By Novakid - #1 online English school for kids in Europe*
Easy Breezy

Obóz letni online

dla dzieci w wieku 4-15 lat
Wyjątkowa rozrywka edukacyjna online dla dzieci w czasie wakacji!
Internetowa rozrywka edukacyjna dla dzieci w czasie wakacji!
Ucz się języka angielskiego i ćwicz konwersacje z nowymi przyjaciółmi z różnych stron świata.
CalendarLato 2022
Dziękujemy, że jesteś lojalnym klientem Novakid!
W ramach wdzięczności przyznajemy Ci dostęp do naszego wyjątkowego
obozu letniego Easy Breezy za DARMO!
Speaker
Atrakcyjny, wesoły 3-miesięczny program zajęć edukacyjnych, warsztatów oraz lekcji prowadzonych przez ekspertów, których pokocha Twoje dziecko!
Whirligig
Bierz udział w wyzwaniach, przeżywaj przygody w 3D i oglądaj pokazy na różne zajmujące tematy.
Cube
Poznawaj dzieci z całego świata i trenuj z nimi to, czego się nauczyły.

Czym jest obóz letni Easy Breezy?

Headphones
Bomb
Rocket
Phone
Man
Boy
Girl
Girl

Lekcje grupowe

ponad 24 wesołe lekcje i zajecia w każdym miesiącu
Gift
Medal

Wyzwania i zadania

odrabiaj pracę domową, zdobywaj odznaki i wygrywaj nagrody
Girl
Boy

Czatuj z innymi dziećmi

całkowicie bezpieczne rozmowy w sieci
Twoje dziecko będzie się uczyć, bawić i rozmawiać po angielsku, poznając fantastycznych przyjaciół z różnych krajów!

Grupy wiekowe

4+
7 +
10 +

Tematy

Boy
Dumbbell
Poranny trening
Nie ma lepszego sposobu na dobry początek dnia niż energetyczny trening! Łatwe, zabawne i energetyczne ćwiczenia rozbudzają i przygotowują na nowy dzień! Twoje dziecko nauczy się przydatnych słów związanych z ćwiczeniami i będzie mogło używać ich w codziennej rozmowie, przy okazji dbając o tężyznę fizyczną oraz zdrowie.
Globe
Podróże
Podczas tych zajęć Twoje dziecko będzie miało okazję zobaczyć niektóre naturalne lub stworzone przez człowieka cuda naszej pięknej planety! Razem będziemy podróżować po całym globie, oglądając najbardziej zachwycające miejsca. Dzięki tym lekcjom dziecko bardziej doceni otaczający je świat.
Pizza
Gotowanie
Na tych zajęciach dziecko będzie wykonywać jasne, proste instrukcje, przygotowując pyszne, kreatywne dania, które potem będziecie mogli razem zjeść! Nie będziemy potrzebować kuchenki, ale do smarowania i krojenia miękkich potraw przyda się nóż do masła. Rekomendujemy, żeby uczniowie biorący udział w zajęciach mieli obok siebie kogoś dorosłego, kto w razie czego będzie mógł im pomóc.
Dye
Sztuka i rzemiosło
Celem naszych zajęć plastycznych jest rozwijanie radości, jaką daje kreatywność przy jednoczesnym budowaniu pewności siebie, rozwijaniu umiejętności manualnych, koncentracji uwagi oraz, rzecz jasna, znajomości języka angielskiego. Korzystając z różnych technik (szkicowanie, lepienie w glinie, malowanie akwarelami) uczniowie nabierają pewności siebie, rozwijają kreatywność i wzmacniają umiejętności językowe, tworząc dzieła sztuki, z których naprawdę będą mogli być dumni!
Yoga
Joga dla dzieci
Czy wiesz, że badania Harvard Medical School wykazały, że joga ma pozytywny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne? W czasie ćwiczeń dzieci dobrze się bawią, wzrasta ich samoocena, poprawia się pamięć i koncentracja, co przekłada się na wyniki w nauce. Dołącz do nas na tych energetyzujących zajęciach, które pomogą zredukować stres i niepokój. Oto nowy, ciekawy sposób na codzienny trening! Joga łączy w sobie dyscypliny fizyczne i umysłowe, pomagając osiągnąć spokój ciała i umysłu. Cwicząc z nauczycielem, dzieci wyruszają w wyimaginowany świat przygód: na każdej lekcji kreatywnie praktykują jogę, uczą się zabawnych ćwiczeń i jednocześnie słuchają opowieści, otwierających wyobraźnię.
Microphone
Klub śpiewania
Na tych zajęciach Twoje dziecko będzie miało okazję pośpiewać, pośmiać się i pobawić z naszym fantastycznym ekspertem! Uczniowie poznają nowe piosenki, będą śpiewać, a nawet tańczyć. Kontakt z muzyką i śpiewem wspomaga rozwój mózgu, zwiększa zdolność posługiwania się językiem i przygotowuje do czytania. Ruszanie się przy muzyce pomaga rozwijać motorykę dużą, a rozpoznawanie rytmu w muzyce przygotowuje do matematyki. Nie zapominajmy też o tym, że muzyka to po prostu świetna zabawa, wspomagająca naukę angielskiego!
Clapperboard
Aktorstwo
Ciekawe zajęcia, pozbawione elementu rywalizacji, na których nauczysz się, jak przekazywać myśli i emocje przez mowę ciała. W miłej, serdecznej atmosferze Twoje dziecko pozna podstawowe umiejętności aktorskie pod okiem naszych nauczycieli. Niezależnie od tego, czy dziecko jest ekstrawertykiem, czy jest nieśmiałe, na pewno polubi te zajęcia, które dodadzą mu pewności siebie.
Duck
Świat zwierząt
Dołącz do nas i przeżyj dziką przygodę! Podczas interaktywnych zajęć zobaczymy zwierzęta z całego świata, będziemy wirtualnie spacerować po farmach, poznamy zabawne fakty o zwierzętach i przyjrzymy się ich życiu. Odwiedzimy również niezwykłe miejsca i porozmawiamy o różnych zwierzątkach domowych. To nie wszystko! Poznamy również takie zwierzęta jak lamy i pandy!
Potion
Łatwa nauka
Podczas tych pasjonujących, interaktywnych lekcji dziecko będzie poznawać nauki ścisłe, przeprowadzając eksperymenty, obserwując i rejestrując swoje odkrycia. Będzie się świetnie bawić, przyglądając się, klasyfikując, mierząc, wnioskując i przewidując, a także dowiadując się, jak działa świat.
Detail
Klub Lego
Legendarne LEGO! Pozwól dziecku na jeszcze bardziej kreatywną naukę z wykorzystaniem klocków LEGO. Uczniowie będą omawiać i prezentować swoje dotychczasowe konstrukcje, doskonalić umiejętności budowania, ucząc się od eksperta i obserwując jego poczynania. Nic nie trzeba umieć, wystarczy przyjść i dobrze się bawić! Świetny sposób, żeby dowiedzieć się trochę więcej o jednej z najbardziej popularnych zabawek na świecie!
Minecraft
Minecraft
Na tych lekcjach Twoje dziecko będzie mogło stworzyć najbardziej kultowe miasta świata. Zajęcia zaprojektowano w taki sposób, aby mogły w nich uczestniczyć zarówno dzieci początkujące, jak i te, które mają już doświadczenie. Idealne dla miłośników technologii. Postawione zadania zakładają rozwiązywanie problemów, wielozadaniowość, kreatywność i umiejętność opowiadania. Uczniowie będą poznawać różne części świata i wykorzystają swoją wiedzę odtwarzając słynne zabytki w świecie Minecrafta.
Computer
Programowanie
Przejdź przez portal do ukrytego świata gier komputerowych! Odkryj nowy wymiar Minecrafta, Robloxa, Fortnite'a i wszystkich innych gier, które uwielbiasz, i poznaj świat programowania. Z pomocą Scratcha, narzędzia programistycznego idealnego dla początkujących, poznasz podstawowe definicje programowania i poczujesz się jak prawdziwy programista. Każdą stworzoną przez siebie grę czy projekt będzie można pobrać i podzielić się nimi z przyjaciółmi! Na zajęciach dowiesz się, jak stworzyć grę od podstaw. Poznasz zasady powstawania projektów, programowania postaci w grach oraz uwarunkowania wygranej lub przegranej. Dołącz do nas już dziś i stań się bohaterem swej własnej gry! Nie zwlekaj! Wejdź do świata programowania gier komputerowych!

Dołącz do obozu letniego Easy Breezy

Obejrzyj film o obozie letnim Easy Breezy

Uzyskaj dostęp za DARMO przy zakupie dowolnej subskrypcji Novakid!*
SPRÓBUJ ZA DARMO
*Prosimy mieć na uwadze, że liczba miesięcy w subskrypcji jest równa liczbie miesięcy dostępu do obozu letniego Easy Breezy
W celu uzyskania jak najlepszych wyników zalecamy używanie laptopa/komputera stacjonarnego albo tabletu (nie telefonu komórkowego) podczas uczestnictwa w zajęciach.

O Novakid

Organizatorem jest Novakid - wiodąca europejska platforma internetowa dla dzieci do nauki języka angielskiego (zgodnie z badaniem J'son & Partners)
Program nauczania spełnia wymogi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR)
Ponad 80 000 aktywnych uczniów
49 krajów
Ponad 2 000 wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego: native speakerów i bilingwistów