Akademia Magii Novakid

Historie, które dzieci będą czytały z zainteresowaniem: Novakid rozdaje dzieciom książkę Akademia Magii

Novakid, przodująca platforma online do nauki języka angielskiego, wydała swoją pierwszą książkę dla dzieci – Akademia Magii Novakid – i dzieli się nią bezpłatnie ze swoimi klientami. 

Postanowiliśmy sprawić, aby nasi uczniowie dali się wciągnąć bez reszty w świat Akademii Magii Novakid. Wydaliśmy więc książkę, której fabuła pokrywa się z historiami zawartymi w lekcjach opartych na grach znanych pod tym samym tytułem.

Książki o wciągającej i fascynującej fabule z łatwością przykuwają uwagę dzieci. Ta bajkowa opowieść o Akademii Magii  sprawi, że naszych młodych czytelników porwie wir ekscytujących przygód, których uczestnikami będą Alex i jego nowi przyjaciele z Akademii Magii, Luna i Astro. Wraz z innymi bohaterami tej zawiłej historii, uczniami Akademii Magii, walczyć będą ze złośliwymi Gremlinami.  

Książka Akademia Magii Novakid

Akcja książki toczy się równocześnie w świecie realnym i magicznym, pozwalając dzieciom zagłębić się w bajkowej rzeczywistości i sprawiając, że magia jest na wyciągnięcie ręki. Oczywiście nie ma dobrej bajki bez magicznego języka! 

„Język jest jak magia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nadaje naszym myślom formę. Język w naszym codziennym życiu, a angielski w szczególności, ułatwia nam pracę, podróżowanie i pozwala nam zrozumieć się nawzajem. To właśnie dlatego angielski jest magicznym językiem w naszej bajce. Pełni on oczywiście magiczną funkcję: żaden portal nie otworzy się bez zaklęcia wypowiedzianego po angielsku!”

Egor Saskin, autor opowiadań i twórca „Akademii Magii Novakid”

„Książka ta jest prequelem serii i opowiada historię początków Akademii Magii Novakid. Czytając ją swojemu dziecku, sprawisz, że zapragnie ono dołączyć do Akademii Magii i ruszyć w poszukiwaniu nowych przygód wraz z Luną i Astro. Jako uczeń Novakid, twoje dziecko, łącząc świetną zabawę z nauką, zdobywać będzie nowe umiejętności językowe, które pozwolą mu w pełni korzystać z życia”.

Max Azarov, założyciel i dyrektor Novakid

Książka Akademia Magii Novakid powstała z myślą o czytelnikach w wieku od 8 do 12 lat niezależnie od ich poziomu znajomości języka angielskiego. W Novakid jesteśmy przekonani, że ta wspaniała opowieść detektywistyczna o Alexie i jego przyjaciołach stanie się jedną z ulubionych lektur Twojego dziecka!

Zdobądź książkę Akademia Magii Novakid dla Twojego dziecka za darmo

Novakid rozdaje swoją nową książkę Akademia Magii Novakid wszystkim uczniom za darmo!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko otrzymało książkę, zapisz się na lekcję próbną w Novakid korzystając z tego linku. Zapisując się użyj kodu promocyjnego MAGICBOOK (w miejscu „Wpisz kod znajomego”). Gdy się zarejestrujesz, Novakid prześle Ci książkę Akademia Magii Novakid.

Wierzymy, że dobre historie zawsze odnajdą swoich czytelników!

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: