Scrolltop arrow icon
PL
PL flag icon
Mobile close icon
Udostępnij
Blog photo
Akademia Magii
Star icon
29.04.2022
Time icon 12 min
Comment icon 0 komentarze
Heart icon 0 polubień

Historie, które dzieci będą czytały z zainteresowaniem: Novakid rozdaje dzieciom książkę Akademia Magii

Spis treści

Novakid, przodująca platforma online do nauki języka angielskiego, wydała swoją pierwszą książkę dla dzieci – Akademia Magii Novakid – i dzieli się nią bezpłatnie ze swoimi klientami.

Postanowiliśmy sprawić, aby nasi uczniowie dali się wciągnąć bez reszty w świat Akademii Magii Novakid. Wydaliśmy więc książkę, której fabuła pokrywa się z historiami zawartymi w lekcjach opartych na grach znanych pod tym samym tytułem.

Książki o wciągającej i fascynującej fabule z łatwością przykuwają uwagę dzieci. Ta bajkowa opowieść o Akademii Magii  sprawi, że naszych młodych czytelników porwie wir ekscytujących przygód, których uczestnikami będą Alex i jego nowi przyjaciele z Akademii Magii, Luna i Astro. Wraz z innymi bohaterami tej zawiłej historii, uczniami Akademii Magii, walczyć będą ze złośliwymi Gremlinami.

Akcja książki toczy się równocześnie w świecie realnym i magicznym, pozwalając dzieciom zagłębić się w bajkowej rzeczywistości i sprawiając, że magia jest na wyciągnięcie ręki. Oczywiście nie ma dobrej bajki bez magicznego języka!

„Język jest jak magia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nadaje naszym myślom formę. Język w naszym codziennym życiu, a angielski w szczególności, ułatwia nam pracę, podróżowanie i pozwala nam zrozumieć się nawzajem. To właśnie dlatego angielski jest magicznym językiem w naszej bajce. Pełni on oczywiście magiczną funkcję: żaden portal nie otworzy się bez zaklęcia wypowiedzianego po angielsku!”

Egor Saskin, autor opowiadań i twórca „Akademii Magii Novakid”

„Książka ta jest prequelem serii i opowiada historię początków Akademii Magii Novakid. Czytając ją swojemu dziecku, sprawisz, że zapragnie ono dołączyć do Akademii Magii i ruszyć w poszukiwaniu nowych przygód wraz z Luną i Astro. Jako uczeń Novakid, twoje dziecko, łącząc świetną zabawę z nauką, zdobywać będzie nowe umiejętności językowe, które pozwolą mu w pełni korzystać z życia”.

Max Azarov, założyciel i dyrektor Novakid

Książka Akademia Magii Novakid powstała z myślą o czytelnikach w wieku od 8 do 12 lat niezależnie od ich poziomu znajomości języka angielskiego. W Novakid jesteśmy przekonani, że ta wspaniała opowieść detektywistyczna o Alexie i jego przyjaciołach stanie się jedną z ulubionych lektur Twojego dziecka!

Zdobądź książkę Akademia Magii Novakid dla Twojego dziecka za darmo

Novakid rozdaje swoją nową książkę Akademia Magii Novakid wszystkim uczniom za darmo!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko otrzymało książkę, zapisz się na lekcję próbną w Novakid korzystając z tego linku. Zapisując się użyj kodu promocyjnego MAGICBOOK (w miejscu „Wpisz kod znajomego”). Gdy się zarejestrujesz, Novakid prześle Ci książkę Akademia Magii Novakid.

Wierzymy, że dobre historie zawsze odnajdą swoich czytelników!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Arrow icon Poprzedni
Akademia Magii
29.04.2022
Time icon 3 min
Akademia Magii Novakid, rozdział 24
Wybierz język
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland