Edukacja Rozwój

Nauka angielskiego dla dzieci online – poznaj zalety

W czasach gdy coraz więcej dziedzin naszego życia przenosi się do Internetu i podlega informatyzacji, już wcale nie tak trudno wyobrazić sobie, że wszystko to, co do tej pory robiliśmy w tradycyjny sposób, za chwilę będziemy wykonywać całkowicie zdalnie. Mowa tu na przykład o robieniu zakupów online, bankowości internetowej, wizytach i poradach lekarskich przez telefon oraz o nauce zdalnej. 

Jeszcze kilka lat temu nikt sobie nie wyobrażał nauki języka angielskiego bez kilkumiesięcznego wyjazdu za granicę czy bez uczęszczania na zajęcia do szkoły językowej. Obecnie, dzięki rozwojowi technologicznemu i powszechnemu dostępowi do Internetu, języka angielskiego i innych języków obcych można skutecznie uczyć się bez wychodzenia z domu! 

Szkoły języka angielskiego dla dzieci online cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród samych najmłodszych jak i ich rodziców. Przy i tak już mocno napiętym planie tygodnia naszych pociech, wyjazd do szkoły językowej zawsze zajmował dodatkowy czas i energię. Obecnie zarówno czas jak i energię można zaoszczędzić i wykorzystać w pełni potencjał nauki języka angielskiego dla dzieci online. Sprawdź jak w praktyce wygląda nauka angielskiego dla dzieci online i w jaki sposób prowadzone są zajęcia. Przekonaj się, że takie rozwiązanie niesie za sobą cały szereg korzyści i dowiedz się, którą szkołę językową online najlepiej wybrać dla swojej pociechy. 

dzieci w czasie nauki online

Nauka angielskiego online dla dzieci – dlaczego warto? 

Taka nauka w formie online ma bardzo wiele zalet. Po pierwsze, nauka angielskiego online jest równie efektywna jak nauka w trybie stacjonarnym, a nawet bardziej! Dzięki indywidualnym zajęciom online dziecko otrzymuje 100% uwagę nauczyciela, a wszystkie wątpliwości i pytania mogą być adresowane na bieżąco. Tempo nauki jest bardziej dynamiczne, a dziecko szybciej przyswaja nowe pojęcia i wynosi więcej wiedzy z każdych zajęć

Po drugie, nauka angielskiego online otwiera przed uczniami zupełnie nowe możliwości. Uczyć można się z dowolnego miejsca – w domu, u babci i dziadka, podczas ferii lub wakacji, a nawet będąc za granicą. Do nauki zawsze wystarczy tylko i wyłącznie komputer z dostępem do Internetu. Lekcje online to także możliwość regularnego spotykania się z native speakerami z anglojęzycznych krajów takich jak: USA, Kanada, RPA czy Wielka Brytania.

Po trzecie, nauka angielskiego online z native speakerami pozwala opanować przez dziecko prawidłową wymowę i poznać całą masę słówek i wyrażeń stosowanych w tzw. everyday English. Żaden, nawet najlepszy lektor w szkole językowej, nie będzie władał tak żywym i poprawnym angielskim jak native speaker. 

Po czwarte, lekcje angielskiego online bardziej opłacają się cenowo niż tradycyjne zajęcia w szkole językowej. Poza niższą ceną, zarówno Ty jak i Twoja pociecha, zyskujecie również cenny czas, który normalnie trzeba by było przeznaczyć na dojazd do stacjonarnej szkoły. W przypadku zajęć z angielskiego dla dzieci online nie ma takiej konieczności. 

Gdzie znaleźć dobrą szkołę języka angielskiego online dla dziecka? 

Najlepszym wyborem dla Twojej pociechy będą lekcje języka angielskiego online w Novakid. W zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli – native speakerów mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat. 

Nauka w Novakid prowadzona jest w formie zabawy, przez co dziecko szybko łapie kontakt z językiem angielskim, zajęcia są dla niego atrakcyjne, a już po kilku spotkaniach pociecha nie będzie mogła doczekać się kolejnych zajęć. Celem zajęć z języka angielskiego online w Novakid jest rozbudzenie w dziecku ciekawości językowej i zachęcenie go do poznawania nowych słówek i wyrażeń poprzez gry i zabawy, rymowanki czy śpiewanie piosenek. Dzięki indywidualnym lekcjom w Novakid dziecku otrzymuje 100% uwagę nauczyciela i szybciej przyswaja określoną porcję materiału. 

dziewczynka z książką na tle biblioteczki

Aby uczestniczyć w lekcjach angielskiego online dla dzieci z Novakid, Twoja pociecha będzie potrzebowała tylko komputera z dostępem do internetu. Żadnych dodatkowych książek, zeszytów czy kserówek – tylko tyle. Dzięki zajęciom w formie online czas zaoszczędzony na dojazdach do stacjonarnej szkoły językowej możecie przeznaczyć na powtórkę materiałów z lekcji czy naukę nowych angielskich słówek. 

Program zajęć w Novakid jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, jego predyspozycji językowych oraz zainteresowań. Dzięki temu nauka jest bardziej efektywna, a dziecko szybciej wpada w jej wir. 

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej online Novakid to coś, co spodoba się Twojemu dziecku, koniecznie zapisz pociechę na bezpłatne zajęcia próbne. Podczas darmowej, pierwszej lekcji dziecko zapozna się z interfejsem programu do nauki języka online w Novakid, oswoi się z prowadzącym zajęcia oraz sprawdzi swój poziom dotychczasowej wiedzy z języka angielskiego.  

Dowiedz się też więcej z naszych wcześniejszych artykułów:
Czy małe dzieci powinny uczyć się języków obcych?
Nauka przez zabawę – wady i zalety
Gramatyka czy słówka – co jest ważniejsze w nauce angielskiego?
Nauka przez zabawę – czy bez kar da się skutecznie nauczać?
Zalety wczesnego rozpoczęcia nauki angielskiego

Leave a Reply

%d bloggers like this: