentów w NovaKid. Mimo to uważamy, że nauka może czasami być kwestią chemii pomiędzy nauczycielem a uczniem. Jeśli twoje dziecko nie lubi swojego nauczyciela, umożliwiamy wybór innego wspaniałego nauczyciela w NovaKid.

Pytania techniczne

Jakiego sprzętu będę potrzebować do studiowania w Novakid?

Wirtualna klasa NovaKid działa na komputerach stacjonarnych i laptopach. Wszystko czego potrzebujesz to komputer, słuchawki i Internet (nie wolniejszy niż 3 MB prędkości przekazywania i pobierania).

Czy muszę zainstalować Skype?

Nie. Nasza wirtualna klasa wyposażona jest w zintegrowaną funkcję połączeń wideo.

Czy mogę używać tabletu / telefonu komórkowego do lekcji?

Tak. Dopóki jesteś zalogowany w swoim koncie osobistym w przeglądarce (Chrome lub Mozilla), możesz mieć lekcje na tablecie lub telefonie komórkowym. Jednak, w tym przypadku nie gwarantujemy dobrej wydajności.

Co się stanie, jeśli nie będę mógł uczestniczyć w lekcji z powodu problemów z Internetem?

Jeśli przerwa jest spowodowana przez platformę lub nauczyciela, przełożymy lekcję na inny czas bez żadnych strat. Jeśli jednak problem z połączeniem internetowym jest na koncie studenta, lekcja jest uważana za zakończoną. Możesz przejść natychmiastowy test prędkości, aby sprawdzić stan swojego Internetu na początku każdej lekcji lub w dowolnym momencie, korzystając z przycisku 'Prędkość testu' w koncie osobistym.

Co się stanie, jeśli nie zdam testu prędkości przed lekcją?

Próba prędkości jest obowiązkowa wraz z testami kamery i mikrofonu dla pomyślnie przeprowadzonej lekcji. Nadal będziesz mógł dołączyć do wirtualnej klasy, ale nie możemy zagwarantować sukcesu lekcji bez testu.

Co to jest cyfrowe pióro NovaKid?

Cyfrowe pióro NovaKid (Digital Pen) to wirtualny długopis sterowany za pomocą myszy lub touchpada, który pozwala dziecku rysować i pisać podczas lekcji.

Skontaktuj się z nami

Jak mogę się skontaktować z NovaKid?

Możesz do nas zadzwonić pod numer +4 822 390-64-33 lub napisać do nas za pomocą pola czatu w prawym dolnym rogu codziennie od 9:00 do 20:30. Możesz również wysłać e-mail na adres bok@novakid.pl 7/24

Czy dzwonienie do NovaKid jest bezpłatne?

Numer, pod który dzwonisz to telefon stacjonarny, a NovaKid nie pobiera opłaty za połączenie. Twój dostawca może jednak zastosować standardowe opłaty operatora.